POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [15.11.2015, 23:16:13] • Świnoujście

Takiej sztuki zupełnie się nie spodziewał

Takiej sztuki zupełnie się nie spodziewał

fot. Czytelnik

Tylko… 61 kilogramów ważyła rybka wyłowiona dzisiaj po godzinie dwudziestej w Karsiborze. I teraz już musimy dodać: Takie rzeczy tylko u nas!

Było 20 po ósmej, kiedy mieszkaniec Karsibora zorientował się, że w jego sieci rybackie wpadła grubsza rybka. Ale nie spodziewał się, że aż taka gruba. Okazało się, że to 61-kilogramowy miecznik.

Rybakowi gratulujemy!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 76, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 76

Gość • Poniedziałek [16.11.2015, 19:19:54] • [IP: 79.186.227.**]

Gratulacje!!

Gość • Poniedziałek [16.11.2015, 15:34:48] • [IP: 188.146.4.***]

No to się zdecydujecie czy po 20 cz 20 po 8, bo w tekście są obie informacje i nie wiadomo która prawdziwa.

Fish • Poniedziałek [16.11.2015, 15:34:06] • [IP: 88.156.234.**]

Szkoda tego okazu, mógł swobodnie pływać

Gość • Poniedziałek [16.11.2015, 15:31:45] • [IP: 80.245.180.***]

ANDRZEJ to ty??

Gość • Poniedziałek [16.11.2015, 14:45:34] • [IP: 31.174.209.***]

Czytajcie pierwsze zdanie tlumoki

Gość • Poniedziałek [16.11.2015, 14:42:17] • [IP: 95.108.94.**]

Ahh.uwielbiam ten shitstorm moich rodowitych cebulaków.

Gość • Poniedziałek [16.11.2015, 14:27:35] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Poniedziałek [16.11.2015, 14:07:42] • [IP: 92.42.117.**] Było 20 po ósmej, kiedy mieszkaniec Karsibora///// nie pij wiecej.

Gość • Poniedziałek [16.11.2015, 14:13:48] • [IP: 80.245.184.**]

A poczytac chociazby : Morza i oceany strefy tropikalnej i umiarkowanej, wody pelagialne, z dala od brzegów. Czasami spotykany w zachodniej części Bałtyku.

Gość • Poniedziałek [16.11.2015, 14:12:40] • [IP: 62.69.254.***]

Tresowany przez terrorystów z c 4 w brzuchu czekał na gazowiec

Gość • Poniedziałek [16.11.2015, 14:07:42] • [IP: 92.42.117.**]

Gość • Poniedziałek [16.11.2015, 12:55:30] • [IP: 93.94.189.***] Analfabeci nie jest widno jak na dwudziestą tylko dwadzieścia po 8:00 rano pacany" jeśli dla Ciebie" rybka wyłowiona dzisiaj po godzinie dwudziestej" znaczy to samo co" dwadzieścia po 8:00 rano" to współczuję.

ryynio • Poniedziałek [16.11.2015, 14:00:37] • [IP: 83.249.0.**]

Hemingway móglby pozazdroscic, :-) jak to jest mozliwe?

Gość • Poniedziałek [16.11.2015, 13:34:31] • [IP: 145.253.118.**]

To chyba mialo byc na 1-ego kwietnia

Gość • Poniedziałek [16.11.2015, 13:17:59] • [IP: 95.129.224.**]

MINECRAFT A Z TYŁU STOI ZIELONY CREAPER HEHEH

Gość • Poniedziałek [16.11.2015, 13:11:25] • [IP: 93.94.184.*]

A skąd tu ryba miecznik nie te wody pic i fotomontarz.

Gość • Poniedziałek [16.11.2015, 13:06:22] • [IP: 80.245.189.***]

Burek • Poniedziałek [16.11.2015, 12:57:22] • [IP: 31.174.5.***] To fakt..szkoda go.

Burek • Poniedziałek [16.11.2015, 12:57:22] • [IP: 31.174.5.***]

Do IP;80.245.189***, Buraków ci u nas dostatek, mieczników za mało!

Gość • Poniedziałek [16.11.2015, 12:55:30] • [IP: 93.94.189.***]

Analfabeci nie jest widno jak na dwudziestą tylko dwadzieścia po 8:00 rano pacany

Gość • Poniedziałek [16.11.2015, 12:51:33] • [IP: 92.42.112.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [16.11.2015, 12:40:18] • [IP: 213.52.18.**]

Gość • Poniedziałek [16.11.2015, 11:38:38] • [IP: 92.42.117.**] Cytat:" rybka wyłowiona dzisiaj po godzinie dwudziestej " - ktoś tu coś kręci. literek się nauczyłeś ale czytania ze zrozumieniem, chyba nie!? tak leciutko się ośmieszyłeś. .. :-))

Gość • Poniedziałek [16.11.2015, 11:48:33] • [IP: 62.69.253.***]

nie ta ryba w tym miejscu i dlatego rwarz ukryta.

Gość • Poniedziałek [16.11.2015, 11:39:11] • [IP: 79.242.107.**]

tylko 1 zdjecie, dziwne?

Gość • Poniedziałek [16.11.2015, 11:38:38] • [IP: 92.42.117.**]

Cytat:" rybka wyłowiona dzisiaj po godzinie dwudziestej " - ktoś tu coś kręci.

Gość • Poniedziałek [16.11.2015, 11:30:09] • [IP: 80.245.189.***]

Burek • Poniedziałek [16.11.2015, 10:59:12] • [IP: 31.174.207.***]...mniej Burakow w tej wiosce bedzie.

Gość • Poniedziałek [16.11.2015, 11:12:15] • [IP: 31.174.209.***]

Sami buraki czytajcie: po godzinie dwudziestej