POGODA

Reklama


Wydarzenia

radioswinoujscie.pl • Piątek [24.06.2016, 21:23:19] • Polska

Gorączka sobotniej nocy z Leszczami

Gorączka sobotniej nocy z Leszczami

fot. radioswinoujscie.pl

Taneczna supergrupa Leszcze, z Kacprem Kuszewskim na wokalu, opublikowała właśnie najnowszy singiel zespołu pt. Laski, laski. Piosenka zapowiada wakacyjny, dyskotekowy hit, który rozgrzeje niejedną sobotnią imprezę.

Zabawowa ekipa Leszczy wraz z Kacprem Kuszewskim, jak zwykle bawią się konwencjami muzycznymi. Tym razem na warsztat wzięli gatunek disco i z charakterystycznym poczuciem humoru eksperymentują z elektroniką. Nowy lider zespołu jest nie tylko pełnym energii wokalistą, ale też świetnym tancerzem.

Laski, laski to dynamiczny utwór, w którym klimat disco wymieszany jest z nowoczesnym bitem i brzmieniem. Jak zawsze zabawnie jest tu także w pełnej ironii warstwie tekstowej. Piosenka ukazała się na składance Lata z Radiem, a zespół przy jej tworzeniu współpracował ze znaną wśród wielbicieli muzyki elektronicznej formacją Plastic. W wakacje Leszcze będą koncertować w całej Polsce.

Leszcze to kolektyw imprezowo-taneczny miksujący konwencje i odwołujący się do tradycji polskiej muzyki rozrywkowej. Zdobywcy Nagrody Dziennikarzy i Nagrody Publiczności w Opolu współpracowali z wieloma wokalistami. W 2016 do ekipy dołączył popularny aktor, stylowy wokalista i szalony tancerz Kacper Kuszewski.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ PILNE Zmiana terminu konsultacji: Nowy termin spotkania: 15 i 16 kwietnia o godz. 17.00 Galeria Art przy ul. Wojska Polskiego 1/1 ■ Spotkania wojewodów dla mieszkańców w każdym powiecie, scenariusze zajęć dla uczniów i seniorów oraz lekcje o bezpieczeństwie i urzędzie wojewódzkim połączone ze zwiedzaniem – wszystko po to, aby każdy w regionie wiedział, jak należy się zachować w przypadku powodzi, zatrucia wody, przerwy w dostawie prądu czy sytuacji wojennej. - Przechodzimy do kolejnego etapu realizacji ustawy o Ochronie Ludności i Obronie Cywilnej – mówi wojewoda Adam Rudawski. – W ubiegłym roku przeszkoliliśmy z zakresu ustawy wójtów, burmistrzów i prezydentów z regionu. W tym roku zorganizujemy dla nich zajęcia przypominające, ale naszym głównym celem na najbliższe miesiące jest edukacja mieszkańców. Zależy nam, aby każdy wiedział, jak należy się zachowywać w przypadku różnego rodzaju kryzysów. Najważniejsze jest bowiem opanowanie i spokój, a te będą nam towarzyszyć tylko wtedy, kiedy będziemy mieć odpowiednią wiedzę ■ W Ognicy nad Świną powstanie punkt turystyki rowerowej, pieszej i wodnej z placem do organizacji festynów. Firma ze Świnoujścia już rozpoczęła jego budowę ■