POGODA

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [12.10.2014, 07:51:28] • Świnoujście

Osiem meczów bez porażki! Flota zdobywa punkt w Olsztynie

W 12. kolejce 1. ligi Flota Świnoujście rozgrywała swój mecz w Olsztynie ze Stomilem. Mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym, a tym samym Flota powiększyła serię do ośmiu meczów bez porażki.

Spotkanie lepiej zaczęła Flota, która nie wystraszyła się wyżej notowanego w tabeli Stomilu. W 4. minucie mogło być już 1-0 dla naszej drużyny Berezovsky wybił z linii uderzenie Sebastiana Olszara! Bardzo dobrze spisywała się nasza obrona, która nie
pozwalała na wiele napastnikom z Olsztyna. Trzeba przyznać, że sytuacja Olszara była jedyną z gatunku tych poważnych. Stomil oddawał zazwyczaj strzały z dystansu z których nic nie wynikało. Do przerwy na tablicy wyników widniał wynik bezbramkowy.

Po przerwie Stomil odważniej zaatakował. W 59. minucie do strzału składał się Koval, ale został zablokowany. Siedem minut później bomba Łukasika, ale wysoko nad naszą bramką. Cztery minuty później znowu próbował Koval, ale bardzo niecelnie. W 80 minucie znowu szansa Olszara, ale po raz drugi w tym meczu Berezowsky ratuje Stomil przed utratą gola! W 90. minucie czerwoną kartką ukarany został jeszcze w naszym zespole Paweł Lisowski.

Jest to ósmy ligowy mecz bez porażki za co należą się ogromne brawa. Na wyjeździe regularnie punktujemy, a to jest bardzo ważne. Najbliższe spotkanie po dwóch wyjazdach zagramy wreszcie w Świnoujściu, a rywalem będzie Chojniczanka Chojnice. Początek meczu w sobotę o godzinie 15.