POGODA

Reklama


Wydarzenia

radioswinoujscie.pl • Czwartek [21.07.2016, 09:44:12] • Polska

MACY GRAY na jedynym koncercie w Europie!!! Szczecin, 27 lipca - to już za tydzień!

MACY GRAY Śpiewa, komponuje, pisze teksty, jest również producentką muzyczną i aktorką. Laureatka najważniejszych nagród przemysłu muzycznego: Grammy, Brit Awards, MTV Video Music Awards. Współpracowała z wieloma gwiazdami: Erykah Badu, Red Hot Chilli Peppers, Carlos Santana, Will.I.Am, Natalie Cole, Justin Timberlake.

Artystka zadebiutowała w 1999 roku albumem "On How Life Is", z którego pochodzi m.in. utwór "I Try". Zarówno płyta jak i singiel zyskały status wielkich przebojów na całym świecie i otworzyły Macy drzwi do wielkiej kariery. Potwierdzały to nie tylko nominacje do najważniejszych nagród, ale też prawdziwe uwielbienie słuchaczy - płyta "On How Life Is" już w pierwszym okresie sprzedała się w nakładzie 25 milionów egzemplarzy i ilość ta stale rośnie!

Co wyróżnia Macy Gray? Oto cytat:
"Niezwykle charyzmatyczna i oryginalna wokalistka soulowa, której kariera rozpoczęła sie na dobre po 30-tych urodzinach. Gray jest bardzo lubiana i szanowana również wśród fanów i słuchaczy rocka oraz muzyki alternatywnej. Artystka dysponuje niemożliwym do podrobienia i pomylenia skrzeczącym głosem, wyróżniającym ją od początku na tle tysięcy innych wokalistek". Leksykon muzyki r'nb i soul.

W październiku 2014 roku w sprzedaży ukazał się ósmy studyjny album Macy Gray "The Way". Chciałam stworzyć płytę, która odzwierciedla kim się stałam jako kobieta, matka i artystka – mówi artystka. Ten album jest dla mnie bardzo osobisty. Chciałam, aby moi fani zrozumieli, w jakim miejscu mojego życia obecnie się znajduję oraz żeby moja muzyka była dla nich inspiracją.

MACY GRAY
27 lipca 2016, godz. 20.00
Szczecin, Zamek
jedyny koncert w Europie!

koncert w ramach Szczecin Music Fest 2016

info: www.szczecinmusicfest.pl
bilety w internecie: www.bilety.fm, www.eventim.pl
punkty sprzedaży biletów: Zamek oraz Empiki, Media Markt i saturn w całym kraju


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Komunikat prasowy, 1 lutego 2026 r. – aktualizacja 10:00, Ruch pociągów trakcją elektryczną po obu torach jest już możliwy na całej trasie między Świnoujściem a Szczecinem Dąbiem. Wszystkie linii kolejowe w regionie są przejezdne. Od poniedziałku ekipy techniczne Polskich Linii Kolejowych walczyły całymi dniami i nocami ze skutkami bezprecedensowego zjawiska pogodowego. Fala intensywnego marznącego deszczu spowodowała niespotykane dotąd na tę skalę oblodzenie. W terenie pracowały pociągi sieciowe i lokomotywy osłonowe. Skuto lód na setkach kilometrów sieci trakcyjnej oraz na dziesiątkach rozjazdów. Przywrócono ruch pociągów trakcją elektryczną na wielu ważnych liniach w regionie: 351 Krzyż – Stargard – Szczecin Dąbie – Szczecin Główny, 404 Białogard – Kołobrzeg, 405 Szczecinek – Piła, 202 Stargard – Runowo Pomorskie, 273 Szczecin – Kostrzyn oraz 401 Szczecin Dąbie – Świnoujście ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w Świnoujściu odbędzie się od 25 lutego do 6 marca. Komisja lekarska będzie pracować w hotelu przy Amfiteatrze przy ulicy Chopina 30. Wezwania dotyczą m.in. mężczyzn z rocznika 2007, osób bez określonej kategorii wojskowej oraz kobiet z kwalifikacjami przydatnymi w wojsku ■