POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [05.10.2016, 14:03:27] • Świnoujście

Silny wiatr szaleje nad miastem. Wichura łamie drzewa i gałęzie

Silny wiatr szaleje nad miastem. Wichura łamie drzewa i gałęzie

fot. Sławomir Ryfczyński

Silne podmuchy wiatru wyrządzają w mieście coraz większe szkody. Sztormowa pogoda nie zachęca do spacerów. Od wtorku pełne ręce roboty mają świnoujscy strażacy. Tylko w ciągu dwóch dni kilkakrotnie wyjeżdżali do usuwania skutków wichury. Najwięcej interwencji dotyczyło powalonych drzew. W środę, po godzinie 8.00 drzewo runęło na jezdnie uszkadzając latarnie uliczną. Jako pierwsi na miejsce ruszyli leśnicy, którzy usunęli przeszkodę. Na ulicę Sienkiewicza wezwano także strażaków. Do akcji ruszyły dwa zastępy.

W środę po godzinie 8.00, strażacy otrzymali zgłoszenie o powalonym na jezdnie drzewie, które uszkodziło latarnie uliczną. W momencie przybycia na miejsce strażaków, na ulicy Sienkiewicza pracowali już leśnicy.

- Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia- informuje dyżurny świnoujskiej straży pożarnej.

Silny wiatr szaleje nad miastem. Wichura łamie drzewa i gałęzie

fot. Sławomir Ryfczyński

Silny wiatr sieje spustoszenie, także na prawobrzeżu.

W dzielnicy Warszów, wiatr dosłownie złamał w pół przydrożne drzewo. Było niebezpieczeństwo, że runie na jezdnie. Na miejsce ruszyły dwa zastępy strażaków.

We wtorek, także na Warszowie drzewo przewróciło się na ulicy Norweskiej, tam do usuwania skutków silnego wiatru zadysponowano jeden zastęp strażaków.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Środa [05.10.2016, 21:11:14] • [IP: 95.129.228.**]

dlaczego ten strażak w kasku jest tak śmiesznie ubrany, inaczej od innych strażaków

Gość • Środa [05.10.2016, 16:42:22] • [IP: 62.69.231.***]

Armagiedon!

Gość • Środa [05.10.2016, 16:27:47] • [IP: 92.42.114.**]

Katrina :)

Gość • Środa [05.10.2016, 14:46:29] • [IP: 93.94.190.***]

huuuragan

Gość • Środa [05.10.2016, 14:17:27] • [IP: 92.42.116.***]

Leśnicy pracowali przy usuwaniu zwalonych drzew? Komuś coś się chyba pomyliło i nie potrafi prawidłowo nazwać zawodów. W Świnoujściu jest tylko jeden leśnik plus ew. kilka innych osób ze służby leśnej, ale nie słyszałem, żeby fizycznie pracowali i to na terenie miasta a nie Lasów Państwowych. Może Autor miał na myśli pilarzy? Tylko co oni mają wspólnego z leśnikami?

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Informujemy, że w związku z ogłoszeniem 26 kwietnia 2025 roku dniem żałoby narodowej w Polsce po śmierci papieża Franciszka, zaplanowana na ten dzień Ekologiczna Gra Miejska zostaje odwołana. Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy do udziału w innych naszych wydarzeniach w przyszłości. Z poważaniem, Organizatorzy ■