POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [28.11.2016, 12:27:44] • Świnoujście

Świąteczne Świnoujście. Kolorowa kolejka, wenecka karuzela, Bożonarodzeniowy Jarmark i… wyjątkowa śnieżna kula.

Świąteczne Świnoujście. Kolorowa kolejka, wenecka karuzela, Bożonarodzeniowy Jarmark i… wyjątkowa śnieżna kula.

fot. Urząd Miasta Świnoujście

W Mikołajki 6 grudnia na placu Wolności ruszają świąteczne atrakcje. Na początek na najmłodszych czeka darmowy kolorowy pociąg oraz Mikołaj ze skrzatami, którzy zabiorą dzieci w świat zabawy. Dla dorosłych, ze specjalnym świątecznym koncertem wystąpi zespół „Chwaty”. Zobacz, jakie jeszcze atrakcje zaplanowano na ten wyjątkowy, przedświąteczny czas.

Bożenarodzeniowy Jarmark tym razem rozpocznie się 17 grudnia i potrwa do 30 grudnia 2016 r.

Plac wypełni się stoiskami z choinkami, stroikami, bombkami, girlandami, światełkami i oryginalnymi upominkami oraz wonią świątecznych przysmaków, a to za sprawą pierogów, bigosu, świeżego chleba, ciast.

Na najmłodszych czekać będzie świat zabaw i animacji oraz wenecka karuzela, która tak dużym powodzeniem cieszyła się w ubiegłym roku. Dzięki sponsorom dzieci będą mogły z niej korzystać za darmo.

Nowością tegorocznego jarmarku będzie tzw. Snowglobe, czyli kula ze sztucznym śniegiem, jakie niegdyś dostawało się w ramach prezentu świątecznego. Tym razem będzie można do niej wejść i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Dzień przed Wigilią, 23 grudnia, zespół Retro Gitary wystąpi z koncertem kolęd i bożonarodzeniowych piosenek. Usłyszymy też największe hity zespołu Czerwone Gitary oraz Seweryna Krajewskiego.

Program Bożonarodzeniowego Jarmarku na Placu Wolności

17.grudnia w godz. 14.00- 18.00 - Strefa dzieci

- Występ iluzjonisty

- Konkurs z nagrodami "List do Św. Mikołaja" - tworzenie listów do Mikołaja przez dzieci

- Tworzenie figury z lodu na żywo

- Słodkości rozdawane przez Elfy


18.grudnia w godz. 14.00-18.00 - Strefa dzieci


- Warsztaty zdobienia bombek

- Warsztaty słodkości

- Przejażdżki na kucyku

- Słodkości rozdawane przez Elfy

23.grudnia w godz. 14.00-18.00 - Strefa dzieci

- Animacja dla dzieci

- Wizyta Świętego Mikołaja

- Koncert Kolęd - Świąteczne piosenki Seweryna Krajewskiego

Dodatkowe atrakcje

od 17 do 30 grudnia 2016 r. – Darmowa Wenecka Karuzela

od 17 do 30 grudnia 2016 r.– Snowglobe (śnieżna kula)

od 6 do 15 grudnia 2016 r., w godz. od 12.00 - 19.00, a w soboty i niedziele 12.00-20.00 – Darmowe przejażdżki wesołym pociągiem.

WPT/BIK UM Świnoujście


komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość • Czwartek [01.12.2016, 00:17:19] • [IP: 92.42.116.**]

ludzie, wam nic nie pasuje, plac wolności jest naprawdę piękny.

Gość • Środa [30.11.2016, 01:21:35] • [IP: 51.15.39.*]

Dokladnie zburzyc od nowa zla negatywna energia przeklete przez mieszkancow to ich przeklnac nalezy teraz

Gość • Wtorek [29.11.2016, 13:09:22] • [IP: 87.205.71.***]

Bo Ty jesteś Gościu niekumaty.

Gość • Wtorek [29.11.2016, 10:24:47] • [IP: 45.34.11.***]

Temu" Betonplacu" nic nie pomoże, nawet jak mu dupę czekoladą posmarują. Pudrowanie syfa ciąg dalszy...

Gość • Wtorek [29.11.2016, 09:57:00] • [IP: 93.115.95.***]

super, za nasze, podatki a mamią, że, darmo, dobre

Gość • Poniedziałek [28.11.2016, 15:09:35] • [IP: 92.42.119.**]

d...y nie urywa. A tą figurę z lodu na żywo, to jak będą tworzyć?;) Tacy pewni, ze mróz, śniegi, zawieje, przyjdą za 6 dni i tyle lodu będzie? Czy urzędnicy UM zamówią i zwiozą wielką bryłę lodu?:) Bo na" żywą" nie liczyłabym;) A lód jest żywy czy nieżywy? bo nie kumam w ogóle tego hasła;):):)

Oglądasz 1-6 z 6
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nasze dziewczęta ze Świnoujścia i ich opiekun i choreograf Izabela Gromek - Świątek zdobyły pierwsze miejsce w 27 FESTIWALU TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ WOJSKA POLSKIEGO . TEATR TAŃCA GOTHIKA PO RAZ DRUGI Z RZĘDU ZOSTAŁ LAUREATEM 27. FESTIWALU TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ WOJSKA POLSKIEGO ORAZ NAGRODY SPECJALNEJ POLSKIEJ GRUPY ZBROJENIOWEJ. TEATR TAŃCA GOTHIKA 🥇🏆 Liliana Ośmialowska, Nadia Guzik, Wiktoria Mokrzycka, Zofia Tałanda, Hanna Puźniak, Łucja Drachal, Luiza Kradyna, Ida Świątek, Zuzanna Wlczak, Julia Tarnowska. Tytuł widowiska tanecznego: "JESZCZE POLSKA NIE ZGINEŁA, KIEDY MY ŻYJEMY" 🇵🇱 ■