POGODA

Reklama


Wydarzenia

KAYAX Music • Piątek [19.02.2016, 07:56:30] • Polska

Wspólna trasa koncertowa Zakopower i Atom String Quartet

Wspólna trasa koncertowa Zakopower i Atom String Quartet

fot. KAYAX Music

Niezwykła trasa koncertowa zespołu Zakopower promująca najnowszą płytę „Drugie pół”! Sebastian Karpiel-Bułecka, oprócz stałego składu Zakopower, zaprosił do tego projektu znakomitych muzyków z Atom String Quartet!

Płyta „Drugie pół” powstała z niesłabnącej inspiracji muzyką Podhala, ale oprócz góralskich korzeni wiele w niej odniesień do klasycznych klimatów.
Mądre teksty, znakomite, akustyczne brzmienie zespołu, charakterystyczny wokal i charyzmatyczne skrzypce Sebastiana, w których słychać zarówno ludowych wirtuozów, jak i jazzowych mistrzów tego instrumentu!
Na scenie odbywa się swoisty dialog góralskiej kapeli i klasycznego kwartetu – wzajemnie przenikanie dwóch muzycznych światów. Ciekawa płyta, energetyczne koncerty!

DATY KONCERTÓW

5 marca / Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
14 marca / Warszawa, Teatr Roma
9 kwietnia / Poznań, Aula Uniwersytetu A. Mickiewicza
21 kwietnia / Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Piątek [19.02.2016, 09:19:33] • [IP: 80.53.13.**]

Fajnie grają Ci gorole:))

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nasze dziewczęta ze Świnoujścia i ich opiekun i choreograf Izabela Gromek - Świątek zdobyły pierwsze miejsce w 27 FESTIWALU TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ WOJSKA POLSKIEGO . TEATR TAŃCA GOTHIKA PO RAZ DRUGI Z RZĘDU ZOSTAŁ LAUREATEM 27. FESTIWALU TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ WOJSKA POLSKIEGO ORAZ NAGRODY SPECJALNEJ POLSKIEJ GRUPY ZBROJENIOWEJ. TEATR TAŃCA GOTHIKA 🥇🏆 Liliana Ośmialowska, Nadia Guzik, Wiktoria Mokrzycka, Zofia Tałanda, Hanna Puźniak, Łucja Drachal, Luiza Kradyna, Ida Świątek, Zuzanna Wlczak, Julia Tarnowska. Tytuł widowiska tanecznego: "JESZCZE POLSKA NIE ZGINEŁA, KIEDY MY ŻYJEMY" 🇵🇱 ■