POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [17.09.2015, 22:36:16] • Szczecin

Pekao Szczecin Open 2015 z TVP Szczecin

Od 14 września trwa w Szczecinie 23 edycja challengera ATP - Pekao Szczecin Open, najstarszego i największego turnieju tenisistów rozgrywanego w Polsce.

Szczeciński Ośrodek Telewizji Polskiej - patron medialny imprezy, zaprasza miłośników tenisa do oglądania relacji z turnieju na antenach Telewizji Polskiej:

· codziennie o godz. 18:45 i 21:40 informacje z turnieju w Kronice Sportowej „Flesz” na antenie TVP Szczecin,

· od piątku do niedzieli (18-20 września) o godz. 20:05 specjalne Kroniki Pekao Szczecin Open na antenie TVP 1,

· 19 września o godz. 19:15 transmisja finału gry podwójnej na antenie TVP Szczecin i TVP Sport,

· 20 września o godz. 19:00 retransmisja z finału gry pojedynczej na antenie TVP Szczecin,

· 21 września o godz. 21:20 retransmisja finału gry pojedynczej na antenie TVP Sport.

szczecin.tvp.pl/21669835/pekao-szczecin-open-2015-z-tvp-szczecin


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zmiana terminu konsultacji: Nowy termin spotkania: 15 i 16 kwietnia o godz. 17.00 Galeria Art przy ul. Wojska Polskiego 1/1 ■ Spotkania wojewodów dla mieszkańców w każdym powiecie, scenariusze zajęć dla uczniów i seniorów oraz lekcje o bezpieczeństwie i urzędzie wojewódzkim połączone ze zwiedzaniem – wszystko po to, aby każdy w regionie wiedział, jak należy się zachować w przypadku powodzi, zatrucia wody, przerwy w dostawie prądu czy sytuacji wojennej. - Przechodzimy do kolejnego etapu realizacji ustawy o Ochronie Ludności i Obronie Cywilnej – mówi wojewoda Adam Rudawski. – W ubiegłym roku przeszkoliliśmy z zakresu ustawy wójtów, burmistrzów i prezydentów z regionu. W tym roku zorganizujemy dla nich zajęcia przypominające, ale naszym głównym celem na najbliższe miesiące jest edukacja mieszkańców. Zależy nam, aby każdy wiedział, jak należy się zachowywać w przypadku różnego rodzaju kryzysów. Najważniejsze jest bowiem opanowanie i spokój, a te będą nam towarzyszyć tylko wtedy, kiedy będziemy mieć odpowiednią wiedzę ■ W Ognicy nad Świną powstanie punkt turystyki rowerowej, pieszej i wodnej z placem do organizacji festynów. Firma ze Świnoujścia już rozpoczęła jego budowę ■