POGODA

Reklama


Wydarzenia

KMP Świnoujście • Środa [23.01.2008, 12:29:12] • Świnoujście

Uwaga, zwolnij! Fotoradar!

Uwaga, zwolnij! Fotoradar!

fot. Policja

Na prośbę Urzędu Miasta oraz Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu, został użyczony z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, w użytkowanie fotoradar, obsługiwany przez pracowników Straży Miejskiej i Policjantów na terenie Świnoujścia.

Urządzenie to jest przenośne, zatem w trakcie jednej służby pomiar prędkości odbywa się w kilku miejscach naszego miasta. Wczoraj, (pierwszego „dnia pracy” urządzenia), fotoradar uwiecznił ponad 40 kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość 50km/h, o średnio 30-35 km.

OFICER PRASOWY KOMENDANTA MIEJSKIEGO POLICJI st.post.Małgorzata Śliwińska


komentarzy: 51, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 51

Gość • Środa [23.01.2008, 18:10:15] • [IP: 77.114.13.***]

Szanowni Państwo...a protokół z posadowienia radaru został sporządzony?? takie posadowienie jak na zdjęciu to w. ...buty sobie wsadźcie. Oszołomów banda...

brat • Środa [23.01.2008, 17:14:01] • [IP: 88.156.233.***]

stoja na matejki przy amfiteatrze. nawet trafili goscia na rowerze ale chyba nie jechal ponad 50 kilometrow na godzine

Gość • Środa [23.01.2008, 16:51:58] • [IP: 80.245.176.***]

wsytarczy blotem wysmarowac tablice i po klopocie a gdy policja zatrzyma to jedyne co moze to kazac wytrzec tablice

Gość • Środa [23.01.2008, 16:41:02] • [IP: 80.245.176.***]

taa a niech go postawią na nowym jeszcze remontowanym skrzyzowaniu na ul Grunwaldzkiej tam juz swiatla dzialaja dzien i noc od tygodnia tylko po jakie licho i kto za to placi hehe, polsza polsza

Gość • Środa [23.01.2008, 16:19:00] • [IP: 212.160.162.***]

hehe smieszna faza z tym tera na matejki kolo kortu tenisowego widzalem jak stal sobie a panowie policjanci w aucie d... grzali :)

Gość • Środa [23.01.2008, 15:48:46] • [IP: 217.97.193.***]

wszyscy co tu sie wypowiadaja chyba nie maja samochodu i gul im skacze ze musza na piechote wszystkie sprawy zalatwiac dlatego pisza takie bzdury bo zaden z kierowcow by niepisał takich bzdur !!

Gość • Środa [23.01.2008, 15:41:36] • [IP: 80.245.176.***]

Nareszcie! Proponuje na dwie zmiany, od rana do północy. Chamstwo nauczyć. Prosze podawać dane-ilu przyłapano na piractwie.

Gość • Środa [23.01.2008, 15:28:43] • [IP: 85.226.203.***]

Po pierwsze to niemcy wysmieja za ten radar...jak z reszta reszta cywilizowanych narodow :D A po drugie to jak juz sie policia dorobi z 3 prawdziwych to dobiero mozna zaczac sie bac ;)

doc • Środa [23.01.2008, 15:28:38] • [IP: 217.97.193.**]

Człowieku-Któremu-Przeszkadzją-Jeżdżący-Bez-Świateł-
Niemcy. Daj se na luz. Może trudno to zrozumieć, ale od tego, że Niemiec zostanie ukarany mandatem NICZEGO ani tobie, psie ogrodnika, ani nam nie przybędzie. No, chyba, że czerpiesz z tego jakąś chorą satysfakcję (Należało się szwabowi! Za 1939! Za Westerplatte!)

Gość • Środa [23.01.2008, 15:15:59] • [IP: 80.245.176.***]

bo nasza policja nie mowi po niemiecku

Gość • Środa [23.01.2008, 15:01:25] • [IP: 83.21.85.***]

Dlaczego Słowacy moga i chca zatrzymac nas i wlepic mandat za brak kompletu żarowek czy kamizelki odblaskowej, dlaczego Niemcy zatrzymuja i kontroluja nas nagminnie.Czy my jestesmy gorsi?Czy na naszym terytorium nie obowiazuja przepisy.Mam nadzieje, ze to sie poprawi, nie mam nic do obcokrajowcow tylko na Boga, niech przestrzegaja rowniez naszych przepisow.Ty zaplacisz mandat za fotoradar a Niemiec bez swiatel jezdzi bezkarni...ot i polityka

Gość • Środa [23.01.2008, 14:15:59] • [IP: 80.245.176.**]

Na tak straż miejska teraz będzie mogła się wykazać. Najłatwiej jest stanąć za radarem i czekać na kierowcę, a Niemcy jak jeździli bez świateł po Świnoujściu tak dalej jeżdżą i nie ma na to żadnej rady. Sam widziałem jak policja mija się z takimi samochodami i nie ma żadnej reakcji. A tak w ogóle nie dość, że mamy" bardzo liczną" straż miejską to teraz dwóch będzie obsługiwało nowe urządzenie.:)))) Samochody jak stały na deptaku miejskim (ul. Boh. Września koło SKOK-u) tak dalej stoją pomimo postawienia znaku zakaz zatrzymywania i postoju. Policja tamtędy przejeżdża, straż miejska też i chyba udają że nic nie widza...aby tak dalej:))))a na pewno będzie lepiej??!!

Gość • Środa [23.01.2008, 14:14:14] • [IP: 80.245.187.**]

Wczoraj stal na poczatku nowokarsiborskiej. W poblizu zjazdu do schroniska.

Gość • Środa [23.01.2008, 14:13:06] • [IP: 80.245.176.**]

Na tak straż miejska teraz będzie mogła się wykazać. najłatwiej jest stanąć za radarem i czekać na kierowcę, a Niemcy jak jeździli bez swiateł po Świnoujściu tak dalej jeżdżą i nie ma na to żadnej rady. Sam widziałem jak policja mija się z takimi samochodami i nie ma żadnej reakcji. A tak w ogóle nie dość, że mamy" bardzo liczną" straż miejska to teraz dwóch będzie obsługiwało nowe urządzenie. Samochody jak stały na deptaku miejskim (ul. Boh. Września koło SKOK-u) tak dalej stoją pomimo postawienia znaku zakaz zatrzymywania i postoju. Policja tamtędy przejeżdża, straż miejska tez i chyba udają że nic nie widza...

czenek • Środa [23.01.2008, 13:56:49] • [IP: 217.97.199.*]

napewno na grunwaldzkiej napewno bedzie najczxesciej stał

Gość • Środa [23.01.2008, 13:48:56] • [IP: 217.97.199.**]

a ktoś wie gdzie wczoraj stał radar?

Gościu • Środa [23.01.2008, 13:44:44] • [IP: 80.245.176.***]

...kropla w morzu potrzeb! Tak samo jak piesze patrole policji, wielkie hura a tu na praktykach 4 dni byli i adios.Tak samo z fotoradarem za parę dni oddadzą i wszystko wróci do normy.Trzeba zapobiegać a nie zwalczać!Zamiast kilku fotoradarów zrobić kilkutysięczne grzywny!

Gość • Środa [23.01.2008, 13:40:52] • [IP: 80.245.186.***]

ha to bedzie mandacików

Gość • Środa [23.01.2008, 13:08:15] • [IP: 80.245.185.***]

na karsiborska z nim tam sie dzieje najwięncej

$$ • Środa [23.01.2008, 12:58:09] • [IP: 80.54.123.**]

Ja sobie go kupie będzie to najbardziej dochodowa moja działalność. Nic nie będę robił tylko fotki. A swoją drogą czy ma homologację z Urzędu Miar ?Bo jak nie ma to zabierajcie go, bo tylko narazi was to na koszty i kupę nerwów Urzędnicy :)

Gość • Środa [23.01.2008, 12:52:43] • [IP: 80.245.186.***]

Wojska Polskiego tam ganiaja jak wariaci

Gość • Środa [23.01.2008, 12:50:34] • [IP: 80.245.186.***]

No narescie bedzie wolniej

Gość • Środa [23.01.2008, 12:48:31] • [IP: 83.21.67.***]

a gdzie on stoi??

Zła • Środa [23.01.2008, 12:42:16] • [IP: 80.245.187.***]

to UM potrafi mówić?? a tak na serio - BRAWO! Pstrykajcie te fotki i zamieszczajcie w necie!!

Gość • Środa [23.01.2008, 12:38:20] • [IP: 80.245.176.***]

I to nie wypożyczony a na stałe.

Oglądasz 26-50 z 51
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■