POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [19.08.2016, 17:44:58] • Świnoujście

Sieć aptek nowym Najemcą

Sieć aptek nowym Najemcą

fot. Agnieszka Puszcz

Sieć aptek podpisała umowę najmu na całą dostępną powierzchnię na parterze tj. 250 m2, w inwestycji pn. Logo przy ul. Armii Krajowej w Świnoujściu. W transakcji pośredniczyła firma doradcza Litwiniuk Property Sp. z o.o, która jest firmą odpowiedzialną za najem/komercjalizację inwestycji pn. Logo, przy ul. Armii Krajowej w Świnoujściu.

"Dziękuje architektom z pracowni ABC i kierownictwu budowy WW Building, bo to dzięki nim, ich zaangażowaniu powstał obiekt, który wzbudza emocje. Dedykuje ten obiekt mieszkańcom, których cieszy widok tej ”Czarnej Perły”- jak nazwał to jeden z internautów." - mówi Bogdan Tyluś - Prezes Zarządu LOGO Sp. z o.o. która jest Inwestorem inwestycji pn. Logo.

Sieć aptek nowym Najemcą

fot. Agnieszka Puszcz

"Inwestycja firmy Logo pod koniec lipca br. została wykończona i oddana do użytku. Budynek posiada efektowną szklaną elewacje, która nadaje całości nowoczesny styl. Jest to inwestycja ciesząca się ogromnym zainteresowaniem potencjalnych Najemców. Dostępne są jeszcze powierzchnie do wynajęcia na wyższych kondygnacjach, idealne są na cele biurowe, usługowe, handlowe, w tym siedziby firm medycznych, ubezpieczeniowych czy finansowych" - powiedział Patryk Litwiniuk - Dyrektor Generalny firmy doradczej Litwiniuk Property Sp. z o.o, która jest odpowiedzialna na najem inwestycji.

"LOGO" to obiekt biurowo - usługowy o wyjątkowo atrakcyjnej architekturze - w pełni oszklona elewacja. Witryny od ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodowym. Obiekt został oddany do użytku pod koniec lipca 2016r.

Budynek składa się z czterech kondygnacji o łącznej pow. ok. 1000m2.


Zaktualizowano: Sobota [20.08.2016, 15:17:00]

komentarzy: 60, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 60

Gość • Poniedziałek [22.08.2016, 08:46:29] • [IP: 93.94.186.***]

PO CO TYLE TYCH APTEK W MIESCIE. NA KAŻDEJ ULICY-TO JAKIS OBŁĘD.SPECJALNIE NAS PODTRUWAJĄ Z POWIETRZA I LĄDU -LUDZIE CHORUJĄ WIĘC ZAPOTRZEBOWANIE NA APTEKI JEST.NIKT GŁUPI NIE JEST

Gość • Niedziela [21.08.2016, 03:24:23] • [IP: 188.33.255.***]

A k..wy nawet uszczelkami sie pchajaa, tak chca kupic tam lokal, żenada reklamowa sponsorowanego artykulu.

Gość • Sobota [20.08.2016, 16:45:03] • [IP: 37.47.160.***]

jeżeli wokół są stare rozlatujące się kamienice to i tu miał wybudować kamienicę, a może to tamte budynki z czasem zostaną rozebrane bo są zupełnie bezsensowne jak ten po lewej- pepco a u góry jakieś niewiadomo co.

Gość • Sobota [20.08.2016, 14:31:51] • [IP: 164.127.97.**]

Widziałem w Maastricht w Holandii szklany, zielony wieżowiec o wys. ok 8-10 pięter, blisko starego miasta i starych stylowych domów. Rodzaj użytych materiałów -ich barwa i całośc projektu były takie, że nie czuło się dysharmonii. Może i tu tak jest - muszę to na żywo zobaczyć.

Gość • Sobota [20.08.2016, 14:02:36] • [IP: 80.245.188.**]

zadufani malomiasteczkowi ludzie mieszkancy blokowisk i posiadacze mebloscianek to piekny budynek brawo za architekture aby wiecej takich odwaznych inwestorow-

Gość • Sobota [20.08.2016, 11:55:24] • [IP: 167.114.102.***]

Osoba akceptująca i oszpecająca miasto takimi gniotami architektonicznymi, powinna zostać wygnana z miasta na kopach.

Gość • Sobota [20.08.2016, 11:47:38] • [IP: 178.238.253.**]

Dlaczego jak powstaje w miescie jakieś totalne dziwadło to zaraz musi się odezwać jakiś nawiedzony głupek. ..177 i bredzi jak slepy o kolorach, masakra!

Gość • Sobota [20.08.2016, 11:44:03] • [IP: 178.238.253.**]

To jest taki wrzód na tyłku, tak pasuje do pozostałej infrastuktury jak świni siodło, to może by i pasował gdzies w krainie ufolódków a nie tu w smutnej rzeczywistosci pustostanów Platana i podobnych koszmarków, zupełny brak gustu~!

Gość • Sobota [20.08.2016, 10:43:21] • [IP: 185.38.14.***]

Pasuje jak stróż odwalony w Boże Ciał, zobaczę na żywo to będę wiedział więcej, a trawka na dachu jest co by się wyluzować ??

Gość • Sobota [20.08.2016, 10:19:20] • [IP: 188.146.100.**]

Lumpex-apteka-biuro nieruchomości co tam będzie?

Sebo • Sobota [20.08.2016, 10:00:34] • [IP: 46.231.62.*]

Same apteki, monopole i stające kundle. A... i szkopy.

Gość • Sobota [20.08.2016, 09:56:29] • [IP: 2.108.233.***]

O matko!! Kto to zaprojektował?? Przecież zupełnie nie pasuje do pozostałych budynków!!

Gość • Sobota [20.08.2016, 09:35:16] • [IP: 93.94.184.***]

U nas w Niemczech tez takie są.

Gość • Sobota [20.08.2016, 09:04:46] • [IP: 92.42.112.***]

Ponoć piękny obiekt ale mam pytanie do właściciela jak zabezpieczył miejsca parkingowe dla przyszłych klientów.

Gość • Sobota [20.08.2016, 08:34:29] • [IP: 37.248.6.***]

Świnoujście to miasto - aptek, lombardów i fryzjerów. Ile tego jest ? Trudno policzyć. ...

Gość • Sobota [20.08.2016, 08:07:00] • [IP: 31.0.41.***]

Jak jest taki obłożenie, to po co się reklamują? Mi się wydaje, że będzie to stało jak lokale na platanie albo w nowych blokach koło logosu.

Gość • Sobota [20.08.2016, 08:05:30] • [IP: 62.69.203.***]

Mnie się podoba. Przynajmniej nie następny kurnik.

Gość • Sobota [20.08.2016, 07:02:49] • [IP: 5.60.45.**]

To teraz pora na następny ładny budynek na tej ulicy. Może ten co budują wreszcie koło Centrali też będzie duży.

Gość • Sobota [20.08.2016, 02:37:47] • [IP: 80.149.82.***]

do kalendarza szczepień dla dzieci weszły nowe pozycje, na pewno przyda się nowa apteka aby sprawnie i całkiem" za darmo " leczyć tego skutki. Pozdrawiam szczepionych, bo Ci nieszczepieni mają lepiej (zdrowiej).

Gość • Sobota [20.08.2016, 00:13:40] • [IP: 80.245.182.*]

Na całym drugim piętrze ma być odzież na wagę.

max -1309 • Sobota [20.08.2016, 00:04:52] • [IP: 46.215.7.**]

Kontrast zajebiaszczy, Czarna perła ze szklaną elewacją, a po drugiej stronie, naprzeciwko chińska blaszana buda z obskurną plandeką...Wspaniałe i zapierające dech w piersiach-normalnie CUDO...>>>

Gość • Sobota [20.08.2016, 00:00:56] • [IP: 80.245.177.***]

Ale tak patrzę na te budynki iii wybieram przytulniejsze stare budownictwo to mi się kojarzy z popisywactwem świrusami a potrafią jedynie żerować na innych, do pomocy nie ma komu a oszukiwać pierwsi, bankierki, a będą jakieś normalne suplementy w tej aptece czy tylko wyciszacze ? Lekarze nawet cholesterolu nie umią wyleczyć bo zapomnieli o naturze a tu proszę, są rozwiązani, wystarczy poszukać w dobie 21 wieku

Gość • Piątek [19.08.2016, 23:59:43] • [IP: 80.245.182.**]

Jest super. Przyjechałem z Kambodży i mi się podoba.

Gość • Piątek [19.08.2016, 23:56:44] • [IP: 80.245.177.***]

APTEKI I ZDROWIE ?? WY CHYBA ŚNICIE, POOGLĄDAJCIE SOBIE JANA OD BOGA ANNĘ MIKULSKĄ, OSOBIŚCIE MIAŁEM WSZYSTKIE CHOROBY ŚWIATA, SKRZYWIONE KREGOSŁUPY I INNE I WSZYSTKO SIĘ PROSTUJE POPRZEZ OTWARCIE SIĘ NA ŻYCIE I ZNAKI, SORRY JAKIEŚ ŚWIATŁA BIAŁE NA NIEBIE TEŻ WIDZIAŁEM SORRY, NIESTETY W GŁĘBI DUCHA GDZIEŚ WIEM ŻE BĘDZIEMY JESZCZE LATALI STATKAMI ALE NIEKTÓRZY CHCIELIBY POPROSTU POCZUĆ SPOKÓJ, ZAŁATWCIE SWOJE SPRAWY OTWÓRZCIE SIĘ NA ROZWIĄZANIA ARON JASNOWIDZ TEŻ MA FAJNE PRZEKAZYUSPOKAJAJĄCE I 90% PRAWDZIWE LUB RÓŹNE, CO KOMU POTRZEBNE W TYM MIEJSCU BARDZO CHĘTNIE JAKAŚ SPÓŁKA IT SIĘ OTWORZY NAWET ZNAM TAKĄ ALE PRZEDEWSZYSTKIM TO KOLEŻEŃSTWO I ZNAJOMOŚCI A NIE POUCZANKI USTAWIANKI

Gość • Piątek [19.08.2016, 23:24:05] • [IP: 83.20.242.***]

A co ich wzięło na apteki, dopiero co otwarta na Grunwaldzkiej, naprzeciwko Uznamu. I znowu, a tam już od zatrzęsienia. No tak, tyle chorych i na mózg nawet że kazda ma branie

Oglądasz 1-25 z 60
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■