POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [04.10.2015, 20:43:25] • Świnoujście

Na ulicy ciemno, a zamiast latarni- jej kikut

Na ulicy ciemno, a zamiast latarni- jej kikut

fot. Czytelnik

Gdzie się podziała latarnia, która jeszcze niedawno stała na ulicy Kościuszki? Pozostał po niej kikut, którego w ciemności mogą nie zauważyć piesi i kierowcy.

To nie są obrzeża miasta, ale jedna z bardziej uczęszczanych ulic. Tym bardziej dziwi, że nie jest dobrze oświetlona. Szczególnie w pobliżu bloku nr 3.

Była latarnia i jej nie ma – pisze do nas pan Łukasz. – Ciekawe jak długo trzeba poczekać aż znów zrobi się jasno po zmroku– dodaje ironicznie.

- Latarnia została bardzo poważnie zniszczona przez pojazd, który w nią uderzył .Trwa w tej chwili postępowanie odszkodowawcze. Nowa lampa została już zamówiona i zostanie zamontowana prawdopodobnie na początku listopada - Robert Karelus.

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Poniedziałek [05.10.2015, 08:27:46]

komentarzy: 7, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-7 z 7

Gość • Poniedziałek [05.10.2015, 09:35:57] • [IP: 92.42.112.**]

Za daleko od warsztatu pana od oświetlenia miasta?

Gość • Poniedziałek [05.10.2015, 09:20:48] • [IP: 88.156.235.***]

Jak tam pomim zakazu zatrzymywania, stają samochody na chodniku, a nikt nie reaguje, to tak się potem dzieje...

Gość • Niedziela [04.10.2015, 22:11:45] • [IP: 204.2.36.**]

Znaczy się banaś..

Gość • Niedziela [04.10.2015, 21:41:47] • [IP: 62.69.231.***]

21:29:32 - Ja na Twoim miejscu bym się wstydził publicznie chwalić takim małym, niebieskim sisiorem...

Gość • Niedziela [04.10.2015, 21:35:01] • [IP: 93.94.191.**]

Tak to prawda postawić nowe latarnie a nie nowe kapusty 🌃

Gość • Niedziela [04.10.2015, 21:29:32] • [IP: 92.42.114.**]

mam takiego kikuta w majtach :-)

Gość • Niedziela [04.10.2015, 21:11:28] • [IP: 31.1.250.**]

Na Barlickiego przy przejezdzie kolejowym taki sam kikut stoi od kilku miesiecy... Auto powaliło i do dnia dzisiejszego nie ma komu postawić nowej latarni !!

Oglądasz 1-7 z 7
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W niedzielę, 14 grudnia 2025 roku, wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. Na Pomorzu Zachodnim przewidziano w nim wiele nowości poprawiających możliwość dojazdów do szkół i uczelni czy pracy, a także ułatwiających podróżowanie po regionie. Szczecin-Świnoujście późnym wieczorem. Na trasie Szczecin–Świnoujście w nowym rozkładzie jazdy pozostaną uruchomione w czerwcu br. późnowieczorne połączenia w obu kierunkach o nazwie „Wiatrak”. Szczególnie wieczorny pociąg ze Szczecina do Świnoujścia okazał się sporym sukcesem, gdyż codziennie z tego połączenia korzysta przeciętnie 70 osób. Dodatkowo uruchomiona zostanie jedna para nowych pociągów w godzinach porannych, a wczesnoporanne pociągi ze Świnoujścia do Szczecina będą kursowały codziennie, czyli w terminie rozszerzonym względem obecnego rozkładu jazdy. Pozwoli to mieszkańcom i turystom także w weekendy i święta dojechać m.in. do Szczecina Dąbia na przesiadki do pociągów dalekobieżnych wyjeżdżających ze Szczecina np. do Warszawy (w tym na express Chrobry i pociąg Pendolino). Łącznie na trasie Szczecin–Świnoujście w nowym rozkładzie jazdy w dni robocze uruchamianych będzie 14 par pociągów regionalnych, a w weekendy 12 par, co oznacza, że przez większą część dnia pociągi na tej trasie kursować będą co godzinę ■ Świnoujście: 38-latek z powiatu kamieńskiego kradł logotypy samochodów w centrum miasta. Kilkanaście pojazdów pozbawionych emblematu. Policja zbiera kolejne zgłoszenia. Straty dotyczą głównie aut marek premium, a w niektórych modelach Mercedesa wyrwany emblemat był jednocześnie częścią czujnika jednego z systemów wspomagających. Policja zatrzymała 38-latka i wciąż przyjmuje zgłoszenia od właścicieli uszkodzonych pojazdów. Z samochodów znikały znaki rozpoznawcze takich marek jak Mercedes, Volkswagen, Ford, Toyota czy BMW. W autach wyższej klasy wartość takich elementów potrafi być wyjątkowo wysoka. Kradzieże odnotowano na kilku odcinkach centrum: przy ulicy Konstytucji 3 Maja, przy ulicy Wyspiańskiego oraz na osiedlu Platan. Do funkcjonariuszy zgłosiło się już kilkanaście osób, choć liczba poszkodowanych może być większa. Sprawca został namierzony i zatrzymany. 38-letni mieszkaniec powiatu kamieńskiego trafił do policyjnego aresztu ■