POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [02.02.2008, 20:38:08] • Świnoujście

Studniówka z widokiem na morze

Studniówka z widokiem na morze

fot. Sławomir Ryfczyński

Przyszli nawigatorzy, mechanicy, logistycy i specjaliści - spedytorzy, słowem – uczniowie Zespołu Szkół Morskich mogą spokojnie przygotowywać się do matury. Najważniejszy szkolny bal – studniówka już za nimi.

Od wielu lat szkoła organizuje swoje studniówki w Międzyzdrojach, w hotelu „Slavia”. Klimat zabawy gwarantuje tu przede wszystkim profesjonalna obsługa, ale także urokliwe położenie górującego nad wybrzeżem hotelu.

Studniówka z widokiem na morze

fot. Sławomir Ryfczyński

Co prawda w całym toku nauki w ZSM dominują tradycje morskie, ale w przypadku studniówki sprawy związane z morskim wychowaniem zeszły na dalszy plan. Trzeba było zacząć „chodzić po ziemi”. I to jak chodzić! W eleganckich strojach, z różami i dostojnie. „Chodzony” czyli popularny Polonez wypadł elegancko i bez wpadek. Podobnie ma być na maturze. Ale o zbliżających się egzaminach, w tę gorącą noc nie myślał nikt: ani maturzyści, ani nauczyciele. Nawet rodzice wpadli w wir zabawy.

Studniówka z widokiem na morze

fot. Sławomir Ryfczyński

Skończyli o pianiu kura, więc teraz już tylko.... Trzymamy kciuki!


Zaktualizowano: Wtorek [05.02.2008, 23:13:12]

komentarzy: 57, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 57

ryynio • Poniedziałek [04.02.2008, 12:24:48] • [IP: 83.249.81.***]

ta pieknosc w rózowym najladniesza dziewczyna jaka widzialem tutaj na forum, te wszystkie spinki niech sie schowaja

Gość • Poniedziałek [04.02.2008, 07:33:44] • [IP: 217.97.193.***]

A masssa był?

Gość • Niedziela [03.02.2008, 21:13:50] • [IP: 80.245.176.**]

Cobra najlepsza xD Borsuk ściagaj majty pozdro 2 TN

Gość • Niedziela [03.02.2008, 21:03:58] • [IP: 80.245.176.***]

cudowna zabawa!!

Gość • Niedziela [03.02.2008, 20:18:20] • [IP: 80.245.180.***]

oj barany barany

Gość • Niedziela [03.02.2008, 20:14:41] • [IP: 80.245.176.***]

doobra tam cicho siedz lepiej ;] znawczyni sie odezwala haha zsm the best !!

FLORENCJA • Niedziela [03.02.2008, 20:05:39] • [IP: 195.117.222.*]

Żeby oceniać, trzeba mieć jakieś pojęcie o przebiegu studniówek w innych szkoŁach. Po prostu irytujące są komentarze 'a nasza szkoŁa to, to..' 'a Laski w mieszku są naj..' :D etc. Jakby nikt nie mógŁ tyLko napisać, że zabawa się udala. Zawsze na tym portaLu zaczyna się przemądrzanie w jakiej szkoLe jest najLepiej, kto ma jaką kieckę i jaki stanik do tego [styLiści się wszyscy znaLEźLi] Ja Jestem z hoteLarza i równiez bawiŁam się świetnie, aLe nie piszę tekstów 'Napewno bawiŁam się Lepiej niż MIESZKO, MEDYK, ZSM...'

Gość • Niedziela [03.02.2008, 19:44:25] • [IP: 80.245.178.***]

extra tancerką Karoliną którą wciskają gdzie tylko się da.

Gość • Niedziela [03.02.2008, 19:43:12] • [IP: 80.245.178.***]

FLORENCJA - Obrażasz mnie jako polaka tymi gwiazdkami? co tu ma mentalność polaków? Co z tego że ktoś ocenia która szkoła najlepiej wypadła, nie można? przecież nikt nie robi tego jakoś specjalnie na serio, każdy lubi się przechwalać swoją szkołą tym bardziej, że wszyscy w okół trąbią jakie to Mieszko jest wspaniałe.. Tobie za to inteligencji pogratulować nie można.. ZSM ma wady ale nie zamienił bym tej szkoły na żadną inną w mieście a jak widać potrafimy się prawdziwie bawić, nie organizując nikomu niepotrzebnych spektaklów z miejską rudowłosą gwiazdą pop i extra tancerką :)

FLORENCJA • Niedziela [03.02.2008, 19:07:34] • [IP: 195.117.222.*]

buhaha teraz zaczną się koemnatrza jaka szkoŁa się najLepiej bawiŁa i gdzie są najŁadniejsze dziewczyny, typowa mentaLnośc *** poLaków. byLiście na wszystkich, że oceniacie? a skoro ze zdjęć wnioskujecie jaka byŁa zabawa i jaki skecz to gratuLuje 'inteLigencji'. hahahahahha!!

Gość • Niedziela [03.02.2008, 18:23:50] • [IP: 80.245.176.***]

najlepsza studniowke ze wszystkich szkol miala morska :D jak zwykle zreszta :) porzadna taka:) a nie w jakis szkolach czy klubikach bez klimatu:)

xxx • Niedziela [03.02.2008, 17:13:55] • [IP: 77.113.47.***]

zabawa jak zabawa:) ale laska ze zdjecia schowałaby sobie sznurki wystające z gorsetu, no i chyba nie taki stanik pod gorset i jeszcze te ramiaczka *GUSCIK ;)

Gość • Niedziela [03.02.2008, 17:05:02] • [IP: 80.245.178.***]

Stwierdzam że mimo wszystko nie masz racji.

Gość • Niedziela [03.02.2008, 16:55:50] • [IP: 80.245.176.***]

Stwierdzam, że mimo wszystko najładniejsze były dziewczyny z Mieszka.

Gość • Niedziela [03.02.2008, 16:06:02] • [IP: 80.245.176.***]

chyba smieszna jestes mloda;]

KROPA • Niedziela [03.02.2008, 15:35:59] • [IP: 80.245.176.**]

ZGAPILI OD MEDYKA SKECZ

Gość • Niedziela [03.02.2008, 12:46:40] • [IP: 80.245.178.***]

Najładniejsze dziewczyny i najlepsza zabawa oczywiście zsm :) (wnioskuje to ze zdjęć na różnych portalach)

asaas • Niedziela [03.02.2008, 12:22:08] • [IP: 80.245.180.***]

;D pewnie Zsm bawi sie najlepiej !

Gość • Niedziela [03.02.2008, 11:22:36] • [IP: 83.19.184.**]

Nasza KOKO jak zwylke piknie :*:*:*:*

Gość • Niedziela [03.02.2008, 10:32:29] • [IP: 217.97.199.*]

morska zawsze sie najlepiej bawi ;d!!

Rychu • Niedziela [03.02.2008, 08:52:13] • [IP: 80.245.180.***]

Gratuluje autorowi artykułu zaznajomienia się z tematem. Analityków tam nie było - to jest 1 klasa. Za to spedycja nie została wymieniona. Ale impreza udana ;) Ale co do obsługi to... N/C xD A tak na marginesie to nie ma czegoś takiego jak technikum profilowane - wtajemniczeni wiedzą o co chodzi ;)

Gość • Niedziela [03.02.2008, 04:23:58] • [IP: 80.245.176.***]

Gość • Niedziela [03.02.2008, 01:50] • [IP: 79.72.170.***] TEN JAKA WYBUJALA WYOBRAZNIA buahahahaha

Gość • Niedziela [03.02.2008, 01:50:57] • [IP: 79.72.170.***]

ja niezapomne tej nocy, jak sie namietneie kochalem ze swoja kobieta na glownej scenie jak juz wszyscy napici byli haha

ryynio • Niedziela [03.02.2008, 00:31:18] • [IP: 83.249.80.**]

ta w rózowym fajnie ciagnie za krawat, ziólko:-) swietny fryz

Gość • Sobota [02.02.2008, 23:51:36] • [IP: 80.245.179.***]

"Wspaniałe potrawy i napoje. Profesjonalnie udekorowane stoły..." BUHAHAHA

Oglądasz 26-50 z 57
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■