POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [22.12.2016, 13:01:03] • Świnoujście

Przy Gdyńskiej zapalił się samochód. Na miejsce skierowano dwa zastępy strażaków

Przy Gdyńskiej zapalił się samochód. Na miejsce skierowano dwa zastępy strażaków

fot. Edmund Papski

Tuż po godzinie 8.00, spod maski audi zaparkowanego przy ulicy Gdyńskiej, zaczął wydobywać się dym. Na miejsce zadysponowany został wóz bojowy straży pożarnej oraz wóz operacyjny. Na miejscu obecna była także właścicielka samochodu.

Strażacy po przybyciu na miejsce zdarzenia otworzyli maskę samochodu osobowego, odłączyli akumulator, zakręcili butlę z gazem, podali prąd gaśniczy z gaśnicy proszkowej oraz prąd gaśniczy szybkiego natarcia.

Przy Gdyńskiej zapalił się samochód. Na miejsce skierowano dwa zastępy strażaków

fot. Edmund Papski

Działania strażaków zostały zakończone o godzinie 8.35.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 25, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 25

Gość • Wtorek [27.12.2016, 11:09:43] • [IP: 95.129.228.***]

Ciekawe dlaczego samochody gaszą środkami chemicznymi a domów nie (np pianą, śniegiem, itp). I tam i tu jest elektryka, chemia wybuchowa - rozpuszczalniki i gaz. Mam czasami wrażenie, że nasi dzielni strażacy więcej szkody wyrządzają gasząc budynek wodą, niż gdyby się spalił doszczętnie. Bo i tak po gaszeniu wszystko jest do wyrzucenia i to parę pięter a budynek do rozbiórki. Znowu kasa?

Gość • Sobota [24.12.2016, 13:51:13] • [IP: 80.245.183.***]

Czworka istniala w 60 ale byla na rogu markiewicza i szkolnej tam gdzie teraz monopolowy czy cos takiego. a osiedle budowali pare lat i ostatni wierzowiec oddali na przelomie 83/84 a pierwszy od grunwaldzkiejh to chyba nawet 79. przedszkole na 100% stalo w 85 roku, wiec mysle ze wybudowali je rownolegle z osiedlem

Gośćgość • Piątek [23.12.2016, 18:35:18] • [IP: 178.238.250.**]

Do IP 80 245 183.Czwórka już istniała w latach 60.w latach 60/70 kierownikiem była Pani Miklejewska.Wieżowce przy ul Gdyńskiej oddano w latach 80/81. Następnie zbudowano przedszkole ale to lata późniejsze.Pozdrawiam

Gość • Piątek [23.12.2016, 10:05:06] • [IP: 80.245.183.***]

Tak to jest Gdyńska i tyle. szkołę nr 4 wybudowano chyba w latach 70 małą szkołe czyli ta dobudowkę w polowie lat 80, bawilem sie nawet na tej budowie jako dziecko przedszkole stoi od kiedy pamietam mysle ze zbudowano je na przelomie 70/80 wierzowce to wczesne lata 80 np ten z pięknymi nowymi wiatami to 83/84 domi na markiewicza koniec lat 80poczatek 90 a te budynki ze zdjecia to zupelna nowosc ten po prawej to okolice 2000 a po lewej okolice 2010 w tym miejscu gdzie stoja były tzw" piachy" i" betki" ogromny dół z ktorego wydobywano piach do rodukcji wielkiej płyty przy budowie osiedla, na dole w latach 80 byla woda i trzciny, nawet łabedzie sie tam zapuszczały i plywały, były tam tez bazie, a zeby wyjsc na ulice markiewicza trzeba było wchodzić ostro pod gore a teraz na Markiewicza droga prowadzi z gory ;). a tam trochę z boku jest taki jakby pustostan czy cos miedzy netto a tymi budynkami, tez wczesne lata 80 albo polowa, pamiętam ze w ciemnych korytarzach chodził kościotrup i straszył dzieci

Gość • Piątek [23.12.2016, 00:28:29] • [IP: 62.69.229.**]

Coś dziwnego się dzieje w mieście. Tyle samozapłonów w tym roku? Może policja zaczęła by łączyć ze sobą te zdarzenia i może wyszłoby, że to jest sprawa jakiegoś podpalacza?

Gość • Czwartek [22.12.2016, 22:35:55] • [IP: 164.127.84.***]

To KODziarze dymią.

Gość • Czwartek [22.12.2016, 21:26:21] • [IP: 77.115.53.***]

To na pewno zdesperowany KPDM na zasłużonym wolnym

Gość • Czwartek [22.12.2016, 19:30:19] • [IP: 91.217.161.***]

Najwicej wyludzen z odszkodowan jest w Swinoujsciu:) Tam czesto sa stluczki i pala sie samochody. Czas tam, zrobic kontrole

Gość • Czwartek [22.12.2016, 19:25:03] • [IP: 80.245.188.***]

Bo długi trzeba płacić!! Żartowałem:) Mam nadzieje ze sie da naprawic. A i tak spory wydatek przed Swietami:

Gość • Czwartek [22.12.2016, 19:12:03] • [IP: 80.245.184.*]

Takie dobre niemieckie affdi i się zapaliło?

Gość • Czwartek [22.12.2016, 19:10:39] • [IP: 92.42.116.***]

Wyspa siedzi a auta płoną?

Gość • Czwartek [22.12.2016, 19:08:10] • [IP: 41.13.148.***]

Malowanie proszkowe w cenie usługi

Gość • Czwartek [22.12.2016, 17:04:32] • [IP: 83.8.124.**]

Tam można wjechać tylko od ul.J.Markiewicza.Od gdyńskiej nie ma szans.Dlatego kurierzy mają kłopoty z adresami.To nie jedyne miejsce nie na miejscu w tym mieście.

Gość • Czwartek [22.12.2016, 17:04:17] • [IP: 77.88.191.**]

tak tylko ze budynek przy której to auto niestety się zapalilo ma adres np. Markiewicza 18 czy 22 wiec rownie dobrze znajdowalo się przy Gdyńskiej jak i przy Markiewicza :)

GośćGość • Czwartek [22.12.2016, 16:47:40] • [IP: 178.238.250.**]

Słusznie piszą osoby że przedszkole ma adres ul Gdyńska.Kiedy już było czynne przedszkole nie było tych budynków przy ul. Markiewicza. To jest powodem że ma adres Gdyńska. Na pewno większa część tu piszących to małolaty to skąd mogą to pamiętać. /Kiedyś mówiło się przedszkole" szwedzkie"/

nie_polityczny • Czwartek [22.12.2016, 16:17:56] • [IP: 88.156.233.**]

Do goscia z godz.: 13:04:05. Przedszkole ma w adresie ulica Gdynska...

Gość • Czwartek [22.12.2016, 15:50:35] • [IP: 37.47.160.***]

Sprawdź sobie na mapie. Te przedszkole je na ulicy Gdyńskiej

Gość • Czwartek [22.12.2016, 15:47:06] • [IP: 80.245.189.***]

to nie ulica Gdynska a ulica Markiewicz 22

dolnemiasto7@onet.pl • Czwartek [22.12.2016, 15:42:24] • [IP: 77.45.26.***]

W Wałczu palą się tylko katalizatory złodzieje obcieli w połowie parkujących samochodów pod chmurką. Kiedy ta szarańcza przeniesie się na inne miasto?

Gość • Czwartek [22.12.2016, 14:50:47] • [IP: 62.69.231.***]

Nigdy żadnego niemieckiego samochodu nie kupię. Niemiecka solidność, to mit.

Gość • Czwartek [22.12.2016, 14:49:19] • [IP: 92.42.114.**]

Tuz to teraz taki amerykański, świąteczny :)

Gość • Czwartek [22.12.2016, 14:41:53] • [IP: 80.245.189.***]

Czytelniku 129.225- Przedszkole ma adres ul. Gdyńska. Tak. Logiki nie ma, ale fakt jest jaki jest. A co do auta - wielka szkoda, wydatek przed świętami. ... Zdarzyć się mogło każdemu.

Gość • Czwartek [22.12.2016, 13:30:27] • [IP: 87.139.250.**]

Sandał to twoje audi?

Gość • Czwartek [22.12.2016, 13:29:51] • [IP: 93.94.185.*]

dobre auto malo uzywane hehehe

Gość • Czwartek [22.12.2016, 13:04:05] • [IP: 95.129.225.**]

przeciez to jest na markiewicza pod przedszkolem a nie przy gdynskiej

Oglądasz 1-25 z 25
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■