POGODA

Reklama


Wydarzenia

Polskie Radio Szczecin • Wtorek [28.07.2015, 17:50:36] • Region

Trasa S3 zablokowana. 30-kilometrowy korek

Trasa S3 zablokowana. 30-kilometrowy korek

fot. Czytelnik

Trzy osoby zosta³y ranne i trafi³y do szpitala po wypadku do jakiego dosz³o na obwodnicy Gorzowa Wielkopolskiego. Droga S3 jest zablokowana.

Jad±ca w kierunku Zielonej Góry zwê¿onym odcinkiem trasy S3 kobieta na zapanowa³a nad kierownic± swojego auta, uderzy³a w bariery i w jad±cego z naprzeciwka VW Golfa.

Droga jest zupe³nie zablokowana. Od strony Szczecina korek siêga oko³o 30 kilometrów. Kierowcy musz± siê zatrzymywaæ ju¿ przed Zjazdem na My¶libórz.

Policja kieruje ich na star± trójkê. Jak d³ugo potrwaj± utrudnienie jeszcze nie wiadomo.

2015-07-28, 15:40
Autor: Marek Borowiec


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostêpnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj±c komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykê prywatno¶ci.

Zauwa¿y³e¶ b³±d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl±dasz 1-1 z 1

Go¶æ • Czwartek [30.07.2015, 13:50:44] • [IP: 85.177.31.***]

To faktycznie d³uga by³a ta kolejka, my¶lê ¿e ju¿ droga jest przejezdna, chyba ¿e kolejny taki siê znajdzie.

Ogl±dasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym¶ o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy¶lij mms na numer 602 657 344
■ Zmiana terminu konsultacji: Nowy termin spotkania: 15 i 16 kwietnia o godz. 17.00 Galeria Art przy ul. Wojska Polskiego 1/1 ■ Spotkania wojewodów dla mieszkañców w ka¿dym powiecie, scenariusze zajêæ dla uczniów i seniorów oraz lekcje o bezpieczeñstwie i urzêdzie wojewódzkim po³±czone ze zwiedzaniem – wszystko po to, aby ka¿dy w regionie wiedzia³, jak nale¿y siê zachowaæ w przypadku powodzi, zatrucia wody, przerwy w dostawie pr±du czy sytuacji wojennej. - Przechodzimy do kolejnego etapu realizacji ustawy o Ochronie Ludno¶ci i Obronie Cywilnej – mówi wojewoda Adam Rudawski. – W ubieg³ym roku przeszkolili¶my z zakresu ustawy wójtów, burmistrzów i prezydentów z regionu. W tym roku zorganizujemy dla nich zajêcia przypominaj±ce, ale naszym g³ównym celem na najbli¿sze miesi±ce jest edukacja mieszkañców. Zale¿y nam, aby ka¿dy wiedzia³, jak nale¿y siê zachowywaæ w przypadku ró¿nego rodzaju kryzysów. Najwa¿niejsze jest bowiem opanowanie i spokój, a te bêd± nam towarzyszyæ tylko wtedy, kiedy bêdziemy mieæ odpowiedni± wiedzê ■ W Ognicy nad ¦win± powstanie punkt turystyki rowerowej, pieszej i wodnej z placem do organizacji festynów. Firma ze ¦winouj¶cia ju¿ rozpoczê³a jego budowê ■