POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [31.07.2016, 02:19:58] • Świnoujście

Wjechał w mercedesa i uciekając prawie zabił kobietę z dzieckiem. Kierowca pod wpływem został zatrzymany dopiero przez przechodniów!

Wjechał w mercedesa i uciekając prawie zabił kobietę z dzieckiem. Kierowca pod wpływem został zatrzymany dopiero przez przechodniów!

fot. Sławomir Ryfczyński

Tuż po godzinie 21.00, kierujący ciemnym lexusem wyjeżdżając z deptaka przy ulicy Bohaterów Września, uderzył w tył białego mercedesa jadącego ulicą Chrobrego w stronę ronda. Gdy mężczyzna zrozumiał, że spowodował kolizję, postanowił uciec. Kilka chwil później wpadł na wysepkę prawie rozjeżdżając będącą na pasach kobietę z dzieckiem i uderzył w drzewo. Pomimo poważnych uszkodzeń samochodu, jeszcze przez około 100 metrów kontynuował ucieczkę. Został zatrzymany dopiero przez odważnych przechodniów na ulicy Grunwaldzkiej. Jak się później okazało, był pod wpływem.

Po uderzeniu w białego mercedesa, mężczyzna kierujący ciemnym lexusem postanowił uciec. Przejeżdżając przez ulicę Armii Krajowej wjechał w Grunwaldzką. W czasie, gdy pędzący lexus zjechał z ronda w ulicę Grunwaldzką na pasy tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Rybaki, weszła kobieta z dzieckiem.

Wjechał w mercedesa i uciekając prawie zabił kobietę z dzieckiem. Kierowca pod wpływem został zatrzymany dopiero przez przechodniów!

fot. Sławomir Ryfczyński

Z relacji świadków zdarzenia wynika, że kobietę z dzieckiem od potrącenia dzieliły dosłownie centymetry. Kierujący lexusem wjechał w sam środek wysepki, uderzając w znajdujący się na niej znak.

Wjechał w mercedesa i uciekając prawie zabił kobietę z dzieckiem. Kierowca pod wpływem został zatrzymany dopiero przez przechodniów!

fot. Sławomir Ryfczyński

Prawdopodobnie uderzenie w wysepkę spowodowało utratę kontroli nad pojazdem, który zahaczył prawym bokiem o drzewo. Mężczyzna został zatrzymany przez przechodniów dopiero po około 100 metrach od miejsca w którym uderzył w drzewo.

Wjechał w mercedesa i uciekając prawie zabił kobietę z dzieckiem. Kierowca pod wpływem został zatrzymany dopiero przez przechodniów!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na miejsce wezwani zostali policjanci i ratownicy, którzy przejęli z rąk przechodniów kierowcę. Pirat drogowy został przewieziony do szpitala na badanie krwi. Jak się okazało, był pod wpływem.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 99, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 76-99 z 99

Gość • Niedziela [31.07.2016, 08:43:52] • [IP: 80.245.188.***]

a tam dostanie z 500 pln mandatu i pouczenie. no chyba, że sędzina nie będzie w humorze to może 3 miesiące w zawiasach na pół roku. takie mamy prawo

Gość • Niedziela [31.07.2016, 08:39:36] • [IP: 80.245.180.***]

Brak umiejętności przewidywania, co może stać się na drodze pod wpływem.., brak poczucia odpowiedzialności za swoje czyny, brak poszanowania dla ludzkiego życia...itp. Kara? M.in. dożywotnie pozbawienie prawa jazdy.

Gość • Niedziela [31.07.2016, 08:21:06] • [IP: 80.245.187.**]

A TO LUJ

Gość • Niedziela [31.07.2016, 08:20:45] • [IP: 80.245.180.***]

podajcie w komentarzach nazwisko tej pijackiej szmaty. trzeba napiętnować to jeżdżące po pijaku i śmierdzące, tchórzliwe gówno!

golm • Niedziela [31.07.2016, 08:14:58] • [IP: 92.42.114.***]

Śmieć

Gość • Niedziela [31.07.2016, 08:14:43] • [IP: 80.245.180.***]

głupi cweluch ze śmierdzącego lexusa

Gukoość • Niedziela [31.07.2016, 08:11:20] • [IP: 88.199.251.**]

A czy zatrzymując tego kretyna nie mogli mu społecznie dołożyć? Powinno być prawo linczu. Myślę, że redaktor mógł się postarać, czy to woda, czy prochy były. Nie bądźcie jak interia, wp, czy inne portale aby kliknąć"

Gość • Niedziela [31.07.2016, 08:10:34] • [IP: 93.94.190.**]

Pajac

Gość • Niedziela [31.07.2016, 08:04:03] • [IP: 93.94.185.***]

Dobrze, ze nie ma rannych...

Gość • Niedziela [31.07.2016, 07:59:57] • [IP: 80.255.42.***]

Ze Swinoujscia typ?

Gość • Niedziela [31.07.2016, 07:52:05] • [IP: 178.238.253.**]

Trzeba bylo mordę mu obić przed przyjazdem policji.

Gość • Niedziela [31.07.2016, 07:47:28] • [IP: 46.215.96.***]

Kur.a nie człowiek.

Gość • Niedziela [31.07.2016, 07:41:10] • [IP: 31.0.40.***]

Czy to jakiś prominentny mieszkaniec Świnoujścia? Taki Lexus to nie tani jest więc musi to być ktoś przy kasie. Mógł zamówić taksówkę i obyłoby się bez Policji i sądu.

Gość • Niedziela [31.07.2016, 07:26:47] • [IP: 109.243.183.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [31.07.2016, 07:25:56] • [IP: 88.220.96.***]

Ale ile miał to już nie napisaliście.był pod wpływem, ale czego ?

Gość • Niedziela [31.07.2016, 07:19:50] • [IP: 10.136.78.**]

Na dworcu niema ośwetlenia Od piątku

Gość • Niedziela [31.07.2016, 07:09:06] • [IP: 92.42.117.***]

za małe kary, za mało kontroli, potencjalni mordercy wciąż niestety są na drogach... niestety

Gość • Niedziela [31.07.2016, 07:07:43] • [IP: 80.245.179.***]

Heeheheheh.. Stały klient pijalni Galeria na Boh. Września.

Gość • Niedziela [31.07.2016, 06:01:30] • [IP: 188.146.135.***]

"Pod wpływem"... Niesiołowskiego?

Gość • Niedziela [31.07.2016, 05:08:18] • [IP: 94.254.227.***]

Ale jeznia nie posprzatana. Nawt zniszczonego znaku nie zabrano. Zniknął po ok 2 godz. Ciekawe kto to ma ?

Gość • Niedziela [31.07.2016, 04:36:46] • [IP: 62.69.203.***]

Bandyta.Co by było gdyby trafił kobietę z dzieckiem?

Gość • Niedziela [31.07.2016, 03:07:00] • [IP: 93.94.190.***]

ciekawe jaka karę zamierzy wspaniały sąd??

Gość • Niedziela [31.07.2016, 02:51:57] • [IP: 188.146.134.**]

Menda spoleczna...

Gość • Niedziela [31.07.2016, 02:49:41] • [IP: 31.0.46.***]

Pusty łeb

Oglądasz 76-99 z 99
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■