POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [21.03.2016, 14:49:36] • Świnoujście

Czytelnik: Śmierdzący problem na promach... Komu wolno palić a komu nie?

Czytelnik: Śmierdzący problem na promach... Komu wolno palić a komu nie?

fot. Czytelnik

Palenie w miejscach publicznych przeszkadza zwłaszcza osobom, które nie palą i nie chcą wdychać szkodliwego dymu papierosowego. Co jednak, gdy palimy w miejscu publicznym jakim jest prom, ale siedzimy w samochodzie? Na ten problem zwrócił uwagę jeden z naszych Czytelników.

Na promie obowiązuje zakaz palenia, co jednak gdy siedzimy w samochodzie?

- Męczy mnie cały czas ten sam problem na promach Bielik. Skoro obowiązuje całkowity zakaz palenia to dlaczego nikt nie reaguje na ludzi palących w samochodach? Czy ich ten zakaz nie obowiązuje? - pyta Czytelnik.

Pytania Czytelnika, skierowaliśmy do Żeglugi Świnoujście oraz rzecznika prezydenta miasta.

- Z informacji, które uzyskałem wynika, iż dyrekcja Żeglugi Świnoujskiej zna problem i będzie starała się go rozwiązać - informuje Robert Karelus.

Natomiast Pani Izabela Tamaka z Żeglugi Świnoujście, poinformowała że obsługa promów zwróci uwagę na przedstawiony przez państwa czytelnika problem.

Patrząc na całą sytuację, można odnieść wrażenie, że nawet żegluga nie wie, co zrobić z osobami palącymi w samochodach...

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 103, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 103

Gość636 • Poniedziałek [21.03.2016, 19:48:02] • [IP: 92.42.119.***]

jego samochod pali sobie moze sobie tam nawet walic konia co komu do tego prom jest obszerny przeszkadza idz na dolny poklad albo gorny czy tez dziobowy czy rufowy kurwa ludzie opamietajcie sie

Gość • Poniedziałek [21.03.2016, 19:14:55] • [IP: 46.77.124.***]

Tych wszystkich nie palących to głowy już bolą chyba z braku na ulicy idąc sobie z papierosem wolno a taki jeden z drugim ci powie że mam to zgadać bo mu śmierdzi a poszedł ty w swoją stronę

Gość • Poniedziałek [21.03.2016, 19:14:07] • [IP: 88.156.234.**]

moj prywatny samochod nie jest miejscem publicznym poki prawo nie zabrania palenia w samochodach mozna sobie palic do woli ile sie chce koniec kropka

Gość • Poniedziałek [21.03.2016, 19:07:59] • [IP: 83.168.86.***]

Jestem człowiekiem tolerancyjnym, staram się ludzi rozumieć, ale jeżeli czytam że na promie jakieś miejsce na samochód nie zostało wykorzystane, teraz znowu komuś przeszkadza palenie tytoniu w samochodzie, to już zaczyna zakrawać na kpinę. Co kogo obchodzi co kierowca robi w swoim samochodzie, jeden pije colę, drugi żuje gumę, inny całuje się z partnerką, a ktoś sobie pali tytoń i wszystko.Czy tej osobie co jest taka spostrzegawcza szkodzi to na puder? Człowieku, żyj i daj żyć innym.To nie jest problem żeglugi i palacza tytoniu, to jest Twój problem.

Gość • Poniedziałek [21.03.2016, 18:55:49] • [IP: 93.94.191.***]

czytelnik mógł by zwrócić uwagę na smród w kibelku bo jest straszny

Gość • Poniedziałek [21.03.2016, 18:52:38] • [IP: 80.245.184.***]

jeszcze troche to te katolickie PIS-iory--zakażą jeść czosnek i cebule i stać wśród innych ludzi bo im śmierdzi - to jest ta własnie demokracja tych zakłamańców--mósisz wszystko robić ---jak ''ONI''--- ci karzą--więc zanim wejdziesz czy wjedziesz na na prom --nie pal papierosów ---tylko zmów modlitwe - czy jest juz może kapliczka na promie??---a co na to lekarze i konstytucjonaliści--

Gość • Poniedziałek [21.03.2016, 18:51:03] • [IP: 93.94.184.***]

chcąc dostać się do netta trzeba przebić się przez smród i zaczepki amatorów" jaboli" i jakoś to nikomu nie przeszkadza!!

Gość • Poniedziałek [21.03.2016, 18:33:21] • [IP: 103.10.197.**]

syf, śmierdzi w kiblach jak się dostaniesz oczywiście to cud a tu qwa fajki mu przeszkadzają palone w aucie ty paranojo człowieka -kazdemu z was powinno się przykleić na czole SS bo jestem z Pis banda komuchów katolickich czytających przepisy

Gość • Poniedziałek [21.03.2016, 18:20:08] • [IP: 95.129.224.***]

Do IP: 81.234.122.**: Na rowerze na promie też można palić ponieważ to mój rower?

Gość • Poniedziałek [21.03.2016, 18:18:52] • [IP: 103.10.197.***]

syf, śmierdzi w kiblach jak się dostaniesz oczywiście to cud a tu qwa fajki mu przeszkadzają palone w aucie ty paranojo człowieka -kazdemu z was powinno się przykleić na czole SS bo jestem z Pis banda komuchów katolickich czytających przepisy

Gość • Poniedziałek [21.03.2016, 18:18:00] • [IP: 80.245.184.*]

Po co te głupia dyskusja, zakaz palenia na promie, jest znak przy wjeździe na prom wystarczy spojrzeć trochę w górę i dla normalnie myślącego jest wszystko jasne a do" innego" nic nie dotrze i tylle w temacie.

Gość • Poniedziałek [21.03.2016, 18:17:10] • [IP: 46.112.109.***]

Do idiotów:czy na stacjach paliw też jaracie w tych swoich cuchnących tytoniem gratach i pierd..icie coś o wolności?

V-POWER 😎 • Poniedziałek [21.03.2016, 18:12:45] • [IP: 188.146.66.*]

Co za bzdura! !! Niech ten czytelnik leczy się na nogi bo na głowę zapózno 😂😂😂

Gość • Poniedziałek [21.03.2016, 18:06:29] • [IP: 5.172.252.**]

A pro po papierosów na promie a czy ktoś się może zajmie toaletami na promie na drzwiach wisi kartka klucz u załogi jak podeszłam do Pana od załogi to mi naublizali i powiedział że klucza nie da

Gość • Poniedziałek [21.03.2016, 17:40:25] • [IP: 94.254.129.**]

Dziwne że czytelnikowi przeszkadzają kierowcy palący w swoich samochodach? a nie czuje smrodu, jaki sam roznosi!

Gość • Poniedziałek [21.03.2016, 17:35:37] • [IP: 80.245.189.***]

na promie bardziej czuć spalinami i paliwem a nie dymem papierosowym upierdliwy czytelniku.

Gość • Poniedziałek [21.03.2016, 17:35:34] • [IP: 178.238.249.**]

Za przyzwolenie na łamanie przepisów należy karać także załoge promu. Nie potrafią lub nie chcą utrzymaćporządku, niech zmienią pracę.

Gośćakim • Poniedziałek [21.03.2016, 17:34:04] • [IP: 5.172.234.**]

pozdro dla was ziomale temat tyton i jego palenie sam bylem palaczem przez wiele lat az w koncu tak sie napalilem ze nie pale podzielam wasze wypowiedzi ze smród jest nie samowity gorzej jak z komina normalnie popielnica niestety nie mamy na to wplywu

Gość • Poniedziałek [21.03.2016, 17:28:29] • [IP: 95.129.224.**]

A co mam zrobić z sąsiadami palącymi na klatce schodowej?

Gość • Poniedziałek [21.03.2016, 17:16:57] • [IP: 178.238.252.**]

Przy wejściu do Galerii Corso stoją spore grupki palaczy, aż się chodzić tamtędy nie chce.Gdyby tak pojemnik dla palaczy, choćby przesunąć w bardziej odludne miejsce.

Gość • Poniedziałek [21.03.2016, 17:11:54] • [IP: 178.238.252.**]

Zakaz to zakaz!Auto stoi na promie a na promie nie wolno palić, czyli w aucie, też nie!Logiczne ale jak widać, nie dla wszystkich.Dopiero, jak dojdzie do pożaru, ktoś odpowiedzialny za tę sytuację się obudzi.Oby nie było za późno!

Gość • Poniedziałek [21.03.2016, 17:07:32] • [IP: 92.42.119.***]

Wszystkie wrogie wpisy to piszą ludzie palący w samochodach. Niestety nie zupełnie jest tak, że w samochodzie to u siebie owszem jak zamkniesz okno to może a nie kiedy wszystkie okna opuszczone i kłęby dymu wydobywają się na cały prom to już jest problem tych, którzy stoją obok i są zmuszeni do wdychania tego smrodu a wszyscy wiedzą, że palenie bierne bardziej szkodzi. Na dobrą sprawę to taki rowerzysta też powinien palić siedząc na swoim rowerze czyli jak ktoś powiedział wolnoć Tomku... Zakaz to zakaz na promie a samochód znajduje się właśnie na promie i wszystko w tym temacie. A tym wszystkim, którzy przez 7 minut nie mogą wytrzymać bez palenia tylko współczuć

Gość • Poniedziałek [21.03.2016, 16:54:30] • [IP: 93.94.186.*]

Sytuacja Bardzo Jasna.Nie Wolno Palić Na Promie. Samochody Przeplywajac na drugą stronę znajdują się na promie. Głupie tłumaczenie że siedzi w aucie. Pety wyrzucają przez okno i dymia jak parowozy. ZAKAZ TO ZAKAZ.

Gość • Poniedziałek [21.03.2016, 16:47:32] • [IP: 95.129.224.***]

DO" 2 punkty dla debili" Powiedz księdzu jakie jest zagrożenie z okadzania kadzidłem w" drewnianym Kościele katolickim"!

Michał • Poniedziałek [21.03.2016, 16:43:15] • [IP: 80.245.188.***]

A ja przeplywajac promem (w samochodzie) widzialem pracownika ŻŚ jak sobie stal w wyjsciu z silowni i kurzyl fajeczke. I gdzie ten zakaz palenia? Czy moze pracownikow nie obowiazuje? Jestem palaczem ale w aucie nie jaram bo uwazam, ze pozniej tapicerka wali. A tym bardziej na promie nie pale no moze obok mnie stoi mama z maluszkiem wiec nie chce Ich truc. Ale skoro na promie jest zakaz palenia to pracownic tez MUSZA sie do niegostosowac. A'propos palenia przed promem tez mnie krew zalewa jak stoi banda jelopow i dymia jak kominy. To samo przy wejsciu do Corso czy tez innego sklepu. Jasne, ze nie ma tam zakazu ale oprocz palaczy sa tez niepalacy i zwykla ludzka zyczliwosc wymaga aby jeden na drugiego nie plul jadem i nie dmuchal dymem. Chcesz zapalic? A stan sobie piec krokow dalej i jaraj do nieprzytomnosci. Nie chcesz wachac dymu? Zapytaj grzecznie czy moglby sie osobnik z papierosem przesunac. A nuz sie odsunie? A jak nie to jest bucem i szkoda z takim gadac. Zyczliwosc i wyrozumialosc na codzien. szano

Oglądasz 51-75 z 103
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■