POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [04.10.2016, 14:03:03] • Świnoujście

Nowy Ty, Nowa Ja!

Nowy Ty, Nowa Ja!

fot. Organizator

2 października 2016 roku miało miejsce uroczyste zakończenie Metamorfozy Krainy 44 wysp- Nowy Ty, Nowa Ja. Grupa uczestników ze Świnoujścia, którzy przeszli pomyślnie casting do programu, spotkała się w Hotelu 3 wyspy aby świętować swój sukces.

Na trzy miesiące każdy z nich trafił pod indywidualną opiekę specjalistów, którzy dokładali wszelkich starań, aby uzyskać satysfakcjonujący efekt końcowy. Każdego tygodnia uczestnicy odwiedzali Centrum Dietetyczne Naturhouse. Przez okres trwania kuracji odchudzającej zgubili zbędne kilogramy, nauczyli się zdrowych nawyków żywieniowych i poprawili stan swojego zdrowia. W trakcie trwania metamorfozy profesjonalni trenerzy personalni z siłowni Feniks poświęcili swój czas oraz wiedzę, aby uczestnicy osiągnęli jak najlepsze wyniki. Metamorfoza Krainy 44 wysp zakończyła się zmianą wizerunku czterech osób, które odważyły się wsiąść udział w programie i zrealizować swoje marzenia. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Łącznie zgubili ponad 65 kilogramów!

Nowy Ty, Nowa Ja!

fot. Organizator

Program dla uczestników odbywał się nieodpłatnie. W przyszłości Centrum Dietetyczne Naturhouse planuje kolejną edycję Metamorfozy.

Nowy Ty, Nowa Ja!

fot. Organizator

"Dzięki Metamorfozie zmieniło się właściwie wszystko, a w szczególności moje samopoczucie" Agata -12kg

"W końcu opieka nad dziećmi nie sprawia mi takich trudności jak przy poprzedniej wadze" Natalia - 9kg

"Dzięki zgubieniu 21 kg poprawiła się moja kondycja a przede wszystkim zdrowie" Jacek-21kg

"Dzięki metamorfozie przekonałem się że ćwiczenia jak i dieta nie muszą być trudne kiedy jesteśmy pod opieką specjalistów" Jarek -21kg

Pozdrawiamy

Justyna Berestecka


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-49 z 49

Gość • Wtorek [04.10.2016, 18:41:07] • [IP: 83.36.82.**]

Sukieneczka jak była ciasna, tak jest. Gdzie ta metamorfoza??

Gość • Wtorek [04.10.2016, 18:38:23] • [IP: 109.243.254.**]

Pani Justyno Berestecka! Nie ma sensu pisać" efekt końcowy", gdyż każdy efekt jest końcowy. Nie chcę też myśleć, że Pani chciała napisać" wziąŚĆ" udział w programie (jest: wsiąść), ponieważ pisze się" wziĄĆ". W wypowiedziach uczestników brakuje przecinków. Nie wzbudza to mojego zaufania do firm stojących za tą" Metamorfozą".

Gość • Wtorek [04.10.2016, 18:35:45] • [IP: 88.156.233.**]

Pan Jacek to chyba drugie podejście robi.Rok temu też chudł z Naturhouse i jak widać wróciło...

Gość • Wtorek [04.10.2016, 18:27:36] • [IP: 5.172.255.***]

Bardzo fajne kobiety + Wszystko mają na miejscu super

Gość • Wtorek [04.10.2016, 18:14:29] • [IP: 88.156.233.***]

++odważyły się wsiąść udział++ Wsiąść można na konika, albo do pociągu byle jakiego... Szybko szukamy w słowniku języka polskiego i poprawiamy.

Gość • Wtorek [04.10.2016, 17:58:51] • [IP: 80.245.178.***]

Jakie turkusowe oblepiające kreacje! śliczniutkie!Naprawdę podziwu godna odwaga. Ze wstydu bym się..

Gość • Wtorek [04.10.2016, 17:35:18] • [IP: 92.42.118.***]

to jednak straszne zeby tak sie utuczyc. ...ale dobrze ze sie w pore opamietali chociaz panie chyba dalej dietka:))

Gość • Wtorek [04.10.2016, 17:30:25] • [IP: 37.47.156.***]

Miasto w dzikach niszczy trawniki bida bezrobocie bida z nedza a radnym imprezy w glowie wstyd paranoja w tym miescie swinoujscie

Gość • Wtorek [04.10.2016, 17:13:50] • [IP: 83.71.193.***]

Jacek placek,

Gość • Wtorek [04.10.2016, 16:38:10] • [IP: 77.113.36.***]

jacek fajny facet i kolega nie jakis pseudo donosiciel typu czopek

Gość • Wtorek [04.10.2016, 16:19:54] • [IP: 178.238.246.***]

[IP: 80.245.178.***] Te piękności są w trakcie odchudzania a zakończył się jedynie darmowy 3 miesieczny program gratulacje za odwagę

Gość • Wtorek [04.10.2016, 15:57:31] • [IP: 84.43.197.***]

brawo ty

Stefan z prawobrzeża. • Wtorek [04.10.2016, 15:55:32] • [IP: 37.8.215.***]

Do gościa IP: 178.238.249.**] Odwagą i konsekwencją jaką kieruje się pan Jacek w radzie miasta, można by obdzielić kilku niektórych radnych.

Gość • Wtorek [04.10.2016, 15:52:42] • [IP: 80.245.189.***]

ciekawe czy odbudowali by mi zniszczne i brakujące zeby, jeżeli nie to do bani całe te zabiegi.

MaRiO • Wtorek [04.10.2016, 15:44:23] • [IP: 92.42.117.***]

Dieta Naturhouse pieknie odchudza kieszeń, a później wraca jeszcze pięniej z efektem JoJo, ale za to z odchudzoną kieszenią. No ale każdy ma miec prawo marzenia.

Gość • Wtorek [04.10.2016, 15:40:56] • [IP: 93.94.187.***]

Ale wydaje mi się że coś tu nie tak ten Pan z 1 zdjęcia po prawej już był w jakimś artykule że tyko to a tyle stracił tak jak i ta Pani z ostatniego zdjęcia po lewej

Gość • Wtorek [04.10.2016, 15:34:57] • [IP: 83.12.178.**]

Do gościa IP:178.238.249 Nie oceniaj obrazu po ramie ani ksiązki po okładce.Prawdą jest że te niewiasty mają pewną nadwagę ale to nie upoważnia nikogo do jakielkowiek formy dyskryminacji. Nie znamy ich więc nie wiemy jakimi są ludźmi.Mam nadzieję, że należa do tych co wspomogą bliźniego w potrzebie.Pozdrawiam

Gość • Wtorek [04.10.2016, 15:09:57] • [IP: 80.245.178.***]

te pięknosci są juz PO odchudzaniu? To jakiś joke?

Gość • Wtorek [04.10.2016, 15:04:23] • [IP: 93.94.188.***]

Po paniach nie widać zbytnio różnicy

Gość • Wtorek [04.10.2016, 14:51:16] • [IP: 178.238.249.**]

Pan radny Jacek powinien być równie konsekwentny w radzie miasta jak w gubieniu kilogramów.Więcej stanowczości i odwagi w działaniu p.Jacku.

Gość • Wtorek [04.10.2016, 14:50:07] • [IP: 37.47.145.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Pata • Wtorek [04.10.2016, 14:45:08] • [IP: 93.94.188.**]

Ojej Jarek super :) Podziwiam i gratuluję. Buziaki

Gość • Wtorek [04.10.2016, 14:44:36] • [IP: 37.47.146.***]

Brawo Jacek

Gość • Wtorek [04.10.2016, 14:29:20] • [IP: 188.146.79.***]

Brawo Jarek

Oglądasz 26-49 z 49
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■