POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [14.04.2015, 09:38:18] • Świnoujście

Półfinał Mistrzostw Polski z udziałem drużyny Maraton LNG Świnoujście

Półfinał Mistrzostw Polski z udziałem  drużyny Maraton LNG Świnoujście

fot. Organizator

Serdecznie zapraszamy na turniej półfinałowy Mistrzostw Polski Młodzików w dniach 18-19.04.2015, który rozegrany zostanie na sali sportowej ZSO w Świnoujściu przy ul. Witosa 12.

Jest to kolejny etap rozgrywek , który ma na celu wyłonić najlepszą ósemkę zespołów klubowych w kraju. Do tej pory Podopieczni trenera Artura Kulikowskiego spisują się rewelacyjnie i są wymieniani w gronie faworytów do ścisłego finału. Drogą losowania , organizacja tego turnieju przypadła klubowi „MARATON LNG” ze Świnoujścia. Występowanie w roli gospodarza i faworyta to trudne zadanie ,ale mamy nadzieję ,że chłopcy znakomicie wywiążą się z tej roli. Rywale, którzy przyjadą do Świnoujścia to kluby z wieloletnimi tradycjami w rozgrywkach młodzieżowych ,więc łatwo nie będzie, ale dzięki temu możemy spodziewać się ogromnych emocji i walki o każdą piłkę . Na wszystkie mecze WSTĘP WOLNY.

18.04.2015 - SOBOTA:
godz. 10:00 – MMKS „MARATON” Świnoujście - AKS V LO Rzeszów
godz. 12:00 – MLKS SMS Foto Ola Ostróda - MKS MDK Warszawa
godz. 16:00 – AKS V LO Rzeszów - MKS MDK Warszawa
godz. 18:00 – MLKS SMS Foto Ola Ostróda - MMKS „MARATON” Świnoujście
19.04.2015 - NIEDZIELA:
godz. 10:00 - MLKS SMS Foto Ola Ostróda - AKS V LO Rzeszów
godz. 12:00 - MKS MDK Warszawa - MMKS „MARATON” Świnoujście


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Wtorek [14.04.2015, 15:30:16] • [IP: 46.230.156.***]

Idziemy kibicowac!

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zmiana terminu konsultacji: Nowy termin spotkania: 15 i 16 kwietnia o godz. 17.00 Galeria Art przy ul. Wojska Polskiego 1/1 ■ Spotkania wojewodów dla mieszkańców w każdym powiecie, scenariusze zajęć dla uczniów i seniorów oraz lekcje o bezpieczeństwie i urzędzie wojewódzkim połączone ze zwiedzaniem – wszystko po to, aby każdy w regionie wiedział, jak należy się zachować w przypadku powodzi, zatrucia wody, przerwy w dostawie prądu czy sytuacji wojennej. - Przechodzimy do kolejnego etapu realizacji ustawy o Ochronie Ludności i Obronie Cywilnej – mówi wojewoda Adam Rudawski. – W ubiegłym roku przeszkoliliśmy z zakresu ustawy wójtów, burmistrzów i prezydentów z regionu. W tym roku zorganizujemy dla nich zajęcia przypominające, ale naszym głównym celem na najbliższe miesiące jest edukacja mieszkańców. Zależy nam, aby każdy wiedział, jak należy się zachowywać w przypadku różnego rodzaju kryzysów. Najważniejsze jest bowiem opanowanie i spokój, a te będą nam towarzyszyć tylko wtedy, kiedy będziemy mieć odpowiednią wiedzę ■ W Ognicy nad Świną powstanie punkt turystyki rowerowej, pieszej i wodnej z placem do organizacji festynów. Firma ze Świnoujścia już rozpoczęła jego budowę ■