POGODA

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [09.08.2014, 21:00:05] • Świnoujście

Flota Świnoujście zremisowała z Chrobrym Głogów 2:2 w meczu 2. kolejki I ligi.

Prowadzenie dla Floty w 19 minucie zdobył Sebastian Olszar. Po faulu na nim sędzia podyktował dla Wyspiarzy rzut wolny z 17 metrów. Strzał Rafała Grzelaka trafił w mur, ale piłka trafiła w pobliże Olszara, który mocnym uderzeniem w lewy róg bramki nie dał szans golkiperowi Chrobrego. W 29 minucie było 2:0. Świetnie spisał się w środku pola Paweł Lisowski: przechwycił piłkę, zablokował rywala, minął drugiego i wypuścił na skrzydło Olszara. Ten dośrodkował przed pole karne, a nadbiegający Reca płaskim uderzeniem w lewy róg bramki nie dał szans bramkarzowi Chrobrego.

Ale po przerwie Flota oddała inicjatywę rywalom, którzy potrafili to wykorzystać. W 69 minucie kontaktową bramkę zdobył Michał Ilków-Gołąb. A w 85 minucie po rzucie rożnym i przedłużeniu piłki głową piłka trafiła do Michała Michalca, który plasowanym uderzeniem wyrównał.

W środę piłkarze Floty podejmą w meczu Pucharu Polski beniaminka I ligi - Wigry Suwałki. Początek spotkania o godz. 18.

Flota Świnoujście - Chrobry Głogów 2:2 (2:0)
Bramki: Olszar (19), Lisowski (29) - Ilków-Goląb (69), Michalec (85)
Flota: Skrzeszewski - Zalepa, Stasiak, Opałacz - Kamiński, Brud, Lisowski, Grzelak (69 Niewiada), Reca (83 Erić) - Olszar, Retlewski (69 Zieliński).