POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [14.04.2016, 12:57:10] • Świnoujście

Dzień Otwarty w Mieszku

Dzień Otwarty w Mieszku

fot. Organizator

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I w Świnoujściu zaprasza gimnazjalistów oraz ich rodziców na Dzień Otwarty, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 16 kwietnia.

O godzinie 11:00 spotkanie w szkolnej auli otworzy dyrektor liceum. Kandydaci poznają ofertę edukacyjną LO oraz zasady rekrutacji do szkoły.

Goście będą mogli zwiedzić budynek szkoły. Specjalnie na Dzień Otwarty uczniowie „Mieszka” przygotowali dla młodszych kolegów interesujące prezentacje. W gabinetach fizyki oraz chemii będzie można przekonać się na własne oczy, jak ciekawie mogą wyglądać zajęcia praktyczne.

Tego dnia, wyjątkowo w sobotę, w szkole będą odbywały się normalne lekcje. Gimnazjaliści, którzy chcą wstąpić do grona uczniów „Mieszka”, będą mieli niepowtarzalną okazję, aby już dzisiaj poznać codzienne życie szkoły.

Wszelkie informacje dotyczące zasad rekrutacji do liceum znajdują się również w serwisie internetowym szkoły pod adresem www.lo-mieszko.pl.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W najbliższym czasie tunel zostanie zamknięty w nocy z czwartku na piątek (16/17 kwietnia). Pomiędzy godz. 22 a 5 naprawiany będzie jeden z wentylatorów. W nocy z piątku na sobotę (17/18 kwietnia) w tunelu będzie obowiązywał ruch wahadłowy. W tym czasie konstrukcja będzie uszczelniana. Jeszcze przed majówką wykonany zostanie przegląd systemów pożarowych w tunelu, więc będzie on zamknięty w godz. 23-5 w nocy z 22 na 23 kwietnia (środa/czwartek). Noc później (czwartek 23/piątek 24 kwietnia) myte będą lampy, a ruch w godz. 22-5.30 będzie wahadłowy. W maju tunel planowo będzie zamknięty w godz. 23-5 dwa razy - w nocy z 8 na 9 maja (piątek/sobota) dokonywane będą pomiary oświetlenia, a w nocy z 11 na 12 maja (czwartek/piątek) będzie przegląd wentylacji. Podczas całkowitego zamknięcia w tunelu dopuszczony będzie ruch autobusów i pojazdów uprzywilejowanych po uprzednim kontakcie z dyspozytorem. Dla kierowców uruchomiony będzie prom na przeprawie Warszów. Bielik odpłynie z Warszowa o godz. 23, o północy, o godz. 1, 2, 3 i 4.30, a z centrum o godz. 23.30, 0.30, 1.30, 2.30, 3.50 i 5. W czasie ruchu wahadłowego w tunelu Bielik będzie w gotowości, a komunikację między wyspami zabezpieczy autobus linii N. ■