POGODA

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [12.03.2008, 22:33:26] • Świnoujście

Hat-trick Magdzińskiego

Pewnym zwycięstwem 4:1 zakończył się mecz Floty Świnoujście z Wybrzeżem Rewalskim Rewal Początek Pucharze Polski.

Początek spotkania jednak nie zapowiadał łatwego meczu. Biało – niebiescy nie mieli w pierwszych minutach pomysłu na przejście szczelnej obrony rywali. Mało tego, już w 9 minucie płaskim strzałem Sergiusza Prusaka pokonał Damian Górski. No i na dokładkę pogoda – przez niemal całe spotkanie lało ja z cebra.

Na szczęście strata bramki podziała mobilizująco na naszych zawodników. Od tej pory goście mieli poważne problemy z wyjściem ze swojej połowy. Natomiast nasi zawodnicy śmiało atakowali. Efektem było kilka spalonych oraz wyrównująca bramka Jacka Magdzińskiego w 18 minucie.

Pierwsze minuty drugiej połowy znów należą do zawodników Wybrzeża. Tym razem jednak gościom nie udaje się zdobyć bramki. Dzięki świetnej grze w środku pola Marka Niewiady i szybkim rajdom grających na skrzydłach Protasewicza i Pietruszki kolejne bramki zdobywa Magdziński – w 58 i 65 minucie.

Po zejściu z boiska Hrymowicza jego miejsce zajął Łukasz Polak. I to on dokończył dzieła ustalając w 87 minucie wynik spotkania na 4:1.

Flota zagrała w składzie: Prusak – Stromczyński, Czarnecki, Konusik, Benevente – Protasewicz, Hrymowicz (Polak), Niewiada, Pietruszka – Magdziński (Ziatyk), Dutkiewicz

komentarzy: 10, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?

Oglądasz 1-10 z 10

Madzik • Czwartek [13.03.2008, 20:42:25] • [IP: 80.54.123.**]

brawo Jacuś :)

Gość • Czwartek [13.03.2008, 15:28:42] • [IP: 80.245.176.***]

jak bys byl troszeczke bardziej wtajemniczony to bys wiedzial ze tych pieniedzy zaczyna brakowac i to nie od dzis ;) jestem pewien ze awans sportowy chlopacy wywalcza ale czy finansowy to sie okaze pozniej ;)

enoo • Czwartek [13.03.2008, 15:27:38] • [IP: 80.245.176.***]

Dokładnie, sponsoring na wyjazdy za granice, w polske od kogo to wszystko? Bo napewno nie od prezydenta, który sam się wysłużył nim, przynajmniej teraz więcej kasy bedzie na chodniki :D

Gość • Czwartek [13.03.2008, 13:45:05] • [IP: 80.245.176.***]

Szanowny kolego bez pieniędzy sponsora nic by nie było.

Gość • Czwartek [13.03.2008, 13:31:14] • [IP: 80.245.176.***]

nie chwal Leonowicza tylko trenerow bo on nie mial nic wspolnego z tym ze chlopacy graja jak graja ;). . dziekowac i chwalic mozna zawodnikow i trenera ;)

Gość • Czwartek [13.03.2008, 12:27:17] • [IP: 80.54.123.***]

MarcoPolo dokladnie jest tak jak mowisz :).

MarcoPolo • Czwartek [13.03.2008, 09:27:35] • [IP: 80.245.176.***]

Wczorajszy mecz, który dawał po zwycięstwie awanas do kolejnej rundy PP, pokazał, że nie wiele czasu trzeba aby ta drużyna gra efektownie i efektywnie. Od wielu lat chodzę na mecze Floty, ale nigdy przedtem nie było takiego stylu gry Brawo Panie trenerze. Chłopcy pokazali, iż sa bardzo dobrze przygotowani do sezonu wiosennego, chylę czoła przed Panem Leonowiczem. Teraz do tego potrzeba nam dobrych wieści KPZPN. Forza Flota

Gość • Czwartek [13.03.2008, 07:11:43] • [IP: 80.245.188.**]

na * sie glupio pytasz?

Gość • Czwartek [13.03.2008, 02:53:45] • [IP: 80.245.190.**]

czytasz bravo ?

Gość • Czwartek [13.03.2008, 00:03:34] • [IP: 80.245.176.***]

BRAWO!!

■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Ze względu na wejście dzikich zwierząt do środka tunelu, obiekt był chwilowo zamknięty. Do czasu wypłoszenia zwierząt ze środka. Od godziny 7:46 tunel został otwarty! ■ Do końca miesiąca ma zakończyć się budowa promenady wzdłuż ulicy uzdrowiskowej ■ Od minuty ciszy dla uczczenia pamięci zmarłego radnego Cezarego Zdzieszyńskiego rozpoczęły się obrady IX sesji Rady Miasta ■ Adam Bodnar bierze się za świnoujską prokuraturę. Prokuratura Rejonowa w Świnoujściu, wraz z Prokuraturą Okręgową w Szczecinie, znalazła się pod ścisłym nadzorem nowo powołanego Rzecznika Dyscyplinarnego Ministra Sprawiedliwości. Minister Adam Bodnar, decyzją z 17 października 2024 r., powierzył Zbigniewowi Górszczykowi zadanie wyjaśnienia przewinień dyscyplinarnych dotyczących niewłaściwego zarządzania, które trwały od 2016 roku do marca 2024 roku w świnoujskiej prokuraturze ■ Koncert charytatywny dla powodzian. Zebrano ponad 20 tys. złotych ■ W Świnoujściu właśnie rozpoczął się przegląd 500 drzew rosnących w pasach drogowych, obejmujący ich inwentaryzację – obmiar, ocenę stanu sanitarnego oraz sporządzenie dokumentacji fotograficznej ■ Punkt zbiórki rzeczowej dla powodzian w sportowej MDK przy ul. Matejki 11 będzie działał w dni robocze od 8.00 do 14.30 do 30 września 2024 r. W celu pozostawienia darów należy najpierw zadzwonić pod nr telefonu 91 321 59 49. ■