POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [21.01.2016, 21:15:51] • Świnoujście

Stary problem na Wielkopolskiej. Fruwająca kostka czyha na kierowców

Stary problem na Wielkopolskiej. Fruwająca kostka czyha na kierowców

fot. Czytelnik

Uwaga kierowcy! Na rogu Szkolnej i Wielkopolskiej czeka na was niemiła niespodzianka. Jak informują nas Czytelnicy trzeba uważać na wystającą kostkę brukową. - Kostka wyskakuje mimo ograniczenia do 30 km/h. Przy większej prędkości można urwać koło- opisuje Czytelnik. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na tym odcinku drogi!

Niestety, jest to problem dobrze znany mieszkańcom ulicy Wielkopolskiej. Takie usterki zdarzają się tam notorycznie.

Rzecznik prezydenta miasta Robert Karelus zapewnia, że miasto powiadomi o tym firmę, która zajmuje się bieżącym utrzymaniem dróg i chodników.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-11 z 11

Gość • Piątek [22.01.2016, 20:19:30] • [IP: 87.205.71.**]

co roku to samo w tym samym miejscu. Ktos tutaj to robi tanim kosztem wiec trzeba placic hehe

Gość • Piątek [22.01.2016, 16:15:13] • [IP: 62.69.231.***]

Ta polbrukowa podróba nigdy koło trylinki nie leżała.

Gość • Piątek [22.01.2016, 11:20:51] • [IP: 92.42.114.**]

zacznijmy od tego kto po Wielkopolskiej jeżdzi 30km/h, autobusy jezdza dwa razy szybciej a prywatne samochody nieraz robia jazde na czas, tam musi dojść do przykrego zdażenia żeby ktoś się tym naprawdę zainteresował i sprawdził czy taka nawierzchnia może w ogóle być dopuszczona do takiego użytku.

Gość • Piątek [22.01.2016, 09:36:22] • [IP: 80.245.191.***]

ta kostka jeszcze jako tako by się trzymała gdyby nie te autobusy czemu autobusy nie jadą mazowiecką tam jest asfalt

Gość • Piątek [22.01.2016, 09:29:53] • [IP: 178.238.252.***]

Cos cienka ta trylinka, nie taka jaka wynalazl i opatentowal przed wojna polski inz. Trylinski.

Gość • Piątek [22.01.2016, 09:02:08] • [IP: 94.254.129.**]

Ktos chyba bierze pieniadze z UM zeby pilbowac takich rzeczy...

Gość • Piątek [22.01.2016, 09:01:07] • [IP: 5.60.17.**]

Jak co roku wyciagną kostkę podsypią piachem i nie ich problem. Powinno się to gdzieś zgłosić żeby wyższy szczebel się tym zainteresował bo od lat ten problem jest niezmienny.

Gość • Piątek [22.01.2016, 08:27:42] • [IP: 79.186.196.**]

Fruwają to chyba ptaki, a jak już ta czyhająca kostka dopadnie kierowcę to czego można się spodziewać? Oczywiście po czyhającej kostce

Gość • Piątek [22.01.2016, 08:04:58] • [IP: 46.112.255.*]

te cienkie cos, to nawet nie trylinka

Gość • Piątek [22.01.2016, 00:19:24] • [IP: 46.112.175.**]

Może z równym zgorszeniem piszcie o wyszczerbionej, w tragicznym stanie trylince jeszcze peerelowskiej na ul.Broniewskiego oraz o dziwnym podłożu z nierównej niebieskiej kostki na Gałczyńskiego, Staffa, Tuwima oraz Kruczkowskiego.

Gość • Czwartek [21.01.2016, 22:07:42] • [IP: 62.69.231.***]

Jak ktoś kupuje samochód z mieszanki azbestu i z mazutu, to pewnie, ze urwie koło.

Oglądasz 1-11 z 11
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W niedzielę, 14 grudnia 2025 roku, wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. Na Pomorzu Zachodnim przewidziano w nim wiele nowości poprawiających możliwość dojazdów do szkół i uczelni czy pracy, a także ułatwiających podróżowanie po regionie. Szczecin-Świnoujście późnym wieczorem. Na trasie Szczecin–Świnoujście w nowym rozkładzie jazdy pozostaną uruchomione w czerwcu br. późnowieczorne połączenia w obu kierunkach o nazwie „Wiatrak”. Szczególnie wieczorny pociąg ze Szczecina do Świnoujścia okazał się sporym sukcesem, gdyż codziennie z tego połączenia korzysta przeciętnie 70 osób. Dodatkowo uruchomiona zostanie jedna para nowych pociągów w godzinach porannych, a wczesnoporanne pociągi ze Świnoujścia do Szczecina będą kursowały codziennie, czyli w terminie rozszerzonym względem obecnego rozkładu jazdy. Pozwoli to mieszkańcom i turystom także w weekendy i święta dojechać m.in. do Szczecina Dąbia na przesiadki do pociągów dalekobieżnych wyjeżdżających ze Szczecina np. do Warszawy (w tym na express Chrobry i pociąg Pendolino). Łącznie na trasie Szczecin–Świnoujście w nowym rozkładzie jazdy w dni robocze uruchamianych będzie 14 par pociągów regionalnych, a w weekendy 12 par, co oznacza, że przez większą część dnia pociągi na tej trasie kursować będą co godzinę ■ Świnoujście: 38-latek z powiatu kamieńskiego kradł logotypy samochodów w centrum miasta. Kilkanaście pojazdów pozbawionych emblematu. Policja zbiera kolejne zgłoszenia. Straty dotyczą głównie aut marek premium, a w niektórych modelach Mercedesa wyrwany emblemat był jednocześnie częścią czujnika jednego z systemów wspomagających. Policja zatrzymała 38-latka i wciąż przyjmuje zgłoszenia od właścicieli uszkodzonych pojazdów. Z samochodów znikały znaki rozpoznawcze takich marek jak Mercedes, Volkswagen, Ford, Toyota czy BMW. W autach wyższej klasy wartość takich elementów potrafi być wyjątkowo wysoka. Kradzieże odnotowano na kilku odcinkach centrum: przy ulicy Konstytucji 3 Maja, przy ulicy Wyspiańskiego oraz na osiedlu Platan. Do funkcjonariuszy zgłosiło się już kilkanaście osób, choć liczba poszkodowanych może być większa. Sprawca został namierzony i zatrzymany. 38-letni mieszkaniec powiatu kamieńskiego trafił do policyjnego aresztu ■