POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [28.08.2014, 20:49:37] • Świnoujście

Nie miejsce. Wystawa prac studentów UA w Poznaniu

Nie miejsce. Wystawa prac studentów UA w Poznaniu

fot. Marta Konczalska

Piętnastu studentów oraz dwóch absolwentów pokazało swoje prace na wystawie pod tytułem " Nie miejsce", która odbywa się przy ulicy Piastowskiej, gdzie mieści się Enea.

Biorą w niej udział artyści związani ze środowiskiem Pracowni Malarstwa prowadzonej przez przez. prof. Włodzimierza Dudkowiaka i dr Pawła Kaszczyńskiego oraz Pracowni Rysunku prof. Wojciecha Mullera i dr Wojciecha Dudy Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

Nie miejsce. Wystawa prac studentów UA w Poznaniu

fot. Agnieszka Puszcz

- Mamy tutaj fotografie, malarstwo, wizualizacje oraz filmy- mówią studenci UAP. Prace wystawiają studenci wszystkich roczników, głównie są to prace dyplomowe i semestralne.

Nie miejsce. Wystawa prac studentów UA w Poznaniu

fot. Agnieszka Puszcz

Wystawa trwała od środy 27 sierpnia do 28 w budynku byłej rozdzielni na tyłach Bok Enea Operator.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

karambol • Sobota [27.06.2015, 11:10:15] • [IP: 83.21.25.***]

Nie miejsce, a zatem Utopia :)

Gość • Niedziela [31.08.2014, 00:47:26] • [IP: 89.74.59.**]

Fajne miejsce, warto żeby częściej organizować tam podobne imprezy

Gość • Sobota [30.08.2014, 02:23:03] • [IP: 92.42.116.**]

Interesujące...

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić w dniu 4 października (środa) o godz. 17:00 – na spotkanie autorskie z Panią Anną Partyka-Judge oraz prezentację jej dotychczasowych dokonań twórczych. Pani Anna pochodzi ze Świnoujścia, od lat mieszka poza granicami kraju. Debiutowała jako autorka wierszy, pełniła nawet przez kilka kadencji funkcję prezesa Klubu Literackiego „Na Wyspie”. Dzisiaj realizuje się jako pisarka powieści: kryminał, sensacja, thriller, literatura obyczajowa, romans, literatura dziecięca – to jej domeny twórcze. Zapraszamy serdecznie. Wstęp wolny! ■ Nie Stawa Młyny czyli "biały wiatrak", jest symbolem Świnoujścia pod rządami prezydenta Żmurkiewicza, tylko umierające i uschnięte drzewa w mieście. To wymowny i smutny symbol Świnoujścia zarządzanego zbyt długo przez prezydenta Żmurkiewicza i jego zastępców Michalską i Sujkę. To, co dzieje się na ulicy Uzdrowiskowej, to nie tylko zaniedbanie - to skandal. Młode drzewa, które miały być ozdobą naszej dzielnicy nadmorskiej, umierają jedno po drugim, pozostawiając po sobie pustkę i żal. Za zieleń odpowiada Wydział Infrastruktury Zieleni Miejskiej i jego naczelnik, Jacek Antczak. Jak to możliwe, że w XXI wieku, w czasach kryzysu klimatycznego, nie potrafimy zadbać o żywe młode drzewa? ■ Mieszkaniec alarmuje: Bobry w parku Zdrojowym niszczą drzewa! Czy nie nadszedł czas na interwencję? Mieszkaniec naszego miasta postanowił przesłać zdjęcia do redakcji, które robią wrażenie. Na fotografiach widzimy drzewa w parku Zdrojowym, które zostały uszkodzone przez bobry. Jego pytanie jest proste: "Ile jeszcze drzew musi paść, aby przeniesiono te zwierzęta do parku Wolińskiego lub innego miejsca bardziej dostosowanego do ich naturalnych potrzeb?" ■