POGODA

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedzia³ek [26.10.2015, 10:56:06] • ¦winouj¶cie

Flota zdeklasowa³a rywala! Wygra³a z Ba³tykiem Miêdzywodzie

10 goli plus 3 nie uznane, 2 czerwone kartki, 3 karne. Ba³tyk Miêdzywodzie - Flota 1-9 (1-5). Nie by³o dwucyfrówki, chocia¿ liczba dogodnych sytuacji nie by³a mniejsza ni¿ w meczu np. z Bizonem. Ba³tyk zagra³ ambitnie, ale niewiele móg³ zaszkodziæ. Zanim pad³a pierwsza bramka Ma¶lak, a potem Rygielski, po podaniach od Skwary strzelili obok s³upka. Z kolei w 8 minucie Krzywicki z Ba³tyku z wolnego trafi³ tu¿ nad poprzeczkê. Minutê pó¼niej strza³ Mickiewicza odbi³ rêk± w polu karnym Malinowski.

W tym momencie pogubili siê sêdziowie, a gdy ju¿ podjêli decyzjê, to pokazali czerwon± kartkê niew³a¶ciwemu zawodnikowi. Na szczê¶cie wszystko siê wyja¶ni³o i boisko ostatecznie opu¶ci³ rzeczywisty winowajca, a rzut karny pewnym strza³em zamieni³ na gola Polarczyk. Kolejne dwa gole zdoby³ Nowak. Najpierw wykorzysta³ precyzyjne podanie od Skwary, a trzy minuty pó¼niej atomowym uderzeniem z 20 metrów podwy¿szy³ na 3-0. Dwie minuty pó¼niej jednak gola zdobyli gospodarze. Po chwili dekoncentracji, straconej pi³ce w ¶rodku boiska i wygranym pojedynku w okolicy 16. metra Kamil Bajda strza³em w okienko z ostrego k±ta nie da³ szans Podhorodeckiemu. W 41 minucie kapitan Ba³tyku Mateusz Bajda fatalnie zagra³, pi³kê przejê³a Flota i po szar¿y Skwary Helt zdoby³ czwart± bramkê. Cztery minuty pó¼niej po akcji Helta praw± stron± Skwara z pierwszej pi³ki poda³ do Ma¶laka, który po przyjêciu uderzy³ po d³ugim rogu i pierwsza po³owa zakoñczy³a siê wynikiem 5-1. W 51 minucie Skakuj sfaulowa³ w polu karnym Ziêtego, a jedenastkê na gola zamieni³ Rygielski. W 64 Helt otrzyma³ prostopad³e podanie od Ziêtego i znalaz³ siê w sytuacji sam na sam ze Skakujem, nie daj±c mu szans. Minutê pó¼niej drug± ¿ó³t± kartkê otrzyma³ kapitan Ba³tyku M. Bajda i opu¶ci³ boisko, przez co gospodarze koñczyli mecz w dziewiêciu. W 75 sêdzia podyktowa³ trzeci rzut karny dla Floty (faul na Ziêtym), który tym razem wykona³ Skwara. Wynik meczu ustali³ Trafalski strzelaj±c bez wahania pod bramkarzem.
A zatem podsumowuj±c: mieli¶my 10 bramek plus trzy nie uznane, dwie czerwone kartki, trzy rzuty karne. Do tego jeszcze du¿o niewykorzystanych okazji.

W nastêpny weekend przerwa. Odbêdzie siê tylko zaleg³y, ale bardzo wa¿ny i bardzo nas interesuj±cy nas mecz Jantar - Fala

1-9 Dawid Trafalski 90 minuta

Flota: Sebastian Podhorodecki, Przemys³aw Rygielski, Pawe³ Stankiewicz (80 Marcin Ninca), Piotr Wysocki, Tomasz Polarczyk, Mariusz Helt (76 Marek Soko³owski), Grzegorz Skwara, £ukasz Mickiewicz (65 Dawid Trafalski), Tomasz Ma¶lak (65 Rados³aw Welka), Micha³ Nowak (76 Daniel Raczkowski), Oskar Ziêty.
Rezerwowy, który nie gra³: Micha³ Bancerek.
Trener: Tomasz B³otny.
Kierownik dru¿yny: Jaros³aw Zakrzewski.

Ba³tyk: Kamil Skakuj, Mateusz Bajda (do 65), Andrzej Krzywicki, Krzysztof Malinowski, Pawe³ Kucaba (76 Krzysztof Mackiewicz), Kamil Janowski, Przemys³aw Szymañski (59 Narcyz Burda), Kamil Bajda, Damian Kaszuba, Mariusz Kieliszek, Maciej Kryszko.
Rezerwowi, który nie gra³: Daniel Domon.
Trener: Andrzej Krzywicki.
Kierownik dru¿yny: Piotr Sakowski.

¯ó³te kartki:
Flota: Raczkowski (90+1).
Ba³tyk: M. Bajda (56, 65), Kieliszek (89).
Czerwone kartki: Malinowski (9, za interwencjê rêk± przy stzrale na bramkê), M. Bajda (65, za dwie ¿ó³te).

Sêdziowali: Rafa³ My¶licki, Pawe³ Gumienny, Pawe³ Weber.