POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [11.05.2015, 12:15:32] • Świnoujście

Spotkanie autorskie poświęcone KOTOM w poezji w MBP

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza – w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek ‘2015 – na spotkanie autorskie poświęcone KOTOM w poezji krakowskiego autora – Franciszka J. Klimka.

Pan Franciszek J. Klimek jest literatem, poetą, satyrykiem oraz wielkim miłośnikiem i znawcą kotów, którym poświęcił kilkaset znakomitych wierszy. Jako być może jedyny w świecie poezji twórca, oddał im prawie całe swe natchnienie i pióro, by opowiadać o kocim rodzie z wyrafinowanym humorem. W ramach spotkania zostanie zaprezentowany najnowszy tomik wierszy poety: „Koty są dobre na wszystko”.

Wszystkich miłośników kotów oraz dobrej poezji zapraszamy w czwartek, 14 maja br. o godz. 17:00 do Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny!


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zmiana w programie - wydarzenie bez udziału Olgi Tokarczuk. Szanowni Państwo, zgodnie z informacją otrzymaną dziś od organizatora Uznamskich Dni Literatury informujemy, że w dzisiejszym wydarzeniu nie weźmie udziału Olga Tokarczuk. Jednocześnie potwierdzamy, że uroczystość wręczenia Uznamskiej Nagrody Tłumaczy 2026 odbędzie się zgodnie z planem. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i dziękujemy za zrozumienie. Pozdrawiam -- Bartłomiej Wutke Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ■