POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [08.01.2015, 18:58:16] • Polska

Nowe prawa dla konsumentów - czy stare są nadal aktualne?

Nowe prawa dla konsumentów - czy stare są nadal aktualne?

fot. Organizator

Pod koniec minionego roku weszła w życie ustawa o prawach konsumenta. Czy oznacza to dla nas rewolucję? Nie do końca. Stare prawo zostaje jeszcze przez jakiś czas z nami.

– Zgodnie z art. 52 ustawy o prawach konsumenta, do umów zawartych, przed dniem wejścia w życie tej ustawy, stosuje się prawo dotychczasowe. W praktyce oznacza to, że wszystkie towary, jakie kupiliśmy przed dniem 25 grudnia minionego roku będziemy w razie problemów reklamować na „starych” zasadach – wyjaśnia Paweł Rokicki z Fundacji Konsumentów.

Fundacji Konsumentów


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Informujemy, że w związku z ogłoszeniem 26 kwietnia 2025 roku dniem żałoby narodowej w Polsce po śmierci papieża Franciszka, zaplanowana na ten dzień Ekologiczna Gra Miejska zostaje odwołana. Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy do udziału w innych naszych wydarzeniach w przyszłości. Z poważaniem, Organizatorzy ■