POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [01.12.2016, 21:39:43] • Świnoujście

Przejrzysta jak woda? -to już nieaktualne. Mętna jak kranówa w Świnoujściu

Przejrzysta jak woda? -to już nieaktualne. Mętna jak kranówa w Świnoujściu

fot. Czytelnik

Do naszej redakcji coraz częściej napływają informacje od mieszkańców Świnoujścia, którzy po odkręceniu kranów obserwują strumienie brudnej wody. Są to wiadomości od lokatorów różnych osiedli, nie można mówić o jakimś jednym pechowym mieszkaniu czy bloku. Sprawa mętnej kranówy powraca cyklicznie, zgłaszana przez wielu świnoujścian. Bywają okresy, kiedy jest dobrze, wanna napełniona wodą nie przypomina bajora, a ta w szklance jest przejrzysta, jak na wodę przystało. Jednak znów otrzymaliśmy alarmującą wiadomość od mieszkanki jednego z osiedli, która jest załamana jakością wody płynącej z jej kranu.

- Proszę udzielić informacji na temat brudnej, bieżącej ciepłej wody, która leci z jakimś brudem do naszej wanny, pralki, zlewów i umywalek. Za wodę trzeba słono płacić, a jej jakość jest pożal się Panie Boże - pisze Czytelniczka.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Piątek [02.12.2016, 09:46:01] • [IP: 93.94.188.***]

Jeżeli czytelniczka pisze cieplej bieżącej wody to na pewno nie chodzi o Zwik.

Gość • Piątek [02.12.2016, 05:15:04] • [IP: 62.69.231.***]

Najważniejsze, że będzie podwyżka za ten syf.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zaproszenie na obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa 8 maja 2025 r. Uroczystość rozpocznie o godz. 11.00 na Placu Słowiańskim pod pomnikiem „Bohaterom Walki o Niepodległość Rzeczpospolitej” poprzez złożenie kwiatów przez władze administracyjne i samorządowe, służby mundurowe, poczty sztandarowe, delegacje organizacji, związków, stowarzyszeń, szkół oraz mieszkańców i gości. Druga część uroczystości odbędzie się o godzinie 11.30 na Cmentarzu Komunalnym w Świnoujściu przy „Kwaterze Wiecznego Spoczynku Weteranów II Wojny Światowej” ■