POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [25.06.2014, 21:30:56] • Świnoujście

Pobudź swoją aktywność społeczno-polityczną

Pobudź swoją aktywność społeczno-polityczną

fot. Organizator

W lipcu i sierpniu br. Klub Szkoły EuroLiderek przeprowadzi bezpłatne warsztaty z działalności społeczno-politycznej dla kobiet w wybranych 11 miastach powiatowych.

W ramach projektu „Zachodniopomorskie liderki” mieszkanki regionu w ciągu dwóch dni szkoleniowych będą miały możliwość skorzystania z czterech warsztatów pobudzających do działalności społecznej i publicznej. W programie znajdą się: warsztat aktywności społecznej, warsztat liderski, warsztat z zakresu marketingu politycznego oraz warsztat komunikacji dla liderek.

Zajęcia poprowadzą Anna Kornacka, pedagożka, doradczyni personalna, trenerka biznesu i prezeska zarządu Związku Pracodawców Pomorza Zachodniego Lewiatan oraz gościnnie Dorota Korczyńska, wiceprzewodnicząca Szczecińskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, współzałożycielka Stowarzyszenia „Rodzice dla Szczecina” i bezpartyjna kandydatka do Parlamentu Europejskiego.

Warsztaty odbędą się w Szczecinie, Policach, Goleniowie, Świnoujściu, Kołobrzegu, Koszalinie, Świdwinie, Łobzie, Szczecinku, Drawsku Pomorskim i Stargardzie Szczecińskim.

Najbliższe warsztaty odbędą się w dniach 5-6 lipca na Statku Ładoga w Szczecinie. Daty kolejnych spotkań pojawią się już wkrótce. Więcej informacji nt. projektu można uzyskać pod adresem e-mail: szkola@euroliderki.pl, pod numerem telefonu: 600 443 565 lub na stronie www.kobietydlaszczecina.pl

Z pozdrowieniami
Aleksandra Kowalczykowska


komentarzy: 17, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-17 z 17

Puma • Piątek [27.06.2014, 10:17:51] • [IP: 178.238.247.**]

Na szczescie mamy XXI wiek kochani, a te Pani moga sie samorealizowac tak jak one uwazaja to za sluszne.

Gość • Czwartek [26.06.2014, 17:13:12] • [IP: 62.69.231.***]

Zgolę wąsa i idę.

Gość • Czwartek [26.06.2014, 13:48:35] • [IP: 80.245.183.***]

feministki to zakała kobiet:)

Gość • Czwartek [26.06.2014, 13:19:21] • [IP: 213.158.217.***]

Ta w środku fajna

Gość • Czwartek [26.06.2014, 13:00:16] • [IP: 92.42.112.***]

cale nie chce, zeby mnie traktowano rowno z mezczyzna !!

Gość • Czwartek [26.06.2014, 12:56:49] • [IP: 57.66.78.*]

Kolejny twór po to aby wyciągnac kase unijna. Śmieja sie z nas na zachodzie że ciagniemy kasę z UE na absurdalne zimne termy, czy tez idiotyczne firmy szkoleniowe które szkola naiwnych 'przebojowości", jak byc rodzicem na rynku pracy (??), szkolenie jak sie samemu motywowac do poszukiwania pracy (??!), czy też inne pierdy które potrzebuja ambitnego szkolenia przez coachów tj. wikliniarstwo, garncarstwo. oczywiście nie wolno mówic na nich" szkoleniowiec" bo on teraz w UE to jest" Coachem" (czyt.kołczem). Niejednokrotnie sami szkoleniowcy raz na czas korzystaja ze szkolen w swojej firmie za unijne pieniądze. W ciągu jednego czy dwóch dni leci spora kasa a oni potem ta" wiedzę " jako Coache przekazuja naiwnym łykającym przynęte ludziom. Ten nasz kraj juz dawno sie zagubił i ludziom w głowach sie poprzewracało.

Gość • Czwartek [26.06.2014, 11:37:47] • [IP: 92.42.113.***]

Nędza intelektualna z parciem na koryto. Kobiety przez ich delikatną konstrukcję psychiczną szczególnie łatwo ulegają deprawacji na czymś co dla niepoznaki nazywa się uniwersytetami.

Gość • Czwartek [26.06.2014, 08:48:12] • [IP: 80.245.182.**]

Tworzenie takich organizacji, gdzie tylko kobiety mają wstęp jest rasistowskie i nie powinno się ich dotować z pieniędzy publicznych. Ciekawe czy organizacja złożona z samych mężczyzn też dostanie pieniądze na pogadanki ?

Gość • Czwartek [26.06.2014, 07:27:09] • [IP: 88.156.235.***]

jakos zrażają mnie kobiety walczące, agresywne nie wiem czy te takie sa ale te w polityce sa jak tacy faceci trochę inaczej

Ojciec Bohater • Czwartek [26.06.2014, 05:44:14] • [IP: 80.245.186.**]

Kobieta powinna dziećmi się zajmować i domem, a nie w polityke się bawić. Przez to dzieci są zepsute chodzą i ćpają bo matki nie mają.

Gość • Czwartek [26.06.2014, 03:52:03] • [IP: 93.94.184.***]

"pedagożka" "prezeska" - żenująca nowomowa. Kobiety sobie świetnie radzą bez takich wojujących feministek

Gośćmodel • Czwartek [26.06.2014, 01:16:27] • [IP: 88.91.90.***]

No ok. Ale to jedna to chyba miss miala byc o ile dobrze pamietam, widocznie nie poszlo to sie chwicila za co inne he he

Gość • Czwartek [26.06.2014, 00:00:19] • [IP: 171.25.193.***]

No ale co w tym dziwnego? Przecież kościół to jest wróg kobiet. O aborcji powinna decydować tylko sama kobieta. One nie są przeciwne Chrystusowi ani żadnej innej bajkowej postaci. Porządni ludzie są tylko przeciwni polskiemu kościołowi katolickiemu za to, co robi w kraju. Czemu tu się dziwić?

Gość • Środa [25.06.2014, 23:26:07] • [IP: 83.11.251.***]

Pic na wodę fotomontaż. Lanie wody...

Gość • Środa [25.06.2014, 23:04:06] • [IP: 62.69.251.***]

Nie powiem, nawet mnie pobudziły. Szczególnie ta jedna.

Gość • Środa [25.06.2014, 22:52:08] • [IP: 92.42.114.***]

warsztaty pobudzające dla feministek

Gość • Środa [25.06.2014, 22:46:00] • [IP: 79.188.222.***]

To śmierdzi partią kobiet. Przypomnijmy ich idee..Kościół to wróg Aborcja w każdym przypadku. Była tam moja żona. Szybko uciekła od tych feministek przeciwnych Chrystusowi.

Oglądasz 1-17 z 17
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■