POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [17.02.2007, 19:09:08] • Świnoujście

JUTRO BĘDZIE LEPIEJ ?!

JUTRO BĘDZIE LEPIEJ ?!

fot. Sławomir Ryfczyński

Nie powiodło się niestety piłkarzom „rezerw” MKS „Flota w dzisiejszym sparingowym meczu. Na sztucznej murawie ulegli „Polonii” Płoty” 0 : 2. Może na przyszłość nie należy po prostu rozpoczynać gry o godz. 13.00. Jutro na sztucznej murawie zagra pierwsza drużyna.

W niedzielę zawodnicy kadry pierwszego zespołu rozegrają towarzyski mecz z Gryfem Kamień Pomorski. Początek spotkania zaplanowano tym razem na godz. 10.00. Pora – zwłaszcza jak na niedzielę – wyjątkowo wczesna, ale podyktowane jest to tym, żeby zamiejscowi zawodnicy przed wyjazdem na obóz zdążyli jeszcze spotkać się z rodzinami. Wyjazd jest planowany na najbliższą środę, 21 lutego. Kierunek to Świeradów, ale warunkiem jest pogoda umożliwiająca granie na boisku. Planuje się tam, rozegranie co najmniej czterech meczów sparingowych, w tym z II-ligowymi Zagłębiem Sosnowiec i Miedzią Legnica.

Spośród licznych kandydatów do gry we Flocie na razie nie spełnili oczekiwań Kongijczycy Gigi i Trezor oraz Portugalczyk Danii. Nie „wypalił” też transfer F. Chifona, który otrzymał propozycję grania w I-ligowym Górniku Łęczna. Jednak dla zwolenników piłkarstwa afrykańskliego mamy i pomyślną wiadomość. W jutrzejszym sparingu drużyny rezerw z Polonią Płoty wystąpi kolejny Murzyn!

Z pozostałych zawodników kontuzje leczą Polak i Dziuba. Niepokojący jest zwłaszcza stan tego drugiego, bowiem oprócz kontuzji okazuje się że ma o wiele poważniejszy problem zdrowotny innego rodzaju. Więcej informacji nt. najbliższych planów naszych piłkarzy na www.flota.swinoujscie.com.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Niedziela [18.02.2007, 18:34:29] • [IP: 81.190.216.***]

no i mieliscie racje. .. wykrakaliście hehehe

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ 10 listopada Urząd Miasta Świnoujście i Terenowy Punkt Paszportowy będą nieczynne Drodzy mieszkańcy i goście Świnoujścia, informujemy, że zgodnie z Kodeksem pracy – w poniedziałek 10 listopada 2025 r. Urząd Miasta Świnoujście oraz Terenowy Punkt Paszportowy będą nieczynne. W razie konieczności załatwienia bieżących spraw, zapraszamy Państwa w piątek 7 listopada lub w środę 12 listopada ■ W kolejnych tygodniach tunel będzie również wyłączany z ruchu w następujących terminach: - 07/08 listopada 2025 - 14/15 listopada 2025 - 21/22 listopada 2025 - 28/29 listopada 2025 - 05/06 grudnia 2025 - 12/13 grudnia 2025 - 19/20 grudnia 2025. ■ W Albi, we Francji, odbyły się Mistrzostwa Świata w biegu 24-godzinnym - Karolina Romańska: 201,293 km (oficjalny scratch), 174. open, 5. wśród Polek ■ Przejedziemy całą S3! Dwujezdniowa ekspresówka od Świnoujścia aż do granicy z Czechami! ■ W niedzielę 26 października 2025 r., o godzinie 11.45 z Placu Mickiewicza wystartuje Masa Krytyczna - Świnoujście na Rowery. Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta Świnoujście oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz". Rowerowy przejazd po mieście odbędzie się po raz 24. Trasa dostępna jest na załączonej mapie. Rowerzyści będą mieli do pokonania dystans o długości ok. 3,5 km. Przewidywany czas przejazdu wyniesie około 30 minut ■