POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [29.04.2015, 10:51:58] • Świnoujście

,,Niesamowity sezon siatkarzy SOS i MMKS/LNG „MARATON” Świnoujście”

,,Niesamowity sezon siatkarzy SOS i MMKS/LNG „MARATON” Świnoujście”

fot. Organizator

Jest to bardzo dobry, jak nie najlepszy sezon w historii siatkarzy Maratonu, G.P.1, SMS-u i SOS w jednym. Otóż w bieżącym sezonie 2014/2015 Świnoujscy Siatkarze wygrali we wszystkich rozgrywkach wojewódzkich - zdobywając złote medale w Gimnazjadzie, Licealiadzie, w kategoriach Młodzików, Kadetów i Juniorów, a także w wojewódzkim Finale SOS wygrywając we wszystkich kategoriach młodzieżowych. Na tych tytułach nie poprzestali. W czerwcu będą brali udział w Finałach Mistrzostw Polski na poziomie Gimnazjum i Szkół Średnich z dużymi szansami na medale, a w Klubowej siatkówce zespół Juniorów zakończył rozgrywki w Półfinale Mistrzostw Polski i został sklasyfikowany na 9-tym miejscu w Polsce.

Natomiast Młodzicy Maratonu i Kadeci zakwalifikowali się po wielu Turniejach eliminacyjnych do Finałów Mistrzostw Polski i jak powiedzieli młodzi adepci z Naszego Miasta, że to nie koniec ich dobrej passy zwycięstw!!! Już w najbliższy weekend w dn.1-3 maja Młodzicy będą walczyć o medale w Tarnowie Podgórnym.

,,Niesamowity sezon siatkarzy SOS i MMKS/LNG „MARATON” Świnoujście”

fot. Organizator

Przypomnę, że do tego etapu rozgrywek dotarli bez porażki, a nawet bez straty seta! Natomiast Kadeci przechodząc całe sito eliminacji zakwalifikowali się do takiego samego Finału M.P. z jedną porażką (1:3)z ,,Treflem" Gdańsk. I jak sami mówią mogą być ,,Czarnym Koniem" w/w Finałów, które odbędą się w dalekim Kętrzynie w dn.6-10 maja.

,,Niesamowity sezon siatkarzy SOS i MMKS/LNG „MARATON” Świnoujście”

fot. Organizator

Trzeba też niewątpliwie dodać, że nie było by tych sukcesów bez ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń całego sztabu szkoleniowego, który pracuje z tą fantastyczną młodzieżą w osobach: Dobka Krzysztofa, Kulikowskiego Artura, Janaszewskiego Karola, Wysockiego Emila, Nowaka Tomasza Koordynatora Gogola Zdzisława, Dyrektora Mędrka Bogusława i Fizioterapeuty Śliwińskiego Karola oraz Kierownika Kosika Jerzego. Z niecierpliwością będziemy czekać na dobre wieści z parkietów całej Polski, a jak spłentował to Trener Dobek K.-jest to sukces, który nie może przejść bez echa w Naszym Mieście i mamy nadzieję, że siatkówka stanie się już niedługo grą zespołową numer 1 w Świnoujściu, a może i w Polsce!


komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-11 z 11

Gość • Wtorek [05.05.2015, 10:55:59] • [IP: 92.42.113.***]

bez zaplecza, jakim dysponowały wszystkie drużyny w Tarnowie, nasi wygladali i grali ZAWODOWO ! gratulacje, może w końcu ktoś z, , Ratusza, , to zauważy i doceni, zamiast tracić fundusze na trampkarzy

Gość • Poniedziałek [04.05.2015, 10:31:27] • [IP: 92.42.116.***]

Brawo chłopcy. .. jesteście wspaniali...

Gość • Poniedziałek [04.05.2015, 10:08:12] • [IP: 92.42.118.***]

Chłopcy w Tarnowie dali z siebie wszystko, nawet krew się polała, kto był, to widział!Jedna porażka w sezonie zaważyła na wszystkim.Taki właśnie jest sport niestety...

Gość • Sobota [02.05.2015, 15:48:06] • [IP: 212.181.10.***]

pewnie ze jest to sukces tych chłopców i ich trenerów, są w najlepszej ósemce drugi rok z rzędu, brawo

Gość • Sobota [02.05.2015, 14:39:58] • [IP: 92.42.115.***]

Dramat?? Co Ty człowieku? Są w grze o 5-te miejsce w Polsce!!Życzę chłopakom powodzenia.To jest sport i nieraz tak bywa, że faworyt przegra. A tu zaważył jeden mecz z Radlinem. I tak uważam to za sukces. Może Kadeci zrobią jakąś niespodziankę na Finałach w Kętrzynie. A jak nie wyjdzie to i tak mamy dwa zespoły w najlepszej 8-semce w Kraju! Zagramy na luzie.

Gość • Sobota [02.05.2015, 14:25:41] • [IP: 212.181.10.***]

dramat!! został już tylko mecz o 5 miejsce :(

Gość • Sobota [02.05.2015, 01:41:13] • [IP: 212.181.10.***]

polegli z Radlinem, jutro mecz o wszystko, powodzenia

Gość • Piątek [01.05.2015, 15:11:21] • [IP: 212.181.10.***]

pierwszy mecz z Krotoszynem wygrany!! wieczorem Radlin - transmisja na tvcom.pl

Gość • Piątek [01.05.2015, 10:00:59] • [IP: 80.245.185.***]

Gratulacje, emocje rosną.

Gość • Piątek [01.05.2015, 09:55:55] • [IP: 80.245.185.***]

czekamy z niecierpliwością na finały i życzymy siatkarzom jak najwyższego miejsca,

Gość • Środa [29.04.2015, 11:09:39] • [IP: 176.221.120.**]

było lepiej...w 2001 roku...złoto Mistrzostw Polski i do tego z Kubiakiem w składzie i reszta..

Oglądasz 1-11 z 11
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■🚔 Zachodniopomorskie: 9 wypadków, 3 ofiary śmiertelne, 48 pijanych kierowców w długi weekend – wzrost tragicznych statystyk! W porównaniu do roku poprzedniego (2024) nastąpił znaczący wzrost wypadków ( 80%), ofiar śmiertelnych ( 200%), rannych (50%), nietrzeźwych kierujących (15%) ■ ⚠️ Uwaga! Dziś (23.06) od godz. 16:00 do 23:00 w całym woj. zachodniopomorskim możliwe burze z gradem, intensywny deszcz (do 30 mm), silny wiatr (do 90 km/h). Zachowaj ostrożność! ■ Ruch między węzłami Świnoujście Łunowo i Międzyzdroje został przekierowany na nową S3. Ruch odbywa się na tym odcinku z zawężeniem do jednego pasa w każdą stronę. Częściowo uruchomiony został węzeł Międzyzdroje, nie ma już tymczasowego ronda i ruch jest płynniejszy. To kolejny etap udrażniania przejazdu nową S3 ■ W dniu 18 czerwca o godz. 11.00 w Auli SP1 przy Narutowicza 10 odbywa się gala finałowa Miejskiego Konkursu Fotograficznego na 80- lecie SP1. ■ Joanna Agatowska uzyskała absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta za rok 2024 ■ Po rozpatrzeniu raportu o stanie gminy miasto Świnoujście Prezydent Joanna Agatowska uzyskała votum zaufania od Rady Miasta ■ Pełna przejezdność drogi S3 przed wakacjami jest zagrożona, wykonawcy apelują do Premiera ■ Ryszard Grobelny; "bardzo niepokojącym zjawiskiem, także w Świnoujściu, jest stale spadający przyrost naturalny" ■ Nową formułę prezentacji raportu o stanie miasta omówił specjalny gość sesji - Ryszard grobelny. Raport dostępny jest w formie strony internetowej ■ Z powodu awarii jednego z promów typu „Bielik” obsługujących przeprawę „Warszów” pomiędzy wyspami Uznam i Wolin, kursowanie promów odbywa się obecnie w trybie nieregularnym. Zarząd Dróg Miejskich i Żeglugi informuje, że zespół techniczny pracuje nad jak najszybszym usunięciem usterki i przywróceniem promu do eksploatacji. Do czasu zakończenia naprawy pasażerów obsługuje wyłącznie jeden prom typu „Karsibór”. Oznacza to, że czas oczekiwania na przeprawę może się wydłużyć, szczególnie w godzinach szczytu ■ Podczas Dnia Dziecka w parku Zdrojowym trwała zbiórka na leczenie Adasia Orlika. Wolontariusze zebrali 9.308,37 zł, 176,97 euro, 2 korony czeskie i żeton do wózka ■ Byli pracownicy „Odry” spotkają się 28 czerwca o godz. 16:00 w Forcie Anioła – to coroczna okazja, by powrócić wspomnieniami do czasów, gdy zakład zatrudniał tysiące osób i tętnił życiem. W przeddzień Dnia Rybaka będzie czas na rozmowy, uśmiechy i integrację przy grillu ■