POGODA

Reklama


Wydarzenia

radioswinoujscie.pl • Poniedziałek [09.05.2016, 16:01:26] • Polska

Kuba & Sabina w utworze "Dopóki Jesteś" przełamują bariery osób niedosłyszących.

Kuba & Sabina podjeli się trudnej pracy i postanowili słowa piosenki "Dopóki Jesteś" przekazać osobom, niesłyszącym. W teledysku posługują się językiem Migowym przełamując wszelkie bariery między światem ludzi słyszących i niesłyszących co sprawia, że osoby stykające się z tym problemem nie czują się wykluczone.

O nagraniu polskiej piosenki Wykonawcy dyskutowali od zeszłej jesieni. Szukali kompozycji ze wspaniałym przesłaniem, takiej, która wciągnie słuchacza w szczególny stan ducha, przeniesie na muzyczną przystań pięknych dźwięków a tekst pozwoli wyobraźni malować obrazy, które sprawiają, że człowiekowi robi się ciepło na sercu. To właśnie "Dopóki jesteś" na dobre zaskarbiło ich sympatię.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Informujemy, że w związku z ogłoszeniem 26 kwietnia 2025 roku dniem żałoby narodowej w Polsce po śmierci papieża Franciszka, zaplanowana na ten dzień Ekologiczna Gra Miejska zostaje odwołana. Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy do udziału w innych naszych wydarzeniach w przyszłości. Z poważaniem, Organizatorzy ■