POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [09.01.2008, 11:32:08] • Świnoujście

iswinoujscie.pl nominowane do Trytonów!

iswinoujscie.pl nominowane do Trytonów!

fot. Artur Kubasik

Miniony rok nasz portal może zaliczyć do udanych. Systematycznie rośnie liczba internautów, którzy odwiedzają naszą stronę. A w poniedziałek iswinoujscie.pl zostało nominowane do prestiżowej nagrody prezydenta Tryton 2007” - kategoria gospodarka i przedsiębiorczość.

Kapituła przyznająca zarówno nominacje, jak i nagrodę, składa się z przedstawicieli świnoujskich mediów, a także Prezydenta Miasta, jego zastępców oraz Sekretarza Miasta. W tym roku liczba kategorii, w których zostaną przyznane „Trytony” zmniejszyła się z 6 do 4, ale dalej nagradzani będą ci, którzy mieli szczególny wpływ na rozwój naszego miasta we wszelkich jego aspektach. Tym bardziej miło nam, że mogliśmy znaleźć się w tak szacownym i zasłużonym gronie.
Pozostali nominowani to:

W kategorii gospodarka i przedsiębiorczość: firmy Kreatina, Navikon, Marinus, Unity Line, EuroTerminal, biuro turystyczne „Bałtur”, serwisy internetowe e-swinoujscie.pl, a także „Pomerania” – inwestor budujący osiedle „Platan”

W kategorii edukacja, kultura, turystyka i sport: Wiesław Rusak, Joanna Manista i Iwona Dominiak, Lidia Sokołowska, Ewa Pater, Ruta Cackowska, Andrzej Pawełczyk, Flota Świnoujście, Miejska Biblioteka Publiczna, impreza „Fantazje śledziowe”, Towarzystwo Przyjaciół Świnoujścia

W kategorii działalność społeczna i charytatywna: Stowarzyszenie Kobiet Po Chorobie Raka Piersi „Anna”, Polsko-Niemieckie Forum Kobiet Euroregionu Pomerania, Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Instytut św. Brata Alberta, Magdalenę i Pawła Bortnowskich (pogotowie rodzinne), Janinę Miecznik, Mariana Sienkiewicza, Nilsa Kohlera (działalność na rzecz pojednania polsko-niemieckiego – wzgórze Golm), Lidię Wasilewską

W kategorii obiekt roku: hotele „Avangard”, „Rezydent”, sanatorium „Bursztyn”, wspólnota mieszkaniowa przy ulicy Hołdu Pruskiego 4, wspólnota mieszkaniowa budynku u zbiegu ulic Kościuszki i Kołłątaja.

iswinoujscie.pl nominowane do Trytonów!

fot. Artur Kubasik

Ogłoszenie wyników nastąpi 25 stycznia o godzinie 18.00 w Sali teatralnej MDK.


komentarzy: 68, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 68

Gość • Wtorek [15.01.2008, 10:17:28] • [IP: 80.54.123.***]

Najlepszy portal. Prawda koli w oczy konkurencję. Gratuluję tak trzymać. Doskonałość i nieomylność jest nieosiągalna. Jeszcze raz gratuluję. Dlaczego my wszystkim wszyskiego zazdrościmy, dlaczego nie umiemy się cieszyć z sukcesu innych ? Ja się cieszę z tej nominacji.

Bonzo • Piątek [11.01.2008, 20:55:55] • [IP: 80.245.176.***]

do fasoli...myśleć pozytywnie, to nie znaczy manipulować postami. Sławeczku grzężniesz i uwież mi że jak już ugrzęźniesz to Cię dotopią. ..Takie jest prawo polityki, i szkoda mi Cię ale cóż to Twój wybór... --- ADMIN - WIĘKSZOŚĆ TWOICH WPISÓW TO TYLKO PO TO BY DOKOPAĆ PORTALOWI. MAM NADZIEJE ZE TO NIE BĘDZIE MIAŁO ZNACZENIA w JEGO PRAWIDŁOWYM FUNKCJONOWANIU.

Gość • Piątek [11.01.2008, 01:02:09] • [IP: 80.245.180.***]

Pani krystyna z mięsnego • Środa [09.01.2008, 18:01] • [IP: 80.245.176.**] oooo widze nieprzychylne komentarze zostaja wywalone. wielki wstyd bo nie było tam obelg ani nic co było w złym tonie tam była tylko ironia dotyczaca Pani krysi pana stefana. widze administrator nie lubi jak mu sie nie pochlebia. Powinno się zgłosic ten portal do konkursu na najbardziej obiektywny buhahhahaha.

fasola • Czwartek [10.01.2008, 23:27:41] • [IP: 79.175.200.***]

Osobiście to naprawdę Tobie współczuję. Jeśli ktoś ci usuwa jakiś komentarz to pewno dlatego, że obrażasz w nich inne osoby. Ja czasem jak skrytykuje, ale kulturalnie to wszystko jest napisane:). Kolego- kultura to podstawa:)

Gość • Czwartek [10.01.2008, 23:18:50] • [IP: 83.168.75.*]

Hmm...nie rozumiem...skoro przeszkadza Ci ze taki portal jest nominowany i uwazasz ze jest zbiorowiskiem kolesiow. .to widze jedno proste rozwiazanie zaloz swoj portal! I tam bedzie prawda i tylko prawda!! A dotego widze ze masz jakis kompleksy dotyczace swojej osoby wiec wspolczuje! A jesli uwazasz ze jestes taki super. ...to nic tylko do DZIEŁA!! Za rok moze ty bedziesz nominowany...

Gość • Czwartek [10.01.2008, 23:08:26] • [IP: 80.245.180.***]

a wiesz co dla mnie przykre jest gosciu ze portal ktory dostaje nominacje do takiej nagrody jest zwyklym zbiorowiskiem koloesiow i jesli wychodzi jakas informacja prawdziwa i nie wygodna do ludzi nim zarzadzajacych to jest ona usuwana i nie pisze tego tylko w swojej osobie, nie chodzi ty o chamskie zachowanie czy przeklanstwa a o proste tresci mowiace co i jak wyglalda ale tak nie jest i co nie ma byc pokazane ludziom zostaje usuniete i nie pisz tu o prostactwie bo wlasnie prostactwem jest zatajanie prawdy i ukladanie bajki po swojemu. to by moj ostani komentarz dziekuje za uwage do tych co mieli zrozumiec dotrze a inni i tak stwierdza ze sie znowu czegos czepia ale niech ci inni zauwaza ze moj post nie jest pierwszy i nie ostatni w tym temacie chiociaz ja juz nie mam zamiuru dluzej tego komentowac, bo i tak znajdzie sie jakis madrala ktory siedzi w matrixie i dla niego wszystko jest fajnie...

Gość • Czwartek [10.01.2008, 22:34:06] • [IP: 83.168.75.*]

Do Gościa z [IP: 80.245.180.***] Ach. ..przykre to, że ludziom brakuje kultury i dobrego wychowania, bo uzywanie takich słów jest dla mnie prostactwem...No ale coz to chyba wynosi sie z domu! Szkoda słów. ..poprostu Brak klasy...

fasola • Czwartek [10.01.2008, 22:01:11] • [IP: 79.175.200.***]

Ogólnie masz problemy z tolerancją:). Dalej się frustrujesz?. Myślę, że powinieneś spojrzeć czasem na swoje wypowiedzi z boku. Myśl pozytywnie:)

Gość • Czwartek [10.01.2008, 21:55:33] • [IP: 80.245.180.***]

fasola a czemu tylko do mnie prujesz dupe!! a innych wpowiedzi to nie widzisz? chyba ze wazelina ci oczka zalala. Bo mnie to szczeze wali co ty sobie napiszesz, bo piszesz bzdury a takich ludzi nie toleruje, nie toleruje tez wazeliniarzy i ty sie do nich chyba tez zaliczasz...

fasola • Czwartek [10.01.2008, 20:55:06] • [IP: 79.175.200.***]

do gościa z IP 80.245.180***. Wiesz kolego nie wiem jakie miałeś problemy w młodości, ale ciągle masz coś do ludzi, którzy dobrze piszą o tym portalu. Jesteś typowym POLSKIM FRUSTRATEM, który w życiu pewnie niewiele osiągnął, a krytyka to twoja jedyna forma zaistnienia. Prawda?

Gość • Czwartek [10.01.2008, 20:12:45] • [IP: 80.245.180.***]

obiad w trojakach i dwa piwa:)) a tak na powaznie to to sa zarty co tu się pisze i czyta... ale jest wesoło i admin dodatkowo bawi się w jasnowidza jakby tylko jednemu sie nie podobało to co się tu wyrabia i jak odsuwa ludzi od prawdy ale dobra nie bedzie racja tego co moderuje... bo w koncu admin ma glos. lubu dubu lubu dubu niec nam zyje admin tego portalu:P niech zyje nam...

student dziennikarstwa • Czwartek [10.01.2008, 19:31:38] • [IP: 89.171.130.**]

do:" Do studenta dziennikarstw • Środa [09.01.2008, 21:48] • [IP: 80.245.179.**]" i pozostałych czytających: Jak do tej pory że nie widziałem żadnego ogłoszenie, że poszukiwany ktoś do jakiegokolwiek z mediów: gazety, radia, TV czy do redagowania serwisu internetowego. Jeśli jednak tylko ujrzę gdzieś ofertę pracy w tym kierunku z pewnością ją rozważę, jeśli tylko propozycja wynagrodzenia finansowego będzie konkurencyjna w stosunku do moich zarobków w obecnej redakcji.

Gość • Czwartek [10.01.2008, 19:31:17] • [IP: 83.21.46.**]

i co sie chwalisz gamoniu, e-swinoujscie tez jest nominowane i sie nie chwala, bo maja klase...

Gość • Czwartek [10.01.2008, 16:34:22] • [IP: 217.97.199.*]

Odbiło mi się tu Kaplą. Ten to ptrafił pluć na ludzi. Od czasu do czasu zmienia jednak kierunek plucia, bo w życiu nigdy nic nie wiadomo...

Gość • Czwartek [10.01.2008, 09:57:35] • [IP: 80.245.180.***]

fasola idz się zasadz:D

Fasola • Czwartek [10.01.2008, 09:50:07] • [IP: 79.175.200.***]

Gratuluję świetnej stronki. W rok pokazałeś, że pracą i profesjonalizmem można stać się najpoczytniejszym portalem w Świnoujściu. Ilość odwiedzających stronę jest największa i to to jest miernikiem najlepszego portalu w mieście. Konkurencji zostało tylko biadolenie, że jesteś gruby:)

Gość • Czwartek [10.01.2008, 00:46:45] • [IP: 80.245.180.***]

Adminie chyba nie zapisałeś się do Świadków jehowy?

Gość • Środa [09.01.2008, 23:25:17] • [IP: 80.245.176.***]

Polak Polaka zaciukał gdzies w Anglii...Polak polkę gdzieś sprzedał...bo to dobra kasa...polak polaka utopi w łyżce wody...ot 'SOLIDARNOŚĆ"

Gość • Środa [09.01.2008, 23:25:01] • [IP: 212.160.162.**]

Brak profesjonalizmu, szukanie taniej sensacji, niski poziom informacji w portalu - i za coś takiego dają nominację?!!

Gość • Środa [09.01.2008, 23:22:59] • [IP: 80.245.176.***]

Zazdrość to taka nasza bardzo Polska cecha...jesteście tego wszyscy dowodem...niech nasz Kraj słynie dalej z tej wspaniałej cechy...Jesteśmy dumnym Narodem tylko z której strony...

Gość • Środa [09.01.2008, 23:21:13] • [IP: 80.245.176.***]

a więc jednak...heh...atakuje się konkurencję, która ma znaczenie na rynku lokalnym...gdyby ten Portal nie miał znaczenia i nie był czytany...było by milczenie...brawa dla Sławka!!

Gość • Środa [09.01.2008, 21:54:10] • [IP: 80.245.180.***]

chyba lekkie nietrafienie z pańska informacja panie adminie:P ADMIN - ŚWIETNIE ŻE LEKKIE! POZDRAWIAM I RADZE SIĘ BRAĆ DO ROBOTY BO ŚWIAT STOI DLA CIEBIE, TYLKO MUSISZ UMIEĆ Z NIEGO KORZYSTAĆ I DAWAĆ TEŻ DOBRO

Do studenta dziennikarstw • Środa [09.01.2008, 21:48:39] • [IP: 80.245.179.**]

Po studiach mógłbyś przyjechać do Świnoujścia, bo akurat nie znam ani jednej osoby z zatrudnionych w mediach lokalnych, która by posiadała wyższe studia w kierunku dziennikarstwa. Jest natomiast o czym pisać i tematów w przyszłości nie zabraknie także.

Gość • Środa [09.01.2008, 21:35:07] • [IP: 80.245.176.**]

"Ahlbeck: Po 19.00 około 100 metrów przed sklepem SKY był wypadek, poszkodowany został odwieziony karetką niemiecką do Polski w eskorcie policji niemieckiej. " to informacja z czerwonego paska - widać tu pełen profesjonalizm z cyklu jest informacja z której nic nie wynika brawo admin brawo. dzieci w klasach 1-3 szkoły podstawowej lepiej by to napisały

Gość • Środa [09.01.2008, 21:05:37] • [IP: 80.245.180.***]

byc dupolizem dobra rzecz, ale napisz cos nie wsmak Ryfczynowi to odrazu dostaniesz blokade IP i to ma byc portal? przynajmniej u Szyszki nikt ip nie blokuje ale grubas czuje sie bogiem! porazka panowie jak portal to liczcie sie z krytyka a nie tylko wazelinowaniem jeden drugiemu ADMIN PANIE PRZEMKU BIAŁEK PAN TEŻ JEST GRUBY! STRASZNIE PANU NERWY PUSZCZAJĄ!

Oglądasz 1-25 z 68
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■