POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [10.01.2015, 11:18:35] • Świnoujście

Salon fryzjerski SISSI po raz kolejny gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Salon fryzjerski  SISSI po raz kolejny gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

fot. Organizator

Wszystko zaczęło się w 2004 roku, od zupełnie spontanicznego pomysłu. Wtedy to po raz pierwszy brać fryzjerska, jako największa zorganizowana grupa zawodowa, zagrała w całej Polsce czystym brzmieniem dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Potem wspólne granie stało się już tradycją. Co roku fryzjerzy otwierają swoje serca i salony aby strzyc, farbować, czesać – oddając swoją pracę na rzecz WOŚP.

Symbolem i maskotką akcji jest NOMEK – pluszowy chłopiec trzymający w dłoniach orkiestrowe serduszko.

Już od połowy grudnia fryzjerzy zaczynają zbierać pieniądze dla chorych dzieci. Wówczas to bowiem pojawiają się w Salonach Firmowych KEMON orkiestrowe skarbony WOŚP.

Entuzjazm, indywidualne zaangażowanie się fryzjerów i ich zapał do wspólnej gry z Orkiestrą jest imponujący. Szczególnie uwidacznia się to w Dniu Finału. Tej niedzieli każdy z salonów stara się, najlepiej jak potrafi, zagrać dla Wielkiej Orkiestry: na klientów przychodzących do salonów czekają słodkie poczęstunki, dobroczynne licytacje, konkursy, zabawy, nierzadko koncerty i przeróżne pokazy. Salony odwiedzają znane postacie, przyjaciele, media – wszyscy doskonale bawią się, świadomi tego, że uczestniczą w wielkim wydarzeniu.

To dlatego co roku Dzień Finału WOŚP jest wielkim świętem w Salonach Firmowych KEMON!

W dotychczasowych dziewięciu finałach fryzjerzy zebrali i przekazali WOŚP 1 235 179,17 zł

Dzięki wspólnej pracy ta fantastyczna, pełna pozytywnych emocji zawierucha co roku przetacza się przez kraj z niespotykaną siłą, zostawiając uśmiech, radość i dumę na twarzach fryzjerów i ich klientów!
 
 
 
KEMON – zagrajmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

23. Finał WOŚP to nasz 10. fryzjerski finał akcji
„KEMON – zagrajmy razem dla WOŚP”.

Co roku Jurek Owsiak mówi, że nie wyobraża sobie finału bez fryzjerów! Wie, że może na nas liczyć.

Radość, kreatywna zabawa, ale przede wszystkim bezinteresowna praca – to nasz, fryzjerski wkład w zbiórkę WOŚP.

Czekają na was : licytacja nomka, loteria, malowanie twarzy, konkursy, malowanki i pogaduchy przy kawie i ciachu...

Kwesta w salonach zaczyna się około miesiąca przed Finałem, gdy pojawiają się w nich orkiestrowe puszki.
Jednak najważniejszy jest dzień Wielkiego Finału, kiedy fryzjerzy ofiarują swoją pracę na rzecz WOŚP,

Akcji tradycyjnie towarzyszy Nomek – pluszowa maskotka,
znak rozpoznawczy orkiestrowych salonów.

Co roku dzień finału WOŚP jest świętem w Salonach Firmowych Kemon!


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Poniedziałek [12.01.2015, 18:05:36] • [IP: 88.156.235.***]

Już wiecej nie pójde do tago zakladu...

Gość • Niedziela [25.01.2015, 19:38:50] • [IP: 95.129.226.***]

a ja bede chodziła bo jestem mega zadowolona

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■