Listy intencyjne dotyczące Trasy I Nadmorskiej (R-10) m.in. z Prezydentem Świnoujścia, Prezydentem Kołobrzegu, Burmistrzami: Międzyzdrojów, Wolina, Dziwnowa, Białogardu, Darłowa i Wójtem Rewala oraz Postomina podpisała Anna Mieczkowska Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego.
- Na terenie naszej gminy mamy już ścieżki-trasy rowerowe. Stoi przed nami wybudowanie przejście przez Dziwnów, wybudowanie ścieżki z Dziwówka do Łukęcina i z Łukęcina do granicy z Gminą Rewal oraz z Międzywodzia do granicy z Gminą Wolin. Nie wiem jeszcze jakiego rodzaju nowe ścieżki wybudujemy. Dopuszcza się bowiem wybudowanie ścieżek z asfaltu, kostki betonowej, kostki brukowej, utwardzonej kruszywem czy naturalnej. Gminy poniosą 7,5 procent inwestycji – powiedział Grzegorz Jóźwiak burmistrz Dziwnowa.
Trasa Nadmorska przebiegać będzie na zachodzie od granicy państwa do granicy z Województwem Pomorskim na wschodzie.
mzk
Heeh, koncepcja XD
Plany może i są, ale co z tymi zaniedbanymi ścieżkami w okolicy? Ścieżka rowerowa przez las w kier Międzyzdrojów, to katastrofa. Przez odbywająca się wycinkę - trasa rozjeżdżona przez ciężki sprzęt, porozwalane gałęzie i resztki po wycinkach(czemu nikt tego nie uprzątnie?), to ma być ścieżka rowerowa? Kto tu się ośmiesza? W ramach przygotowania do pierwszej majówki- przejechała jakaś zapewne fadroma z opuszczoną łycha, żeby to nieco załagodzić i tyle- bałagan pozostał, jaki był, a po ścieżkach trudno ujechać nawet specjalnym terenowym rowerem.Weźcie się w końcu za to, bo aż wstyd jak słyszę w lesie komentarze nt stanu tych dróżek nazwanych górnolotnie trasa rowerową.Wszystkie wycinki, jakie trwają obecnie w przytorskich lasach -to pobojowisko, nikt nie sprząta pozostałości po gałęziówce, ścieżki porozjeżdżane, totalny chaos.Chyba nie takie są zasady prowadzenia gospodarki leśnej??
Do [26.05.2016, 19:03:11] • [IP: 193.200.150.***] ty tak sobie kopiujesz i wklejasz, nawet nie cytujesz! Pożegnaj się z majątkiem! No chyba że jesteś członkiem PiS?
Wszędzie powstają ścieżki rowerowe tylko nie w Karsiborze, podobno turystycznej części miasta. Dziękujemy panie prezydencie.
A gdzie ścieżka ze Świnoujścia do Międzyzdrojów ??
Ministerstwo Sprawiedliwości szykuje projekt ustawy przewidującej konfiskatę majątku należącego do przestępców. Gangsterzy i aferzyści, którzy przed sądem nie będą potrafili wskazać legalnych źródeł pochodzenia posiadanego majątku nabytego na pięć lat przed popełnieniem przestępstwa i pięć lat po jego dokonaniu z mocy prawa zostaną z niczym. Wszystko przepadnie na rzecz Skarbu Państwa.
I CO Z TEGO, ŻE POWSTAJĄ ?? ŚCIEŻKI POWSTAJĄ GŁÓWNIE DLA NIEMCÓW W RAMACH NEO GERMANIZACJI POMORZA. KTO Z POLAKÓW MA CZAS I OCHOTĘ JEŹDZIĆ NA ROWERZE ŚCIEŻKAMI SKORO MUSI CAŁY TYDZIEŃ ŚWIĄTEK I PIĄTEK ROBIĆ NA SZYDA OKUPUJĄCEGO POLSKĘ-KWOTA WOLNA OD PODATKU 30 000 I NA NIEMCA ? A CO Z 21 POSTULATEM MIĘDZYZAKŁADOWEGO KOMITETU STRAJKOWEGO Z 17 SIERPNIA 1980 ROKU O O WSZYSTKICH SOBOTACH WOLNYCH ? GDZIE ONE SĄ ? I DLACZEGO PASOSZYD LUDZIOM JESZCZE WOLNE NIEDZIELE ZABRAŁ ?
Obiecanki cacanki.Nie wierze i tyle !!
A terminy jakieś, czy tylko planujemy?
Wygląda na to, że główny pomysł na wydanie dotacji z UE to ścieżki rowerowe. A wydać ten szmal trzeba. Duża ilość ścieżek zaprowadzi nas (rowerem) do dobrobytu i szczęścia...bo wszystko inne już mamy.
Można jakiś link itp do pelnego planu i ogleglosci traz i czasu budowy, konca inwestycji?
Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin
OOO. .. mapa w mediach na której jest Świnkowo a nie ma Międzygnojów! :O
Jeżeli już to ubita nawierzchnia ale nie taka z rozrzuconym gruzem z budowy tylko coś jak leśna ścieżka. Na cegły i asfalt szkoda pieniędzy, zresztą to powinna być trasa rekreacyjna - jak ktoś chce wygód to może jechać normalną drogą asfaltową.
Czasem cholera mnie bierze, gdy mam szosę z małym ruchem samochodów, a obok ktoś wybudował w złym stanie albo spowalniającą ścieżkę rowerową i wg przepisów skazany jestem na ścieżkę, choć szosą 2 razy szybciej i łatwiej, obciążony sakwami, bym przejechał.