POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [23.03.2016, 20:05:38] • zachodniopomorskie

Nietrzeźwy kierujący bez prawa jazdy

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu na jednej z ulic miasta zatrzymali 60- latka, który kierował pojazdem marki Opel Vectra będąc pod wpływem alkoholu. Ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu otrzymał zgłoszenie, że na jednej z ulic Myśliborzu jedzie samochód marki Opel Vectra, którego kierujący prawdopodobnie znajduje się pod wpływem alkoholu.

Na miejsce został skierowany patrol dzielnicowych, który na jednej z ulic zatrzymał pojazd marki Opel Vectra. Kierującym okazał się 60 -letni mężczyzna mieszkaniec powiatu gorzowskiego.

Mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie wykazało ponad 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Jak ustalili też mundurowi kierowca ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. 60- latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. O dalszych losach mężczyzny zadecyduje teraz Sąd.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

sierż.szt. Łukasz Jackowiak/AG


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

◯∵△◠∋ ∴ • Czwartek [24.03.2016, 15:11:45] • [IP: 62.69.231.***]

Ten zakaz mogą sobie w buty wsadzić.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zmiana terminu konsultacji: Nowy termin spotkania: 15 i 16 kwietnia o godz. 17.00 Galeria Art przy ul. Wojska Polskiego 1/1 ■ Spotkania wojewodów dla mieszkańców w każdym powiecie, scenariusze zajęć dla uczniów i seniorów oraz lekcje o bezpieczeństwie i urzędzie wojewódzkim połączone ze zwiedzaniem – wszystko po to, aby każdy w regionie wiedział, jak należy się zachować w przypadku powodzi, zatrucia wody, przerwy w dostawie prądu czy sytuacji wojennej. - Przechodzimy do kolejnego etapu realizacji ustawy o Ochronie Ludności i Obronie Cywilnej – mówi wojewoda Adam Rudawski. – W ubiegłym roku przeszkoliliśmy z zakresu ustawy wójtów, burmistrzów i prezydentów z regionu. W tym roku zorganizujemy dla nich zajęcia przypominające, ale naszym głównym celem na najbliższe miesiące jest edukacja mieszkańców. Zależy nam, aby każdy wiedział, jak należy się zachowywać w przypadku różnego rodzaju kryzysów. Najważniejsze jest bowiem opanowanie i spokój, a te będą nam towarzyszyć tylko wtedy, kiedy będziemy mieć odpowiednią wiedzę ■ W Ognicy nad Świną powstanie punkt turystyki rowerowej, pieszej i wodnej z placem do organizacji festynów. Firma ze Świnoujścia już rozpoczęła jego budowę ■