POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [02.02.2016, 21:46:40] • Świnoujście

Klaudia Zimniak potrzebuje waszej pomocy! Dziewczynka choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną

Klaudia Zimniak potrzebuje waszej pomocy! Dziewczynka choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną

fot. Czytelnik

W październiku 2015 r., 6- letnia Klaudia zachorowała na ostrą białaczkę limfoblastyczną typu B wysokiego ryzyka. Obecnie przebywa w klinice w Poznaniu i jest poddawana kolejnym cyklom chemioterapii. Rodzina dziewczynki prosi o przekazanie 1 % podatku na pokrycie kosztów związanych z leczeniem dziewczynki lub wpłacanie dowolnej darowizny na konto fundacji.

- Uprzejmie prosimy o przekazanie 1% podatku na pokrycie kosztów związanych z leczeniem naszego dziecka lub wpłacenie dowolnej darowizny na konto fundacji- mówi rodzina chorej Klaudii.

Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu
Organizacja Pożytku Publicznego

Numer KRS 0000023852
Hasło: Klaudia Zimniak

Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu.

Konto: PKO S.A.IV Odział Poznań 72124032201111000035286598
dopisek Klaudia Zimniak.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Piątek [05.02.2016, 22:14:24] • [IP: 92.42.112.***]

Co na to Owsiak?

Gość • Środa [03.02.2016, 22:39:06] • [IP: 178.238.247.***]

Pomóżmy również mieszkance naszej Marysi Waś ! Prosze wpłacajcie 1 % podatku !!

Gość • Środa [03.02.2016, 10:00:20] • [IP: 193.200.150.***]

Szkoda Klaudii, gdyby była alkoholiczką, to kasa by była od ręki. Przykre to jest.

Gość • Środa [03.02.2016, 09:36:47] • [IP: 95.129.228.***]

Rada Miasta ma 1.5 Mln złotych na Walkę z Alkoholizmem

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Awaria sieci wodociągowej usunięta. Ciśnienie w sieci wraca do normy. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu poinformował o zakończeniu prac związanych z usuwaniem awarii sieci wodociągowej. Prace naprawcze zostały zakończone dziś o godzinie 11:40. Jednocześnie przeprowadzono płukanie sieci wodociągowej przy ujęciu wody SUW „Granica” ■🚔 Zachodniopomorskie: 9 wypadków, 3 ofiary śmiertelne, 48 pijanych kierowców w długi weekend – wzrost tragicznych statystyk! W porównaniu do roku poprzedniego (2024) nastąpił znaczący wzrost wypadków ( 80%), ofiar śmiertelnych ( 200%), rannych (50%), nietrzeźwych kierujących (15%) ■ ⚠️ Uwaga! Dziś (23.06) od godz. 16:00 do 23:00 w całym woj. zachodniopomorskim możliwe burze z gradem, intensywny deszcz (do 30 mm), silny wiatr (do 90 km/h). Zachowaj ostrożność! ■ Ruch między węzłami Świnoujście Łunowo i Międzyzdroje został przekierowany na nową S3. Ruch odbywa się na tym odcinku z zawężeniem do jednego pasa w każdą stronę. Częściowo uruchomiony został węzeł Międzyzdroje, nie ma już tymczasowego ronda i ruch jest płynniejszy. To kolejny etap udrażniania przejazdu nową S3 ■ W dniu 18 czerwca o godz. 11.00 w Auli SP1 przy Narutowicza 10 odbywa się gala finałowa Miejskiego Konkursu Fotograficznego na 80- lecie SP1. ■ Joanna Agatowska uzyskała absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta za rok 2024 ■ Po rozpatrzeniu raportu o stanie gminy miasto Świnoujście Prezydent Joanna Agatowska uzyskała votum zaufania od Rady Miasta ■ Pełna przejezdność drogi S3 przed wakacjami jest zagrożona, wykonawcy apelują do Premiera ■ Ryszard Grobelny; "bardzo niepokojącym zjawiskiem, także w Świnoujściu, jest stale spadający przyrost naturalny" ■ Nową formułę prezentacji raportu o stanie miasta omówił specjalny gość sesji - Ryszard grobelny. Raport dostępny jest w formie strony internetowej ■ Z powodu awarii jednego z promów typu „Bielik” obsługujących przeprawę „Warszów” pomiędzy wyspami Uznam i Wolin, kursowanie promów odbywa się obecnie w trybie nieregularnym. Zarząd Dróg Miejskich i Żeglugi informuje, że zespół techniczny pracuje nad jak najszybszym usunięciem usterki i przywróceniem promu do eksploatacji. Do czasu zakończenia naprawy pasażerów obsługuje wyłącznie jeden prom typu „Karsibór”. Oznacza to, że czas oczekiwania na przeprawę może się wydłużyć, szczególnie w godzinach szczytu ■ Podczas Dnia Dziecka w parku Zdrojowym trwała zbiórka na leczenie Adasia Orlika. Wolontariusze zebrali 9.308,37 zł, 176,97 euro, 2 korony czeskie i żeton do wózka ■ Byli pracownicy „Odry” spotkają się 28 czerwca o godz. 16:00 w Forcie Anioła – to coroczna okazja, by powrócić wspomnieniami do czasów, gdy zakład zatrudniał tysiące osób i tętnił życiem. W przeddzień Dnia Rybaka będzie czas na rozmowy, uśmiechy i integrację przy grillu ■