POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [20.03.2008, 07:46:15] • Świnoujście

Bąk we Flocie?

Bąk we Flocie?

fot. Sławomir Ryfczyński

Prawdopodobnie to nie koniec wzmocnień „Wyspiarzy”. Już dziś, podczas oficjalnej prezentacji drużyny, naszym zawodnikiem ma zostać Arkadiusz Bąk. Były reprezentant kraju może dołączyć do Floty mimo zamknięcia okna transferowego, dzięki temu, że aktualnie jest wolnym zawodnikiem.

Bąk ma za sobą 274 występy w ekstraklasie, podczas których zdobył 71 goli. Bramkostrzelny pomocnik reprezentował w swojej karierze barwy m.in. Olimpii Poznań, Polonii Warszawa, Amiki Wronki i ostatnio Lecha Poznań. Teraz czas na Flotę Świnoujście.

Kolejnym przeciwnikiem Floty Świnoujście w Okręgowym Pucharze Polski będzie Rega Merida Trzebiatów.

Los okazał się łaskawy dla naszej drużyny. Zaledwie kilka dni temu Biało – Niebiescy pokonali na wyjeździe Regę 5:1. Trudno sobie wyobrazić, żeby 16 kwietnia w Świnoujściu nasz zespół nie odniósł ponownego zwycięstwa.


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Sobota [22.03.2008, 13:00:18] • [IP: 80.245.176.***]

a kto pusil bąka ?

Gość • Czwartek [20.03.2008, 21:42:52] • [IP: 80.245.187.***]

A czy ktos pamietal Skrzypka z meczu (bodajrze) z LKS?

Gość • Czwartek [20.03.2008, 19:03:46] • [IP: 217.97.193.***]

Nie pamiętacie już Bąka z meczu Flota-Amica w Pucharze Polski?

Gość • Czwartek [20.03.2008, 18:38:39] • [IP: 217.97.193.***]

Gość • Czwartek [20.03.2008, 16:46] • [IP: 80.245.190.***] 13.30 pod brame !! BRAC BARWY !! kto nie ma barw nie wchodzi z nami ! CZŁOWIEKU OGARNIJ SIE.

Gość • Czwartek [20.03.2008, 17:31:10] • [IP: 83.21.49.**]

ctrl+c, ctrl+v ?

Gość • Czwartek [20.03.2008, 16:52:01] • [IP: 84.10.165.***]

w sobotę w składzie Floty wystąpi Arkadiusz Bąk

Gość • Czwartek [20.03.2008, 16:46:49] • [IP: 80.245.190.***]

13.30 pod brame !! BRAC BARWY !! kto nie ma barw nie wchodzi z nami !

Gość • Czwartek [20.03.2008, 15:12:43] • [IP: 92.42.118.***]

Bąk po kontuzji, prawie rok nie grał... kogo On chce wzmacniać?? Nasza FLOTA /jej obecny skład/ jest najlepsza, najmocniejsza, no i w ogóle NAJ :) Powodzenia Chłopaki :))))

Ligowiec.net • Czwartek [20.03.2008, 14:43:22] • [IP: 80.245.187.***]

Prawdopodobnie to nie koniec wzmocnień „Wyspiarzy”. Już dziś, podczas oficjalnej prezentacji drużyny, naszym zawodnikiem ma zostać Arkadiusz Bąk. Były reprezentant kraju może dołączyć do Floty mimo zamknięcia okna transferowego, dzięki temu, że aktualnie jest wolnym zawodnikiem. Bąk ma za sobą 274 występy w ekstraklasie, podczas których zdobył 71 goli. Bramkostrzelny pomocnik reprezentował w swojej karierze barwy m.in. Olimpii Poznań, Polonii Warszawa, Amiki Wronki i ostatnio Lecha Poznań. Teraz czas na Flotę Świnoujście.

Gość • Czwartek [20.03.2008, 14:35:57] • [IP: 80.245.187.***]

Działacze Floty Świnoujście odwołali się od kary 11 walkowerów, jaką na klub nałożył Wydział Gier i Ewidencji KP ZPN w związku z występami Khadi Kazadiego. Jeśli decyzja się uprawomocni, Flocie odebranych zostanie 27 pkt i zespół spadnie z 1. na ostatnie miejsce w tabeli Flota walczy - Podstawa prawna, na którą powołał się KP ZPN jest krucha - uważa Edward Rozwałka, prezes Floty. - Przepis mówi o grze zawodnika nieuprawnionego lub potwierdzonego na podstawie niewiarygodnych dokumentów. Kazadi został, tymczasem, uprawniony i zatwierdzony do gry, a jedynym dokumentem, który może budzić wątpliwości jest certyfikat kongijskiej federacji piłkarskiej. Ale akurat wiarygodności dokumentu nikt nie zgłaszał zastrzeżeń. Pełna dokumentacja sprawy została już przesłana do PZPN. Posiedzenie, na którym, być może, zapadnie decyzja zwołano na 1 kwietnia.

MarcoPolo • Czwartek [20.03.2008, 14:06:17] • [IP: 80.245.187.***]

Odp. Strona www Floty fakt jak ktoś zauważył działa z opóźnieniem i podaje tylko potwierdzone informacje nie bawi się w żadne spekulacje. To chyba szkoda?. Wracając do sytuacji opisanej niżej, iż był jest konflikt w sprawie zatrudnienia A. Bąka, to chyba nie dotyczy i nie zabrania do wydawania subiektywnych opini kibiców, które wyrażane są na tym forum?

Gość • Czwartek [20.03.2008, 14:06:11] • [IP: 83.21.147.***]

sobota 13.30 pod brama wszyscy, wziac ze soba barwy !!

Gość • Czwartek [20.03.2008, 13:15:12] • [IP: 80.245.181.**]

zamknac ryje sa ludzie od wydawania pieniedzy nic ci to nie da ze sobie to tutaj napiszesz Szacunek dla Floty w Sobote wszyscy na mecz dopingujacy 13:30 tam gdzie zwykle

Gość • Czwartek [20.03.2008, 12:53:28] • [IP: 80.245.187.***]

Gość • Czwartek [20.03.2008, 10:49] - poniewaz strona Floty podaje tylko pewne i juz zatwierdzone informacje. zachodniak • Czwartek [20.03.2008, 12:25] - nie wszystkie klubu extraklasy maja nawet podgrzewana, wiec nie ma co tutaj liczyc. Pozatym sa inne duzooo waznejsze sprawy finansowe niz jakas podgrzewana murawa...

zachodniak • Czwartek [20.03.2008, 12:25:12] • [IP: 80.245.191.***]

grałem całe zycie w piłke i tak sie na niej nie znam, ale moze zamiast nowych wzmocnień lepiej byłoby wybudować podgrzewaną murawe, bo zimom to jest tam jak na betonie. chociaż rozumiem ze za bączka flota nic nie zapłaci.

Gość • Czwartek [20.03.2008, 10:49:11] • [IP: 84.10.165.***]

Jeszcze jedno MarcoPolo - jeżeli jest tak dobrze to dlaczego na stronie Floty -CISZA?

Gość • Czwartek [20.03.2008, 10:44:05] • [IP: 84.10.165.***]

I tu się mylisz Marcopolo - władze Floty są zdecydowanie przeciwne zatrudnieniu Bąka. Wczoraj doszło do dużego spięcia na lini klub sponsor Leonowicz. Leonowicz zdecydowanie twierdzi że tak doświadczony zawodnik jak Bąk na pewno wzmocni zespół. Sytuacja jest bardzo napięta i może dojść sytuacji jego rezygnacji ze sponsorowania zespołu, a w dalszej kolejności wycofaniem tych zawodników, krórych to kartami dysponuj. Dla wiarygodności tych słów możecie sprawdzić kiedy podałem informację o nowym zawodniku we Flocie. było to we wtorek o godz. 21.00 w komentarzach art." Flota przed sezonem, czy ktoś wiedział o tym wczęniej ?

Gość • Czwartek [20.03.2008, 10:41:53] • [IP: 212.160.162.**]

Nie polecalbym Pana Leonowicza.

STEFA • Czwartek [20.03.2008, 10:35:12] • [IP: 80.245.184.***]

KTO WIE CO DALEJ Z TYM ODWOłANIEM SIę?JEST JUż JAKAś ODPOWIEDZ??POZDRO DLA WSZYSTKICH!!

Bysiek • Czwartek [20.03.2008, 10:19:31] • [IP: 80.54.123.***]

Znow musze zgodzic sie Z MarcoPolo :-).

Gość • Czwartek [20.03.2008, 09:41:39] • [IP: 79.163.106.***]

no i dobrze:D zeby jeszcze anulowali walkowery to bedzie poezja... Witamy Arku na Wyspach :D **kotwice

MarcoPolo • Czwartek [20.03.2008, 09:34:11] • [IP: 80.245.187.***]

Widać nie przejmujemy się odwołaniem, bezwzględu na jego wynik, Sponsor oraz Włodarze naszego klubu myślą o przyszłości. To dobrze! Na pewno taki zawodnik jak Arkadiusz Bąk może być tylko wzmocnieniem i dobrym przykładem dla młodszych kolegów z drużyny jak również chłopców kopiących piłkę na podworkach. Jego doświadczenie i inteligencja pozwoli na wykorzystanie potencjału drzemioncego we Flocie. Uważam, że jeżeli dojdzie do porozumienia stron to będzie to pozytywne i dla klubu oraz dla kibiców, którzy myślę będą wypełniac wsystkie trybuny stadionu. Do zobaczenia na meczach. Pozdrawiam

enoo • Czwartek [20.03.2008, 07:58:41] • [IP: 80.245.176.***]

I ci co tak narzekali na leonowicza.. narzekajcie dalej idioci...

enoo • Czwartek [20.03.2008, 07:55:43] • [IP: 80.245.176.***]

noo dawajcie jeszcze żurawskiego i smolarka :D

Oglądasz 1-24 z 24
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■