POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [18.01.2008, 20:02:43] • Świnoujście

Taniec z Kochankiem

Taniec z Kochankiem

fot. Artur Kubasik

Polecenia wydawane w języku rosyjskim czy tańczenie w kubkiem wody w ręku. Jeśli ktoś myśli, że treningi muszą być nudne to rozwiewamy wszelkie wątpliwości – wcale tak nie jest! Przekonali się o tym uczniowie Szkoły Tańca Jantar Anny Zjawińskiej, których w czwartkowy wieczór tajników tańca uczył nikt inny jak sam Robert Kochanek.

Tym razem na trening przybyli wyjątkowo nie tylko młodzi tancerze, ale także ich rodziny, które nie mogły przegapić okazji do sfotografowania się czy chociażby porozmawiania z Robertem Kochankiem, który chociaż już wcześniej był znany w świecie tancerzy, to wyjątkową popularność osiągnął dzięki emitowanemu w stacji TVN programowi „Taniec z Gwiazdami”. Młodzież do lekcji z utytułowanym „kolegą po fachu” podchodziła zresztą bardzo entuzjastycznie.

Taniec z Kochankiem

fot. Artur Kubasik

- Uważam, że pan Robert bardzo fajnie prowadzi zajęcia. Trenowałam z nim już podczas wakacyjnych obozów tanecznych, dlatego jego obecność nie jest dla mnie czymś nowym. Oglądałam go w „Tańcu z Gwiazdami”, wszystkie jego występy bardzo mi się podobały i mogę powiedzieć, że jest moim ulubionym tancerzem – mówi nam jedna z uczestniczek kursu, Wiktoria. Wśród jej kolegów można było dostrzec wielką mobilizację – każdy chciał wypaść doskonale i otrzymać choćby najmniejszą pochwałę od popularnego tancerza.

Jak poziom świnoujścian ocenia sam Robert Kochanek?

- Jestem pełen szacunku dla tego, co w Świnoujściu robi Anna Zjawińska i wśród jej par, zarówno tych młodszych jak i trochę bardziej doświadczonych widzę wiele takich, które w przyszłości mogą sięgać po najwyższe laury. Jednym z warunków jest oczywiście ciężka praca, ale widząc zaangażowanie wyspiarzy myślę, że nie stanowi to dla nich problemu. – mówi tancerz.
Obecność pana Roberta w Świnoujściu związana jest z jego przyjaźnią z trenerką Szkoły Tańca Jantar – Anną Zjawińską.

Taniec z Kochankiem

fot. Artur Kubasik

- Robert przyjeżdża do nas, co jakiś czas, często namawiam go, by w wolnej chwili odwiedził Świnoujście. Roberta znam jeszcze z czasów, gdy był trochę mniej rozpoznawalny. Nigdy nie wahał się co do tego, czy droga, którą obrał, jest właściwa, wszystkie środki zawsze inwestował w swój rozwój i pomimo wielu niepowodzeń wytrwale dążył do celu, za co bardzo go cenię. Otoczka, jaka powstała po jego udziale w telewizyjnym show nie zmieniła mojego postrzegania jego postaci: Robert był i nadal pozostaje dla mnie świetnym tancerzem. – tłumaczy nam świnoujska trenerka


komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Znajomek • Czwartek [24.01.2008, 20:47:48] • [IP: 80.245.176.**]

Pozdro dla tego co sika do wanny:D szacun:D

Paulina N. • Poniedziałek [21.01.2008, 18:08:49] • [IP: 217.97.199.*]

A Wy jak zwykle zamiast na temat to o osobach, które ujrzycie na zdjęciu. Domyślić się można, że poniższe komentarze oprócz jednego napisały osoby nie mające kontaktu z Panem Robertem. Ceny za lekcje tańca są różne i nie widzę powodów do dywagacji na ten temat kto ile bierze. Bynajmniej nie na tej stronie. Poza tym ilu z was widziało, w jaki sposób były prowadzone te lekcje ?

tancerka. *; • Poniedziałek [21.01.2008, 17:57:05] • [IP: 83.21.65.***]

\/ \/ prawdy to wy niepiszecie.. zresztą co ma wygląd do tańca? ;/ uczy naprawde świetnie i mam nadzieje, że nadal będzie przyjeżdzał na szkolenia do nas - do Świnoujścia. I powiem wam coś jeszcze.. powinniście sie cieszyć, że ktoś taki jak Robert Kochanek chce tutaj, na sali treningowej opowiadać nam o technice tańca, pokazywać i tańczyć razem z nami.

Gość • Niedziela [20.01.2008, 19:15:26] • [IP: 80.245.180.***]

brzydki jak noc ble

Gość • Sobota [19.01.2008, 18:02:45] • [IP: 80.245.181.**]

Chodze do niego ma tańce

Gość • Sobota [19.01.2008, 17:08:48] • [IP: 195.117.222.**]

Ja i tak uważam, że najlepiej tańczą laski w Penelopie, a kochanek wiele tam mógłby się nauczyć.

ryynio • Sobota [19.01.2008, 16:31:16] • [IP: 83.249.83.*]

a gdzie on mieszka? ´w wa-wie? ze mu sie chcialo tu jechac...mozliwe ze on zalicza 10 szkól za jednym wyjazdem, zreszta to niepoprawny erotoman :-)

Pikaczu • Sobota [19.01.2008, 15:32:36] • [IP: 217.97.193.***]

Facet pokaże się pare razy jako drugoplanowy w telewizji, pare wzmianek na pudelku i już gwiazdą, której przyjazd jest wydarzeniem dnia w loklanych mediach.

Gość • Sobota [19.01.2008, 10:33:33] • [IP: 80.245.176.***]

czytałam w, Pudelku, że bierze 400 zł. za godzinę nauki tańca

Gość • Sobota [19.01.2008, 10:17:11] • [IP: 88.156.235.**]

eno kochanek xd

Pablo • Sobota [19.01.2008, 09:35:00] • [IP: 83.14.49.**]

Ewelka i Jarek są the best :)

gość • Sobota [19.01.2008, 08:58:21] • [IP: 83.21.206.**]

najlepsza jest Ewelina i Marcin :)).

Jeniec • Piątek [18.01.2008, 22:44:02] • [IP: 80.245.176.**]

potańczył bym sobie tak jak oni ale mi sie nie chce

ELo • Piątek [18.01.2008, 22:13:35] • [IP: 80.245.176.***]

Ciekawe czy dobry z niego kochanek.

Paulina • Piątek [18.01.2008, 21:38:02] • [IP: 80.245.176.***]

Jak zwykle:) Ona najlepsza ze wszystkich :)))

Gość • Piątek [18.01.2008, 20:22:20] • [IP: 88.156.235.**]

KAROLINA WYMIATA WIDZE

Oglądasz 1-16 z 16
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■