POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [28.04.2016, 11:17:05] • Świnoujście

Międzyprzedszkolny Turniej Wiedzy o Bajkach. Zobacz zdjęcia!

Międzyprzedszkolny Turniej Wiedzy o Bajkach. Zobacz zdjęcia!

fot. Organizator

26 kwietnia w hali sportowej przy ul. Piłsudskiego 9 - takimi słowami rozpoczął się VI Międzyprzedszkolny Turniej Wiedzy o Bajkach „Bajka – kraina marzeń”. W tej edycji imprezy, organizowanej przez Przedszkole Miejskie Nr 10 „Kolorowy Świat”, przedszkolaki zmagały się z zadaniami związanymi z Najpiękniejszymi Legendami Polskimi.

Pomimo niesprzyjającej aury , wszystkie grupy przedszkolne dotarły na czas, aby wziąć udział w tej bajecznej zabawie. Swoją obecnością zaszczycili nas Zastępca Prezydenta Miasta Pan Paweł Sujka, Naczelnik Wydziału Edukacji Pani Janina Śmiałkowska oraz dyrektorzy przedszkoli Pani Ewa Zdziarska – PM NR 1 „Perełki Bałtyku” i Pani Mariola Babkinis – PM NR 3 „Pod Żaglami”.

Międzyprzedszkolny Turniej Wiedzy o Bajkach. Zobacz zdjęcia!

fot. Organizator

Serdecznie gratulujemy dużej wiedzy, dotyczącej bajek i legend polsk. Pięcioosobowe drużyny rozwiązywały zadania, za które otrzymywały punkty – „Złote dukaty”. Wszystkie konkurencje zakończyły się powodzeniem. Dzięki naszym sponsorom: PSS SPOŁEM Pan Piotr Kłapacz, Firma Handlowa „Duet – Zabawki” Państwo Mirosław i Elżbieta Jabłońscy, OSIR Wyspiarz i Rada Rodziców PM NR 10 „Kolorowy Świat” którzy kolejny raz służyli nam pomocą , każda drużyna została nagrodzona.

Międzyprzedszkolny Turniej Wiedzy o Bajkach. Zobacz zdjęcia!

fot. Organizator

Wszystkim przedszkolakom serich, a koleżankom nauczycielkom dziękujemy, za doskonałe przygotowanie dzieci do udziału w turnieju – za piękne, bajkowe przebrania i chęć do wspólnej zabawy.

Międzyprzedszkolny Turniej Wiedzy o Bajkach. Zobacz zdjęcia!

fot. Organizator

Ogromne podziękowania składamy panu Mirosławowi Matuszowi oraz wszystkim koleżankom nauczycielkom, które włączyły się w przygotowanie turnieju.

I.Ł. & E.K. &M.M. – PM Nr 10 „Kolorowy Świat”


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Sobota [30.04.2016, 14:14:31] • [IP: 46.112.220.**]

Obowiązkowo dodać trzeba w przygotowaniach dwa expose Tuska plus expose Kopacz!

Gość • Piątek [29.04.2016, 13:24:22] • [IP: 92.42.117.***]

Edytka jak zawsze dzielnie na swoim stanowisku.

Gość • Czwartek [28.04.2016, 18:24:00] • [IP: 95.40.118.***]

Brawo 10-ka !

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W najbliższym czasie tunel zostanie zamknięty w nocy z czwartku na piątek (16/17 kwietnia). Pomiędzy godz. 22 a 5 naprawiany będzie jeden z wentylatorów. W nocy z piątku na sobotę (17/18 kwietnia) w tunelu będzie obowiązywał ruch wahadłowy. W tym czasie konstrukcja będzie uszczelniana. Jeszcze przed majówką wykonany zostanie przegląd systemów pożarowych w tunelu, więc będzie on zamknięty w godz. 23-5 w nocy z 22 na 23 kwietnia (środa/czwartek). Noc później (czwartek 23/piątek 24 kwietnia) myte będą lampy, a ruch w godz. 22-5.30 będzie wahadłowy. W maju tunel planowo będzie zamknięty w godz. 23-5 dwa razy - w nocy z 8 na 9 maja (piątek/sobota) dokonywane będą pomiary oświetlenia, a w nocy z 11 na 12 maja (czwartek/piątek) będzie przegląd wentylacji. Podczas całkowitego zamknięcia w tunelu dopuszczony będzie ruch autobusów i pojazdów uprzywilejowanych po uprzednim kontakcie z dyspozytorem. Dla kierowców uruchomiony będzie prom na przeprawie Warszów. Bielik odpłynie z Warszowa o godz. 23, o północy, o godz. 1, 2, 3 i 4.30, a z centrum o godz. 23.30, 0.30, 1.30, 2.30, 3.50 i 5. W czasie ruchu wahadłowego w tunelu Bielik będzie w gotowości, a komunikację między wyspami zabezpieczy autobus linii N. ■