POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [03.09.2015, 12:22:08] • Świnoujście

Czytelnik: Historyczna lokomotywa ze względu na defekt dojedzie do Świnoujścia za 4 dni...

Czytelnik: Historyczna lokomotywa ze względu na defekt dojedzie do Świnoujścia za 4 dni...

fot. Czytelnik

Mamy złą wiadomość dla wszystkich fascynatów kolei. Historyczna lokomotywa, która miała wjechać w czwartek na pokład promu płynącego do Szwecji, prawdopodobnie nie dojdzie w terminie do Świnoujścia. Dzisiaj rano otrzymaliśmy maila od Czytelnika, w którym informuje że lokomotywa zdefektowała w Niemczech i przybędzie dopiero za 4 dni, gdy zostanie naprawiona...

Dzisiaj rano otrzymaliśmy maila od Czytelnika, z informacją że lokomotywa jednak nie dojedzie do Świnoujścia.

- Ze zdjęć i oglądania historycznej lokomotywy nici. Lokomotywa zdefektowała w Niemczech i nie dojedzie do Świnoujścia w terminie. Będzie dopiero za 4 dni - pisze w mailu Czytelnik.

Lokomotywa miała być w czwartek tuż po godzinie 11.30 w Świnoujściu, jednak ze względu na defekt, przybędzie dopiero za 4 dni.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Tubylec • Piątek [04.09.2015, 14:21:04] • [IP: 62.89.110.***]

Kilka dni temu gdzieś w telewizji mignął mi pociąg z Hitlerem ciągnięty przez taką lokomotywę.

Gość • Piątek [04.09.2015, 11:16:59] • [IP: 217.99.127.**]

Mam prosbe taka ze jeżeli ktoś będzie już znal dokładny termin czyli date i godz. przyciagniecia tego" Krokodyla"do Swinoujscia to niech powiadomi na tym portalu ! Bo wczoraj ten skład wagonow osobowych ok.godz.12-tej cargowska" trumna"wpychala na baze promowa !

Gość • Czwartek [03.09.2015, 17:32:25] • [IP: 92.42.112.***]

Pewnie ulubione multikulti Angeli czyli uchodźcy islamscy leżą na torach i blokują przejazd. Przed wpuszczeniem na terytorium RP koniecznie sprawdzić czy nie jest nafaszerowana ciapatymi.

Gość • Czwartek [03.09.2015, 13:57:34] • [IP: 5.173.223.***]

No jak zwykle, znamy tę prawidłowość, wyrażoną słynnym" Informujemy, że pociąg przybędzie z x-minutowym opóźnieniem. Opóźnienie to może ulec zmianie. Życzymy przyjemnej podróży."

Gość • Czwartek [03.09.2015, 12:54:31] • [IP: 62.69.231.***]

I tak szybciej niż pkp...

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Awaria sieci wodociągowej usunięta. Ciśnienie w sieci wraca do normy. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu poinformował o zakończeniu prac związanych z usuwaniem awarii sieci wodociągowej. Prace naprawcze zostały zakończone dziś o godzinie 11:40. Jednocześnie przeprowadzono płukanie sieci wodociągowej przy ujęciu wody SUW „Granica” ■🚔 Zachodniopomorskie: 9 wypadków, 3 ofiary śmiertelne, 48 pijanych kierowców w długi weekend – wzrost tragicznych statystyk! W porównaniu do roku poprzedniego (2024) nastąpił znaczący wzrost wypadków ( 80%), ofiar śmiertelnych ( 200%), rannych (50%), nietrzeźwych kierujących (15%) ■ ⚠️ Uwaga! Dziś (23.06) od godz. 16:00 do 23:00 w całym woj. zachodniopomorskim możliwe burze z gradem, intensywny deszcz (do 30 mm), silny wiatr (do 90 km/h). Zachowaj ostrożność! ■ Ruch między węzłami Świnoujście Łunowo i Międzyzdroje został przekierowany na nową S3. Ruch odbywa się na tym odcinku z zawężeniem do jednego pasa w każdą stronę. Częściowo uruchomiony został węzeł Międzyzdroje, nie ma już tymczasowego ronda i ruch jest płynniejszy. To kolejny etap udrażniania przejazdu nową S3 ■ W dniu 18 czerwca o godz. 11.00 w Auli SP1 przy Narutowicza 10 odbywa się gala finałowa Miejskiego Konkursu Fotograficznego na 80- lecie SP1. ■ Joanna Agatowska uzyskała absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta za rok 2024 ■ Po rozpatrzeniu raportu o stanie gminy miasto Świnoujście Prezydent Joanna Agatowska uzyskała votum zaufania od Rady Miasta ■ Pełna przejezdność drogi S3 przed wakacjami jest zagrożona, wykonawcy apelują do Premiera ■ Ryszard Grobelny; "bardzo niepokojącym zjawiskiem, także w Świnoujściu, jest stale spadający przyrost naturalny" ■ Nową formułę prezentacji raportu o stanie miasta omówił specjalny gość sesji - Ryszard grobelny. Raport dostępny jest w formie strony internetowej ■ Z powodu awarii jednego z promów typu „Bielik” obsługujących przeprawę „Warszów” pomiędzy wyspami Uznam i Wolin, kursowanie promów odbywa się obecnie w trybie nieregularnym. Zarząd Dróg Miejskich i Żeglugi informuje, że zespół techniczny pracuje nad jak najszybszym usunięciem usterki i przywróceniem promu do eksploatacji. Do czasu zakończenia naprawy pasażerów obsługuje wyłącznie jeden prom typu „Karsibór”. Oznacza to, że czas oczekiwania na przeprawę może się wydłużyć, szczególnie w godzinach szczytu ■ Podczas Dnia Dziecka w parku Zdrojowym trwała zbiórka na leczenie Adasia Orlika. Wolontariusze zebrali 9.308,37 zł, 176,97 euro, 2 korony czeskie i żeton do wózka ■ Byli pracownicy „Odry” spotkają się 28 czerwca o godz. 16:00 w Forcie Anioła – to coroczna okazja, by powrócić wspomnieniami do czasów, gdy zakład zatrudniał tysiące osób i tętnił życiem. W przeddzień Dnia Rybaka będzie czas na rozmowy, uśmiechy i integrację przy grillu ■