POGODA

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [29.10.2014, 11:17:19] • Świnoujście

Trampkarze Floty przegrali z trampkarzami Vinety

We wtorek (28.10) na boisku ze sztuczną nawierzchnią odbył się zaległy mecz trampkarzy Floty Świnoujście II a Vinety Wolin II.

Na początku meczu Flota wyszła na prowadzenie po uderzeniu z rzuty wolnego przez Miłosza Grudzińskiego. Kilka minut później wyrównał Alan Dąbrowski z Vinety. Obie drużyny do przerwy toczyły wyrównany mecz. Przed przerwą trafił ponownie Grudziński dla Floty oraz Saladajczyk dla Wolina. Wynik do przerwy 2-2.

Po przerwie długo utrzymywał się wynik remisowy. Wolinianie ruszyli bardziej do ataku i w końcówce meczu po dwóch błędach obrony świnoujścian Vineta wygrała mecz 4-2 po trafieniach Dawida Wacha oraz Radosława Cyburta.

komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?

Oglądasz 1-11 z 11

Gość • Czwartek [20.11.2014, 17:59:53] • [IP: 88.156.232.***]

Ta połowa jak nie więcej 99 i cieszą d..pe że wygrali.Widać brak fair play

Gość • Czwartek [30.10.2014, 18:18:22] • [IP: 62.69.229.***]

Przecież nie ma szkolenia młodzierzy we Flocie. A Vineta mimo mniejszych możliwości dba o swoich wychowanków. I dziwicie się że żaden wychowanek nie gra w pierwszej drużynie i nigdy nie będzie chyba że co zdolniejsi przejdą do Vinety bo tam robią dobrą robotę.

Gość • Czwartek [30.10.2014, 15:29:20] • [IP: 62.69.253.***]

Problem w tym że każda grupa wiekowa ma swoją ligę wiedzą to trenerzy z każdej wioski w okolicy. Tylko że tym trenerom a wiosek się chce i jeżdżą z chłopakami. I potem taki klops jak wtopa z Vinetą albo inną markową drużyną.

Gość • Czwartek [30.10.2014, 13:45:00] • [IP: 83.21.233.***]

Już ten młodszy jest lepszy od innych więc w czym problem? Taki już jest ten wiek... większość tylko przed komputerem;-)

Gość • Środa [29.10.2014, 19:55:57] • [IP: 164.127.82.**]

Zmienić trampki?

Gość • Środa [29.10.2014, 19:04:13] • [IP: 93.94.184.***]

bez paniki, w tym wieku wyniki nie sa najwazniejsze.

xyz • Środa [29.10.2014, 18:40:15] • [IP: 62.69.253.***]

Szkoda chłopców znowu grają pomieszane roczniki starsi i młodsi. Kiedy ktoś się za to weźmie i będzie normalnie. Na razie Pan od dzieci i młodzieży niczym się nie wykazał. Czemu nie ma wyników z sobotniego turnieju gdzie małe flotki przegrały wszystkie mecze z kolegami z zachodu.

ta, roczniki 99 i cieszą pyski że wygrali;]

■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Ośrodek Sportu i Rekreacji "Wyspiarz w Świnoujściu, informuje że w związku z konserwacją sieci, węzła i instalacji przez PEC w dniu 22.05.2024 r. (środa) Pływalnia na Uznam Arenie przy ul. Grodzkiej 5, będzie w tym dniu NIECZYNNA. Jednocześnie informujemy, że hala sportowa i siłownia na tym obiekcie, będzie funkcjonować bez zmian ■ Już 19 maja hala sportowa SP nr 1 przy ul. Witosa w Świnoujściu zamieni się w arenę pełną tańca i emocji. Ponad 200 tancerzy z sześciu szkół tanecznych z różnych miast, w tym ze Szczecina, Kołobrzegu i Rzeszowa, stanie do rywalizacji w Turnieju Tańca Nowoczesnego „Roztańczone Wyspy”. ■ Nowi zastępcy: Joanna Agatowska będzie miała dwóch zastępców. Zastępcą do spraw społecznych będzie pan Roman Kucierski, zastępcą do spraw inwestycyjnych będzie pan Arkadiusz Mazepa. Natomiast sekretarzem miasta zostanie pan Paweł Juras ■ Ryszard Teterycz Przewodniczącym Rady Miasta Świnoujścia ! Nowy przewodniczący był jedynym zgłoszonym kandydatem. Poparło go 19 radnych. 2 było przeciw ■ 21 nowych radnych Rady Miasta Świnoujście odebrało zaświadczenia o wyborze oraz uroczyście złożyło ślubowanie. Wśród nich jest wielu społeczników. Na tej samej sesji nowa prezydent Świnoujścia Joanna Agatowska złożyła ślubowanie i formalnie objęła urząd. ■ Na poniedziałek 6 maja 2024r. Komisarz Wyborczy w Szczecinie zwołał I sesję Rady Miasta Świnoujście IX kadencji. Obrady odbędą się w sali numer 315 Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Wojska Polskiego 1/5. Początek o godzinie 10.00. Porządek obrad 1. Otwarcie inauguracyjnej sesji rady. 2. Wręczenie zaświadczeń o wyborze na radnego. 3. Złożenie ślubowania przez radnych. 4. Stwierdzenie kworum i przyjęcie porządku obrad. 5. Wybór przewodniczącego rady. 6. Wręczenie zaświadczenia o wyborze na Prezydenta Miasta Świnoujście. 7. Złożenie ślubowania przez prezydenta. 8. Zakończenie obrad ■ Joanna Agatowska Prezydentem Świnoujścia w I turze! To historyczne zwycięstwo! Oczywiście musi być potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protokołów z 27 komisji wyborczych w Świnoujściu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokonała trzech swoich konkurentów i w I turze została prezydentem Świnoujścia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zostało jeszcze dokonane. Nastąpi po wydaniu Świadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. września br. Roszczenia obu stron w związku z prowadzonymi mediacjami są objęte tajemnicą mediacji - tłumaczy Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście ■