POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [19.08.2016, 17:44:58] • Świnoujście

Sieć aptek nowym Najemcą

Sieć aptek nowym Najemcą

fot. Agnieszka Puszcz

Sieć aptek podpisała umowę najmu na całą dostępną powierzchnię na parterze tj. 250 m2, w inwestycji pn. Logo przy ul. Armii Krajowej w Świnoujściu. W transakcji pośredniczyła firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o, która jest firmą odpowiedzialną za najem/komercjalizację inwestycji pn. Logo, przy ul. Armii Krajowej w Świnoujściu.

"Dziękuje architektom z pracowni ABC i kierownictwu budowy WW Building, bo to dzięki nim, ich zaangażowaniu powstał obiekt, który wzbudza emocje. Dedykuje ten obiekt mieszkańcom, których cieszy widok tej ”Czarnej Perły”- jak nazwał to jeden z internautów." - mówi Bogdan Tyluś - Prezes Zarządu LOGO Sp. z o.o. która jest Inwestorem inwestycji pn. Logo.

Sieć aptek nowym Najemcą

fot. Agnieszka Puszcz

"Inwestycja firmy Logo pod koniec lipca br. została wykończona i oddana do użytku. Budynek posiada efektowną szklaną elewacje, która nadaje całości nowoczesny styl. Jest to inwestycja ciesząca się ogromnym zainteresowaniem potencjalnych Najemców. Dostępne są jeszcze powierzchnie do wynajęcia na wyższych kondygnacjach, idealne są na cele biurowe, usługowe, handlowe, w tym siedziby firm medycznych, ubezpieczeniowych czy finansowych" - powiedział Patryk Litwiniuk - Dyrektor Generalny firmy doradczej Litwiniuk Property Sp. z o.o, która jest odpowiedzialna na najem inwestycji.

"LOGO" to obiekt biurowo - usługowy o wyjątkowo atrakcyjnej architekturze - w pełni oszklona elewacja. Witryny od ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodowym. Obiekt został oddany do użytku pod koniec lipca 2016r.

Budynek składa się z czterech kondygnacji o łącznej pow. ok. 1000m2.


Zaktualizowano: Sobota [20.08.2016, 15:17:00]

komentarzy: 60, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 60

Gość • Piątek [19.08.2016, 23:19:36] • [IP: 83.20.242.***]

A miały być tam gabinety lekarskie , w jednym miejscu i to byłoby fajne. Ale z prawdziwego zdarzenia a nie tacy co odwalają godziny i recepty tylko wypisują. No i nie lekarze co nie lubia ludzi

Gość • Piątek [19.08.2016, 23:13:11] • [IP: 95.129.227.***]

pasuje wygladem do tych kamienic po jego i po drugiej stronie ulicy jak sandaly na zime..

Gość • Piątek [19.08.2016, 22:12:20] • [IP: 80.245.182.**]

W tym chorym mieście kolejna apteka się przyda. Tutaj nic się nie opłaca. Kto normalny wpakuje pieniądze w nowy biznes w mieście, w którym rządzą post komuchy i komuchy i gdzie wszystko jest poukładane pod kolesi i szwagrów. Niedługo zostaną tu same staruch i zombi a wtedy przydadzą się jeszcze ze trzy nowe apteki.

Gość • Piątek [19.08.2016, 22:01:52] • [IP: 92.42.113.**]

Obok ma Jojo swoje biuro.To zakłóca harmonię tej budowli.A co do aptek niech otwierają, lepsze to niż lumpeksy albo rosmanny.

Schoolwysyn • Piątek [19.08.2016, 21:46:01] • [IP: 94.254.238.**]

To właśnie wiekszosc budynków na placu wolności nie przystaje do tego budynku. Dlaczego was martwi ilosc aptek? Nie wasz problem jak ktoras splajtuje, a jednocześnie ich duza podaż to konkurencyjne ceny leków." Wiszące szklo nad chodnikiem" lub odbijajaca sie w szklanej elewacji stara kamienica - jedz to powiedz w Nowym Jorku. Pewnie przystana i pomyślą jak na to nie wpadli. Wieżowiec kolo UM? Jest jeszcze za niski. Wieżowce w Malmo i Gdyni sa świetne i przyciągają turystów zainteresowanych architektura. Tak wygląda cywilizacja, a nie tak jak pobliski namiot z chinszczyzna czy paskudna Teatralna albo kamienica po Kinie Rybak z topornymi detalami ze styropianu.

Gość • Piątek [19.08.2016, 21:30:44] • [IP: 92.42.113.***]

Jest super. Przyjechalem z USA i mi sie podoba!

Gość • Piątek [19.08.2016, 21:24:50] • [IP: 80.245.188.***]

Jakaś dziura zaplombowana szkłem i jeszcze drogie brzydactwo doniczego to nie podobne tak oszklone jak toaleta przynalezna do przychodni😪👅

Gość • Piątek [19.08.2016, 21:22:55] • [IP: 80.245.188.***]

wlasciciele lataja juz po wszystkich biurach posrednictwa i zebraja o pomoc... taka czarna perla hehhh

Gość • Piątek [19.08.2016, 21:13:19] • [IP: 92.42.118.**]

Fajnie, że apteki tam będą, będziemy dużo zdrowsi, a zdrowie jest ważniejsze od pieniędzy. Żeby tak jeszcze w tych" białych perłach " po przeciwnej stronie ulicy, też otworzono apteki, zamiast tych chińskich produktów, to byłoby tylko żyć nie umierać. Może burmistrz coś w tym kierunku zadziała, skoro tak pielęgnuje te" białe perły" w centrum " kurortu " ku zaskoczeniu turystów. Myśleli, że przyjeżdżają do nowoczesnego miasta, blisko granicy z Niemcami, a tu w centrum namioty z chińszczyzną, otoczone błotnym bajorem.

Gość • Piątek [19.08.2016, 21:01:11] • [IP: 37.47.160.***]

apteka, przecież po drugiej stronie ulicy są już dwie...

Gość • Piątek [19.08.2016, 20:52:09] • [IP: 92.42.114.*]

Najemcy walą drzwiami i oknami dlatego inwestor zapłacił za reklamę.. Budynek byłby ładny gdyby w szybach odbijało się niebo albo zieleń, a nie stare kamienice. Wygląda okropnie :)

Gość • Piątek [19.08.2016, 20:50:28] • [IP: 80.245.178.***]

wala chyba ze smiechu, bo ten budynek to jakis wymysl nacpanego architekta

Gość • Piątek [19.08.2016, 20:46:31] • [IP: 95.129.225.**]

A lumpeks tam bedzie?

Gość • Piątek [19.08.2016, 20:31:47] • [IP: 164.127.97.**]

Chyba nawet ten budynek nie zrównoważy porażenia estetycznego in minus ohydnym 13- piętrowym gmachem na wydmach. Powtarzam w kręgu znajomych, że to jeszcze jeden zbiornik gazu portu LNG - mimo że ma spełniać tylko funkcje hotelowe - takie sieje spustoszenie estetyczne na wiele kilometrów wokół.

Gość • Piątek [19.08.2016, 20:21:23] • [IP: 95.91.227.***]

artykol sponsorowany.

Gość • Piątek [19.08.2016, 20:16:27] • [IP: 92.42.114.***]

To chyba jakaś mafia aptek

Gość • Piątek [19.08.2016, 20:09:55] • [IP: 88.156.232.***]

kolejna apteka ? dramat !!

Gość • Piątek [19.08.2016, 20:09:12] • [IP: 80.245.177.***]

Pozatym apteki się już wygasza ale może niemcom się przyda, kto wie, nie znam tamtejszych realiów, nowoczesna medycyna nawet co raz mniej leków potrzebuje

Gość • Piątek [19.08.2016, 20:07:15] • [IP: 95.129.228.***]

Budynek obok Placu Wolnosci

Gość • Piątek [19.08.2016, 20:06:23] • [IP: 80.245.177.***]

Ja też kiedyś zrobiłem wystawne przyjęcie a nikt nie przyszedł bo nie było ich stać na to

Gość • Piątek [19.08.2016, 20:04:39] • [IP: 80.245.177.***]

Ile chcą za wynajem ?? Uczcciwie? Normalni ludzie będą mieszkać czy popisywacze udowadniacze ?? Studenciki... ? Nie, wątpię

Gość • Piątek [19.08.2016, 20:01:26] • [IP: 178.238.251.***]

To jest chore, same apteki w tym miescie.

Gość • Piątek [19.08.2016, 19:55:45] • [IP: 2.108.233.***]

Zachwyca?? Co i kogo zachwyca??

Gość • Piątek [19.08.2016, 19:54:18] • [IP: 95.129.224.***]

Nie mam zaufania do szkła wiszącego nad chodnikiem.

Gość • Piątek [19.08.2016, 19:11:23] • [IP: 88.156.233.**]

Ja pier... Kolejne apteki?!! Słyszałem, że w pierwszej wersji miało tam powstać centrum sportowe (siłownie, sklepy sportowe, kafejka na tarasie). Niestety, widać, że to miasto starych ludzi.A budek piękny.

Oglądasz 26-50 z 60
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■