iswinoujscie.pl • Sobota [15.10.2016, 12:28:47] • Świnoujście
Ambasador USA odwiedził Świnoujście! Celem wizyty był gazoport

fot. twitter.com/jbrudzinski
Ambasador Stanów Zjednoczonych odwiedził Świnoujście. Głównym celem wizyty był świnoujski gazoport. - Dziękuję #GazSystem za oprowadzenie po terminal LNG i za niezapomnianą wspinaczkę na szczyt zbiornik. Cieszę się, że firmy z USA są zainteresowane aby przyczynić się do bezpieczeństwa energetycznego Polski- pisał na swoim tweeterze w czwartek ambasador Paul Jones.
Zdjęcie z tego wydarzenia na swoim Tweeterze zamieścił wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński. Ambasador USA nie zakończył swojej wizyty na świnoujskim gazoporcie, odwiedził także Szczecin, gdzie m.in. spotkał się z prezydentem Szczecina, Piotrem Krzystkiem, wojewodą Zachodniopomorskim Krzysztofem Kozłowskim oraz wicemarszałkiem Sejmu Joachimem Brudzińskim.
Świnoujski gazoport będzie swoistego rodzaju bramą dla dostaw LNG z USA do Europy- Środkowo Wschodniej, poprzez świnoujski terminal LNG w Świnoujściu, amerykański gaz będzie mógł trafić m.in. na Ukrainę oraz do krajów Europy Południowej.
KIEDY AMBASADOR ROSJI BY ZAMKNAC JUZ TEN BURDEL I ZROBIC TAM PIEKNE OSRODKI WCZASOWE NOWE NA TYM TERENE!!
Te papierowe ubranka ochronne to w jakim celu? Przed odchodami mew?
Przecież tam jest winda! PS pewnie Rumuni (pracownicy instalacji im. Lecha Kaczyńskiego) zepsuli!🖕
Tyle razy już Jankesi zrobili Polaków w bambuko, że lepiej z nimi nie wdawać się w biznes. Największe bambuko było z offsetem za F-16, które ledwo przyfrunęły do Polski przez Atlantyk.
Mogli chociaż remont ulic przeprowadzić a nie pokazywać Świnoujście jak kraj trzeciego swiata
ZNOWU JAKIEŚ BREDNIE. SPIKNELI SIĘ Z BANDYTAMI ŻYJĄCYMI Z ROZBOJU NA CAŁYM ŚWIECIE, A NALEŻNEGO LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI PODATKU NIE MA KTO ZAPŁACIĆ. CZYŻBY BYŁA TO MAFIJNA ZMOWA? STARE PORZEKADŁO LUDOWE MÓWI : KTO Z KIM PRZYSTAJE TAKIM SIĘ STAJE. CZY POLSKA BĘDZIE KOLEJNYM BANDYCKIM PAŃSTWEM ?
maja 10 razy wiekszy gazoport a oglada tu w swinoujsciu cos mi tu smierdzi agentem
Przyjechał ambasador największego na świecie terrorysty - USA.
Lubię mirabelki są pyszne!
Specjalisto od cen gazu, wejdź na giełdę i sprawdź ceny. Widzę, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Byłbym zdziwiony gdyby nie było tu" trochę" jadu. Powinniście zacząć jeść szczaw i mirabelki to może dorównacie Niesiołowskiemu.
A TEN RUCH TIROW I STREFE NATURA 2000 TO KTO OBSLUZY I KTO BEDZIE TE SMRODY WDYCHAL ?? TEZ AMERYKANIE ?? NIECH SOBIE U SIEBIE BUDUJA NASTEPNYM RAZEM A TEN WYGASZA PREDZEJ CZY POZNIEJ I BEDZIE PIEKNA OZDOBA A PRACOWNIKOM LADNE ODPRAWY CZY EMERYTURY JAK PALICJANTOM I TYM WSZYSTKIM INNYM DYLETANTANCIKOM
Celem wizyty jest chyba wciśnięcie Polsce amerykańskiego gazu skroplonego w cenie 1500 dolków za 1000 m 3. oraz rozeznanie czy w Ś-ciu można ulokować złomowe okręty US Navy, za które zapłaci polski podatnik.