POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [16.07.2014, 20:49:19] • Świnoujście

Zarząd Floty, dla dobra klubu, do dymisji

Zarząd Floty, dla dobra klubu, do dymisji

fot. Sławomir Ryfczyński

Dotychczasowy zarząd Floty, lubi powoływać się na związki klubu piłkarskiego z miastem. To oczywiste, klub utrzymywany jest w zasadzie za pieniądze pochodzące z podatków mieszkańców miasta i jest klubem miejskim. Chyba jednak zarząd Floty nie ma tej świadomości, fundując miastu i kibicom, wątpliwą reklamę trwając na dobrze okopanych pozycjach. I rozważając degradację klubu poprzez sprzedaż pierwszoligowej licencji i odrzucanie kolejnych prób pomocy. Dlatego uważamy że zarząd Floty powinien podać się do dymisji i pytamy mieszkańców Świnoujścia o zdanie.

Utrzymywany pośrednio z podatków mieszkańców i kibiców jest symbolicznie ich własnością. I z ich zdaniem powinniście się zacząć wreszcie liczyć.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 167, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 151-167 z 167

Gość • Środa [16.07.2014, 21:43:47] • [IP: 178.238.249.***]

Zarząd się zawsze wyżywi, he he...

Gość • Środa [16.07.2014, 21:42:37] • [IP: 95.129.225.**]

Fajna Wojenka!! ipudelku daj już spokój bo naprawdę bierze na wymioty...!!

Gość • Środa [16.07.2014, 21:38:02] • [IP: 83.21.151.**]

Jestem za !! Wyrzucić tych nierobów puki jest jeszcze na to czas, za tydzień może być już za późno.

Gość • Środa [16.07.2014, 21:36:31] • [IP: 80.245.184.***]

Ten zarząd powinien zrobić to już dawno już za Leonowicza który chciał wprowadzić profesjonalne standardy we Flocie. Nie chcę gloryfikować Leonowicza bo wiem, że miał też swój interes w tym wszystkim ale Sportowa Spółka Akcyjna powinna zostać stworzona już dawno. Ten zarząd przed kiedy pojawiła się szansa awansu do ekstraklasy obiecywał złote góry łącznie z awansem i SSA niestety miał i ma za nic nas kibiców i o ile awans się nie udał i to można tłumaczyć względami sportowymi o tyle SSA powinna powstać dla dobra profesjonalnego klubu a nie powstała i nawet ten temat do teraz nie był podejmowany. Nieprofesjonalny zarząd i brak SSA spowodowały to że nie pozyskaliśmy żadnego konkretnego sponsora. Panowie dymisja i kasa ze sprzedaży licencji powinna zostać przekazana miastu ewentualnie za zgodą rady miasta przekazana na szkolenie młodzieży we Flocie na poziomie ligi okręgowej. Pozdrawiam kibiców i wierzę we Flotę z nowym zarządem. Beton czas rozbić.

Gość • Środa [16.07.2014, 21:36:04] • [IP: 80.245.189.***]

Piłka nożna to dno i patologia. Właśnie Legia (niby najlepsza drużyna w Polsce) pokazuje co znaczy nasza ligowa piłka nożna.

Kibic! • Środa [16.07.2014, 21:26:02] • [IP: 92.42.115.***]

Ja popieram do DYMISJI--tych wszystkich na czele z Rozwałką--bardzo dora DECYZJA!!

Gość • Środa [16.07.2014, 21:23:29] • [IP: 95.129.228.***]

I co jeszcze wymyślicie pseudo dziennikarze.Co jeszcze siedzi w tych waszych główkach.Może badanie opinii na temat przydatnosci dróg w mieście, bo przecież nie wszyscy mają samochody.No do roboty, rozwalcie jeszcze coś najlepiej teatr i kino.

duch kacper • Środa [16.07.2014, 21:22:52] • [IP: 178.238.249.***]

czemu tu nikogo niewidać?

Gość • Środa [16.07.2014, 21:21:25] • [IP: 62.69.231.***]

Ten zarząd powinien to zrobić dwa lata temu.

Gość • Środa [16.07.2014, 21:19:13] • [IP: 93.94.186.***]

I to jest jedyne honorowe wyjście dla zarządu.Należy jednak zadać sobie pytanie czy ten zarząd czy też" grupa trzymająca władzę" wiadomo z kim na czele na honor lub zna pojęcie tego słowa.

Gość od sufitów • Środa [16.07.2014, 21:17:29] • [IP: 178.238.249.***]

sufit sie pali.sufit sie pali.

Gość • Środa [16.07.2014, 21:06:14] • [IP: 80.245.178.***]

ZARZĄD WIE CO ROBI. NIE MA poTRZEBY, ABY WŁADZE W KLUBIE PRZEKAZANO JAKIMŚ MENELOM, A KTO WIE CZY NIE USMARKANEJ I ZAWSZONEJ UBECKIEJ BANDZIE.

Gość I • Środa [16.07.2014, 21:03:39] • [IP: 37.8.215.***]

...W dniu dzisiejszym, w związku z brakiem środków na rozpoczęcie rozgrywek nowego sezonu w I lidze, została wysłana uchwała zarządu MKS Flota do klubu Stal Rzeszów SA o gotowości przekazania pierwszoligowej drużyny piłkarskiej klubowi z Rzeszowa... -efekt wojny polsko-polskiej. Amatorszczyzna po obu stronach... Jak się dowiedziałem to pomyślałem ze to koszmarny sen, ale to taka nasza Polska rzeczywistość..,

Gość • Środa [16.07.2014, 21:00:39] • [IP: 92.42.114.**]

I CO TO DA DLA FLOTY?

Gość • Środa [16.07.2014, 20:59:54] • [IP: 80.245.190.**]

W* ten zarząd i to szybko powołać nowy, dać kasę na zasadzie kredytu nowo wybranemu zarządowi, z przedstawicielem UM w składzie i mocnym postanowieniem na zmianę osobowości prawnej KLUBU MKS "FLOTA". Pozdrowienia dla wszystkich wiernych kibiców

Gość • Środa [16.07.2014, 20:55:51] • [IP: 93.94.184.***]

o ile dobro klubu jest dla nich wazna to by byla dobra decyzja i z jako taka twarza by wyszli

Gość • Środa [16.07.2014, 20:55:35] • [IP: 95.129.225.***]

jestem za !!

Oglądasz 151-167 z 167
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■