POGODA

Reklama


Wydarzenia

My Music GROUP • Sobota [23.04.2016, 08:48:11] • Europa

Austriacko-niemiecki duet BOY prezentuje swoją drugą płytę "We Were Here"

Drugi długo oczekiwany album studyjny zespołu BOY zabierze nas do świata wspaniałych, cudownych melodii: nagłych wybuchów słodyczy kompensowanej kojącymi wspomnieniami słodko-gorzkiej melancholii oraz cudownych, delikatnych tekstów lirycznych, pięknych w swojej prostocie. Wszystkie te emocje austriackoniemiecki duet zawarł w 9 nowych kompozycjach.

Na krążku usłyszymy jak Sonja Glass i Valeska Steiner rozwijają swoje skrzydła, odkrywają nowe terytoria i muzyczne możliwości, nadal pozostając wierne swoim ideom i stylowi tworzenia.

Drugi album jest zawsze wyzwaniem dla muzyka, związanym z ciężarem wielkich oczekiwań. Jedyną presją jaką odczuwał zespół BOY była ciągła potrzeba rozwoju I podnoszenia poprzeczki. Dzięki profesjonalnemu, wręcz perfekcyjnemu, podejściu do najmniejszych szczegółów i detali, BOY dał sobie czas na eksperymentowanie z dźwiękami i liryką, aby utwory były jak najbardziej dopracowane i nieskazitelne.

WE WERE HERE to album wysokiej klasy, na którym wciąż można rozpoznać i usłyszeć to, co charakterystyczne w muzyce BOY – subtelne zmiany i przejścia melodyjne dopełnione dogłębnym i bezpośrednimi tekstami.

Nowe wydawnictwo podkreśla talent dziewcząt do poruszania tematów delikatnych, intymnych, spraw codziennych i uniwersalnych, które obejmują zarówno kobiety jak I mężczyzn. Zupełnie jak tytułowy utwór, który porusza tematykę egzystencji I możliwości, które życie może zaoferować, jak pielęgnowanie wspomnień pozwala utrzymać wspomnienia i przeszłość wiecznie żywe – takie zagadnienia obejmują nie tylko teksty piosenek, ale i codzienność zespołu.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ PILNE Zmiana terminu konsultacji: Nowy termin spotkania: 15 i 16 kwietnia o godz. 17.00 Galeria Art przy ul. Wojska Polskiego 1/1 ■ Spotkania wojewodów dla mieszkańców w każdym powiecie, scenariusze zajęć dla uczniów i seniorów oraz lekcje o bezpieczeństwie i urzędzie wojewódzkim połączone ze zwiedzaniem – wszystko po to, aby każdy w regionie wiedział, jak należy się zachować w przypadku powodzi, zatrucia wody, przerwy w dostawie prądu czy sytuacji wojennej. - Przechodzimy do kolejnego etapu realizacji ustawy o Ochronie Ludności i Obronie Cywilnej – mówi wojewoda Adam Rudawski. – W ubiegłym roku przeszkoliliśmy z zakresu ustawy wójtów, burmistrzów i prezydentów z regionu. W tym roku zorganizujemy dla nich zajęcia przypominające, ale naszym głównym celem na najbliższe miesiące jest edukacja mieszkańców. Zależy nam, aby każdy wiedział, jak należy się zachowywać w przypadku różnego rodzaju kryzysów. Najważniejsze jest bowiem opanowanie i spokój, a te będą nam towarzyszyć tylko wtedy, kiedy będziemy mieć odpowiednią wiedzę ■ W Ognicy nad Świną powstanie punkt turystyki rowerowej, pieszej i wodnej z placem do organizacji festynów. Firma ze Świnoujścia już rozpoczęła jego budowę ■