Piknik rozpocznie się o godzinie 13.00. Na ten dzień zaplanowanych jest wiele atrakcji m.in.: wspólny polonez, zabawa taneczna prowadzona przez profesjonalnego wodzireja, motocykliści, malowanie twarzy, gry i zabawy dla dzieci, występy zespołów muzycznych (m. in. Keja), prezentacja stowarzyszeń i wspólnot katolickich, loteria fantowa, ciasto domowe, bigos, kiełbaski z grilla, kawa, herbata. Poprzez wspólną zabawę uczestnicy będą mieli okazję uczcić także zakończenie czwartej edycji „modlitwy za miasto”.
Dochód zostanie przeznaczony na potrzeby Caritas tutejszej parafii (m.in. sfinansowanie wyjazdu młodzieży na ŚDM do Krakowa).
Czerwoni się odezwali.Ani Boga ani honoru ani ojczyzny.Jak przyjdzie na was czas to inaczej będziecie gadać.Na bank popaprańcy.Ujadać tylko potraficie.Przecież można być tu i tam. Takie to dla was trudne?
mój cytat własny...w wielkim skrócie, jak nie za boli osobiście!! masz w dupiu!! Miodek by padł..myśl na zaś...bo jutro...to jedna wielka niewiadoma...?? i niespodzianka...A BÓG TAK ZAJĘTY, ŻE RZUCA KOŚĆMI...I JEST SUROWY...WIELKIE OKO PATRZY!! JAK ZJESZ TĄ KEŁBACHĘ I SIĘ POMODLISZ ZA NAPRAWDĘ CIERPIĄCYCH..za siebie!! nie cytuj. ..daj człowiekowi dzień życia godnie przeżyć..i lepszą strawę..
a ja mam swoją ewangelie...wasze cytaty z ewangelii nie czynią z Was świętych!! mohery!! zrób coś!! barania łąko!! czyny!! jak cyt! i sami piszecie!! lepiej pisać i krytykować!! zaścianek!! a wasza jaskinia jest w was samych!! każda impreza wyzwala ducha..!! a co Ty moherze zrobiłeś..??
super pomysl !!
Mam nadzieje że ten picknik rodzinny za darmo? bez podPiSów i zbierania kasy?
Ewangelia wg św. Mateusza fragment 21, 12-13" Jezus w świątyni 12 A Jezus wszedł do świątyni i wyrzucił wszystkich sprzedających i kupujących w świątyni; powywracał stoły zmieniających pieniądze oraz ławki tych, którzy sprzedawali gołębie. 13 I rzekł do nich: «Napisane jest: Mój dom ma być domem modlitwy, a wy czynicie z niego jaskinię zbójców»." PS brawo" katolicy"
Ewangelia wg św. Jana. Znak oczyszczenia świątyni:" 13 Zbliżała się pora Paschy żydowskiej i Jezus udał się do Jerozolimy. 14 W świątyni napotkał siedzących za stołami bankierów oraz tych, którzy sprzedawali woły, baranki i gołębie. 15 Wówczas sporządziwszy sobie bicz ze sznurków, powypędzał wszystkich ze świątyni, także baranki i woły, porozrzucał monety bankierów, a stoły powywracał. 16 Do tych zaś, którzy sprzedawali gołębie, rzekł: «Weźcie to stąd, a nie róbcie z domu mego Ojca targowiska!»"
Modlitwa za miasto-dobre sobie.Tu trzeba robić, sprzątać, dbać a nie się modlić...Jeszcze pieniądze na wyjazd będą zbierać.Kogo stać niech jedzie to nie jest wyjazd życia od którego cokolwiek zależy.Ludzie otworzyli oczy i wiedzą, że są szczytniejsze cele niż nabijanie kabzy kościołowi.
Piknik juz od dawna byl wpisany na stronce kościoła a na marysie niech dają bogacze których nie brak w miescie.kazdy z nich niech chociaż przekaze 10 procent miesięcznego dochodu nie zbiednieje a prezydent niech rozpocznie.poza tym są tysiące takich dzieci w Polsce i to worek bez dna a im i tak nic nie pomoże
Piknik caritas wyznaczył termin około 2 m-ce temu, a puszkę na datki charytatywne na zdrowie dla Marysi tez można podczas tego pikniku wystawic i co za problem? Tym, którzy nie chcą się z małymi dziećmi przeprawiać z lewo na prawobrzeże i drałować na promkę, a jednocześnie nie mają alergii na teren parafialny ;), wygodniej będzie przyjść na piknik caritasu, proste, przecierz u nas na wyspach demokracja ma się świetnie. każdy może robić i pisać co chce :P
Caritas chce do Polski ściągnąć Islamskie małpy.
Czy jest coś, za co nie da się pomodlić? Masakra
mam nadzieję że nie będzie to w piątek bo nie będzie można zeżreć kiełbasek. CARITAS nie pomaga biednym DO ROBOTY !!
Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin
ale śmieszni jesteście :D a wiecie, co pierwsze było zorganizowane i zapowiedziane? Nie? To po co ujadacie? Jesteście śmieszni z waszymi komentarzami
data i godzina tego wydarzenia była znana już od ponad 1.5 miesiąca i oficjalnie ogloszona na maszach w kościele.
Zakończenie modlitwy za miasto a kto pomodli się za księży którzy krzywdzą dzieci -" SPODLIGHT"
kochani, wybierzcie imprezkę dla Marysu- mamy realne szanse pomocy, a pomodlić się może każdy w skrytości serca albo idąc do kościoła w innej godzinie, Widzimy sie wszyscy na muszli koncertowej!
Kto ma bardziej kochające serce pójdzie i tak na imprezę dla Marysi!Jak mogliście zorganizować swój piknik dokladnie w tym samym czasie?nie dowierzam...
JA PIERDZIELE. .. ŚWIETNIE TO WYKOMBINOWANE.. A KONCERT DLA MARYSI NA PROMENADZIE W TYM SAMYM CZASIE. NIE POPIERAM TEJ INICJATYWY A KOŚCIÓŁ DAWNO JUŻ PRZESTAŁ BYĆ WIARYGODNY
Państwo Wyznaniowe Tfu !
To znaczy co, że modlimy się za pieniądze na wyjazd na ŚDM?. Co za czasy na terenie kościoła organizują kasyno (loteria fantowa). A Biblia mówi: „Modlicie się, a nie otrzymujecie, bo się źle modlicie”.
Szkoda że w tym samym czasie co Impreza Charytatywna dla Marysi, celowo?