POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [05.07.2014, 16:50:05] • Świnoujście

Zobaczcie, co zobaczył nasz Czytelnik

Zobaczcie, co zobaczył nasz Czytelnik

fot. Czytelnik

Wczoraj nad Świnoujściem przeleciał meteoryt - pisze pan Daniel, nasz Czytelnik, który miał szczęście znaleźć się w tym czasie na balkonie. To, co widział, uwiecznił na zdjęciu.

Wczoraj około godz. 21.50 pan Daniel akurat wyszedł na balkon. Niespodziewanie na niebie zaobserwował ciekawe zjawisko.

Nad Świnoujściem - pisze- przeleciał meteoryt. Udało mi się "złapać" go w obiektyw aparatu. Przeleciał od strony południowo-wchodniej na północny- zachód. W załączeniu zdjęcia, dość słabe, bo daleko :/ i niebo pochmurne.


komentarzy: 79, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 79

Gość • Sobota [05.07.2014, 19:46:09] • [IP: 93.94.188.***]

co niby zobaczył nadzwyczajnego? Codziennie dziesiątki samolotów przelatuje nad Świnoujściem.

Gość • Sobota [05.07.2014, 19:41:36] • [IP: 95.129.226.***]

a ja sadze ze to ta kometa z gry o tron

Gość • Sobota [05.07.2014, 19:40:55] • [IP: 92.42.114.***]

Hehe to samolot, przy tych chmurach i słoncu ponad chmurami daje to smuge koloru czerwonego/i podobnych odcieni, tez mama sprzed kilku lat zdjecia takich zjawisk i nie widze w tym nic kosmicznego.Może kolega jest młody i nigdy tego nie widział, ciekawe co by powiedział jakby zobaczył zorze polarną albo tęcze.

Gość • Sobota [05.07.2014, 19:39:01] • [IP: 88.156.233.**]

Wize buzie w tym teczu !

Gość • Sobota [05.07.2014, 19:37:07] • [IP: 92.42.117.**]

Bzdura, wynikająca wyłącznie z nieuctwa i braku jakiejkolwiek wiedzy o świecie. Gdyby był to meteor (nie meteoryt!) to" Czytelnik" nie zdążyłby chwycić za aparat, to byłby moment. Na zdjęciu wyraźnie samolot ze smugą kondensacyjną podświetloną przez zachodzące słońce. Godzina obserwacji wszystko wyjaśnia. Ale cóż, jak widać niedouczonych ignorantów u na s nie brakuje i to jeszcze takich, że swoją głupotą chcą się chwalić publicznie, tylko po co to publikować?

Gość • Sobota [05.07.2014, 19:35:32] • [IP: 80.245.182.***]

co by to nie było, wygląda zjawiskowo:))) Muszę też zacząć na balkon z aparatem wychodzić;)

Gość • Sobota [05.07.2014, 19:15:02] • [IP: 92.42.114.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [05.07.2014, 19:13:36] • [IP: 164.127.141.***]

A to nie samolot z smugą kondensacyjną, zabarwioną przez słońce, co zrozumiałe, bo smuga jest o wiele wyżej niż chmury - w zasięgu słońca - ?

Gość • Sobota [05.07.2014, 18:54:49] • [IP: 80.245.184.***]

to tylko zwykłe ufo.

Tamara • Sobota [05.07.2014, 18:40:54] • [IP: 83.21.38.***]

O ja pierniczę Daniel to jak nic kosmici przylecieli po Ciebie

Gość • Sobota [05.07.2014, 18:30:26] • [IP: 89.174.214.***]

pan Daniel sam jest meteoryt.. Po pierwsze przeleciał meteor. Meteoryt znajdujemy na ziemi. Po drugie jak na moje to kosmici. dziękuję, idę to teatru.

Gość • Sobota [05.07.2014, 18:28:12] • [IP: 62.69.203.***]

To ruskie wysłali Iskandera na terminal gazowy tylko nie pocelowali

Gość • Sobota [05.07.2014, 18:22:30] • [IP: 92.42.115.***]

takich czytelnikow z wyobraznia powinno sie upubliczniac dane ich...hehe drogi czytelniku zajmij sie zona a nie pierdolami. ..to samolot a czerwona smuga to efekt odbicia zachodzacego slonca :) pilnuj zony :)

Gość • Sobota [05.07.2014, 18:21:13] • [IP: 178.238.252.***]

smuga kondensacyjna nie meteoryt co za *******

Adrian • Sobota [05.07.2014, 18:15:41] • [IP: 93.94.191.***]

pan Daniel znawca stwierdził że to meteoryt i redaktorzy nie podpierający się żadną wiedzą napisali że meteoryt więc niech będzie

Gość • Sobota [05.07.2014, 17:55:44] • [IP: 88.156.233.***]

Samolot, to pewne. Smuga za nim o zachodzie słońca. wszystko.

Gość • Sobota [05.07.2014, 17:43:20] • [IP: 92.42.118.***]

meteoryt nie spadający na ziemie dobre przeleciał panu nad głową hehehe i poleciało dziecko do niemiec:)

Gość • Sobota [05.07.2014, 17:42:12] • [IP: 92.42.116.***]

To pewnie Saiyanie w kapsułach lecą by podbić rasę ludzką !!

Gość • Sobota [05.07.2014, 17:41:42] • [IP: 80.245.189.**]

He, he.A mi to wygląda na samolot.;)

Gość • Sobota [05.07.2014, 17:40:23] • [IP: 88.156.235.***]

wygląda jak samolot... Wątpie że to meteoryt...bo to by oznaczało że na naszej planecie żyje Clark Kent ;D

Gość • Sobota [05.07.2014, 17:34:46] • [IP: 92.42.113.***]

Tadeusz baka puscil...

Gość • Sobota [05.07.2014, 17:32:26] • [IP: 62.69.254.***]

Chciałbym sie spytać jaki bezmózg przejechał pisklę mewy szarej na pargingu na tyłach przychodni Dąbrowskiego ! Przypominam mewa szara jest pod ścisłą ochroną i dowiemy się jak się nazywasz ponieważ są tam kamery !

Gość • Sobota [05.07.2014, 17:25:47] • [IP: 62.69.231.***]

To nie meteoryt, tylko ten zaginiony boeing, który tajemniczo zniknął 8 marca na którego pokładzie znajdowało się 239 ludzi, w tym czworo Francuzów. Ot, cała zagadka.

Gość • Sobota [05.07.2014, 17:23:01] • [IP: 83.23.255.***]

Ciekawe

Gość • Sobota [05.07.2014, 17:22:02] • [IP: 95.129.225.**]

Samolot z warszawy ;p

Oglądasz 51-75 z 79
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■