POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [30.09.2016, 13:13:05] • Świnoujście

Wpadajcie, bo warto. Nowości na zielonym rynku

Wpadajcie, bo warto. Nowości na zielonym rynku

fot. BIK UM Świnoujście

Piękne wrzosy, chryzantemy, kapusty ozdobne, kocanki i wiele innych ozdobnych roślin można kupić na Targowisku Miejskim „Pod zegarem” przy ulicy Kołłątaja. W ofercie jest również wiele gatunków jabłek, gruszki, ozdobne dynie, papryka, śliwki, a wkrótce otwarte zostanie nowe stoisko z wędlinami według dawnych, sprawdzonych receptur i prawdziwymi śląskimi krupniokami.

Od 8 października 2016r. rusza sprzedaż kapusty szatkowanej na miejsce, wedle żądania klienta.

Wpadajcie, bo warto. Nowości na zielonym rynku

fot. BIK UM Świnoujście

Wpadajcie na zielony rynek. Na pewno nie będziecie żałować zrobionych tam zakupów.

BIK UM Świnoujście/Targowisko Miejskie


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Poniedziałek [03.10.2016, 16:23:47] • [IP: 80.245.182.**]

Mleko w kanach jest w soboty, sery i masło też. Kolejka ustawia się już od rana. Coś w tym jest, że na niektórych sprzedawców czekają klienci a nie na odwrót. Ryby wędzone od środy do soboty, ryby świeże nie zawsze, ale też są. To towar, po który warto przyjść na rynek, a przy okazji może kupi się jakieś mięsko, kwiatka, miodek lub coś innego.

Gość • Niedziela [02.10.2016, 09:01:14] • [IP: 77.114.115.**]

bardzo nie lubię zakupów na rynku, towary drogie i z hurtowni tych samych co w marketach. Bardzo nieliczni mają tylko swoje warzywa. Ceny są zawsze wyższe niż w mieście i tego nie rozumiem. Ale oczywiście nie mieszkańcy się liczą tylko Niemcy...

Gość • Piątek [30.09.2016, 22:50:37] • [IP: 92.42.115.**]

A ja uwielbiam robić zakupy na ryneczku. Miła... indywidualna obsługa. Zawsze świeże owoce i warzywa. Może trochę droższe ale za to zawsze świeże i przede wszystkim smaczne. Nie to co w markecie nam serwują samą chemię z plantacji.😉

Gość • Piątek [30.09.2016, 22:25:19] • [IP: 80.245.180.**]

Ryneczek dla naiwnych.

Gość • Piątek [30.09.2016, 21:18:10] • [IP: 89.68.190.***]

[IP: 93.94.190.**] LOL... jaką dopłatę stołeczną??:D

Gość • Piątek [30.09.2016, 20:00:03] • [IP: 80.245.179.***]

Gość X • Piątek [30.09.2016, 16:57:41] • [IP: 93.94.190.**] Więc wracaj na tą swoją ukraińską ZGL wiochę jak ci tu za drogo.

Gość • Piątek [30.09.2016, 18:26:57] • [IP: 162.220.246.***]

ZATRUDNIJ SIE W NIEMCZECH NIE BEDZIESZ MARUDZIC MARUDZ O PODWYZKE I TAK DALEJ!!

Gość X • Piątek [30.09.2016, 16:57:41] • [IP: 93.94.190.**]

Przeprowadzając sie tutaj z Goleniowa zauważyłam, że sprzedawcy na rynku rozliczają cie co do grosza, podczas gdy w mojej miejscowości rodzinnej każdy obcinał końcówkę ceny o te parę groszy. Cena pomidorów (ten sam gatunek i wielkość) z dnia 12 września : Goleniów 2, 50zł, Warszów 3, 50zł, rynek Świnoujście 4 zł. Ja wiem, że droga, paliwo, ale to jest przesada. Powinniśmy mieć dopłatę do wynagrodzenia (nadmorską) jak w Warszawie (stołeczną).

Gość • Piątek [30.09.2016, 16:45:07] • [IP: 109.243.254.**]

16:02 Unia zajmuje się aktualnie" prawami kobiet" w Polsce, jakby nie było problemu gwałconych przez Arabów Europejek (robią to wg pewnego wzoru - najpierw otaczają kołem a potem. .. - portale i telewizje to wyciszają a kto ma kontakt z cudzoziemcami to wie to od nich -człowiek z branży turystycznej mi to powiedział).

Gość • Piątek [30.09.2016, 16:06:37] • [IP: 87.118.115.***]

BEDZIE DOBRZE ( : ( : ( :

Gość • Piątek [30.09.2016, 16:02:50] • [IP: 62.69.231.***]

A co na to unia europejska?

Gość • Piątek [30.09.2016, 15:51:12] • [IP: 92.42.116.**]

A czy jedliście frytki z prawdziwych ziemniaków? Był taki opis w przybytku na promenadzie w bieżącym roku. Wspomnialem o tym fakcie, czytając zapowiedź o przyszłych prawdziwych śląskich krupniokach:)

Gość • Piątek [30.09.2016, 14:47:42] • [IP: 193.90.12.**]

MILO WIDZIEC TAKIE RZECZY ZDROWE RZECZY KREM Z DYNI JEST WRRRRR MMMMMMRRRR MMMMMMMM CENY PYTAJCIE RBTY DLA EMRYTOW PEWNIE SIE ZRBI WYPILBYM MLEKO TAKIE Z BUTELKII O JAKIM KTOS POINFORMOWAL MMMMMRRRRMMMMMMMMMM

Gość • Piątek [30.09.2016, 14:45:04] • [IP: 109.243.254.**]

13:51 - O jakiej konkurencji piszesz? Swoją drogą mam porównanie cen pomidorów - tam można było dostać drobne pomidory malinowe za tylko 4, 5 zł lub 5 - to tanio. Zważywszy, że duże sklepy mają upusty, należy to docenić. Albo prawdziwie miody bywają tam dość tanie (35 zł za 1200 g) - najlepsze - polskie z Mazur lub wsch.ściany. Aromat i gęstość... ach...Te zaś z dużych sklepów to kompromitacja przy nich.

Gość • Piątek [30.09.2016, 14:39:44] • [IP: 92.42.119.***]

Ceny z kosmosu na kieszeń klienta zza miedzy

Gość • Piątek [30.09.2016, 13:51:54] • [IP: 178.238.246.**]

Towary polskie ceny niemieckie. Ładne ale drogo. Na szczęście konkurencja wykorzystuje ten stan rzeczy i dostarcza nam taniej.

Gość • Piątek [30.09.2016, 13:49:03] • [IP: 109.243.254.**]

O - to jedyny rodzaj reklamy, który lubię. W interesie różnych podmiotów i naprawdę klientów. Co prawda szkoda, że tam jest już mało producentów. Nawet Pana Rolnika z Przybiernowa już nie widzę albo Pani z butelkami z mlekiem prosto od krowy. No ale wybór stoisk jest i raczej wszystko polskie.

Gość • Piątek [30.09.2016, 13:37:34] • [IP: 92.42.119.**]

A dalej będzie tak drogo?

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■