POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [18.11.2015, 14:14:30] • Świnoujście

Nic, tylko się zastrzelić!

No, chyba, że ktoś jest miłośnikiem rzeźby, haftu, decoupage’u, witrażu i wycinanek. Jeśli tak to niech odstawi pistolet od skroni i między 14.00 a 17.00 uda się na prawobrzeże. Tam, w filii Miejskiego Domu Kultury zapowiedziano, jedyną dziś atrakcję kulturalną w Świnoujściu. „Czy instytucji kulturalnych w tym mieście nie stać na jakiekolwiek propozycje dla mieszkańców, które stałyby się lekiem na jesienną chandrę?”-pyta mieszkaniec.

„Niestety, taka jest prawda, że przez cały letni sezon nie ma dnia bez jakichś atrakcji. Gdy zaś „stonka wyjeżdża to z MDK-u i innych ciśnienie spada. Tylko, od czasu do czasu, przyjedzie jakaś grupa albo gwiazdka z chałturą za ciężką kasę. A to chyba nie tak powinno być. Mieszkańcom też się coś należy!”-pisze nasz czytelnik.

Wiadomo, że w chłodne miesiące nie ożywimy amfiteatru ale na zamkniętych scenach miejskich brakuje najwyraźniej propozycji na szarą część roku. Chyba, że uznaliśmy iż nic lepszego od telewizora człowiek już nie wymyśli na długie wieczory!?


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Czwartek [19.11.2015, 15:12:46] • [IP: 92.42.112.***]

Lepsza od telewizora jest książka.

Gość • Czwartek [19.11.2015, 07:40:24] • [IP: 62.69.231.***]

Nosz tylko wziąć i zafasolić w mazak!!

635 • Środa [18.11.2015, 18:27:48] • [IP: 80.245.183.***]

No a teraz dzięki Pisowi nadrobimy braki personalne Syryjczykami i się wyrówna...

Gość • Środa [18.11.2015, 18:00:38] • [IP: 37.8.215.**]

a czemu" mieszkaniec" sam czegoś nie zaproponuje ?

Gość • Środa [18.11.2015, 15:34:51] • [IP: 92.42.114.***]

dzięki PO mamy 5 milionów uchodzcow polskich za granicą, za czasów ich rządów uciekło z kraju więcej niż uciekinierów z azji i afryki razem wzietych, dziekujemy ci donald i ewka za zniszczenie Polski, nawet warszów nie ma atrakcji, bo to warszów, powinni mieć sołtysa

Gość • Środa [18.11.2015, 14:38:35] • [IP: 93.94.190.***]

przez wasze nagłówki artykułów aż chce się człowiek zastrzelić. banda idiotów

Gość • Środa [18.11.2015, 14:23:50] • [IP: 79.96.31.***]

Czego się czytelnik spodziewa po trepie na kierowniczym stanowisku?

Gość • Środa [18.11.2015, 14:22:51] • [IP: 92.42.116.***]

można nauczyć się czytać i żaden jesienny wieczór nie straszny

Oglądasz 1-8 z 8
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Awaria sieci wodociągowej usunięta. Ciśnienie w sieci wraca do normy. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu poinformował o zakończeniu prac związanych z usuwaniem awarii sieci wodociągowej. Prace naprawcze zostały zakończone dziś o godzinie 11:40. Jednocześnie przeprowadzono płukanie sieci wodociągowej przy ujęciu wody SUW „Granica” ■🚔 Zachodniopomorskie: 9 wypadków, 3 ofiary śmiertelne, 48 pijanych kierowców w długi weekend – wzrost tragicznych statystyk! W porównaniu do roku poprzedniego (2024) nastąpił znaczący wzrost wypadków ( 80%), ofiar śmiertelnych ( 200%), rannych (50%), nietrzeźwych kierujących (15%) ■ ⚠️ Uwaga! Dziś (23.06) od godz. 16:00 do 23:00 w całym woj. zachodniopomorskim możliwe burze z gradem, intensywny deszcz (do 30 mm), silny wiatr (do 90 km/h). Zachowaj ostrożność! ■ Ruch między węzłami Świnoujście Łunowo i Międzyzdroje został przekierowany na nową S3. Ruch odbywa się na tym odcinku z zawężeniem do jednego pasa w każdą stronę. Częściowo uruchomiony został węzeł Międzyzdroje, nie ma już tymczasowego ronda i ruch jest płynniejszy. To kolejny etap udrażniania przejazdu nową S3 ■ W dniu 18 czerwca o godz. 11.00 w Auli SP1 przy Narutowicza 10 odbywa się gala finałowa Miejskiego Konkursu Fotograficznego na 80- lecie SP1. ■ Joanna Agatowska uzyskała absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta za rok 2024 ■ Po rozpatrzeniu raportu o stanie gminy miasto Świnoujście Prezydent Joanna Agatowska uzyskała votum zaufania od Rady Miasta ■ Pełna przejezdność drogi S3 przed wakacjami jest zagrożona, wykonawcy apelują do Premiera ■ Ryszard Grobelny; "bardzo niepokojącym zjawiskiem, także w Świnoujściu, jest stale spadający przyrost naturalny" ■ Nową formułę prezentacji raportu o stanie miasta omówił specjalny gość sesji - Ryszard grobelny. Raport dostępny jest w formie strony internetowej ■ Z powodu awarii jednego z promów typu „Bielik” obsługujących przeprawę „Warszów” pomiędzy wyspami Uznam i Wolin, kursowanie promów odbywa się obecnie w trybie nieregularnym. Zarząd Dróg Miejskich i Żeglugi informuje, że zespół techniczny pracuje nad jak najszybszym usunięciem usterki i przywróceniem promu do eksploatacji. Do czasu zakończenia naprawy pasażerów obsługuje wyłącznie jeden prom typu „Karsibór”. Oznacza to, że czas oczekiwania na przeprawę może się wydłużyć, szczególnie w godzinach szczytu ■ Podczas Dnia Dziecka w parku Zdrojowym trwała zbiórka na leczenie Adasia Orlika. Wolontariusze zebrali 9.308,37 zł, 176,97 euro, 2 korony czeskie i żeton do wózka ■ Byli pracownicy „Odry” spotkają się 28 czerwca o godz. 16:00 w Forcie Anioła – to coroczna okazja, by powrócić wspomnieniami do czasów, gdy zakład zatrudniał tysiące osób i tętnił życiem. W przeddzień Dnia Rybaka będzie czas na rozmowy, uśmiechy i integrację przy grillu ■