POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [26.06.2014, 20:44:55] • Świnoujście

Drewniana budka przy 11 Listopada to samowola budowlana

Drewniana budka przy 11 Listopada to samowola budowlana

fot. iswinoujscie.pl

Od kilku dni w pobliżu osiedla „Platan” przy ulicy 11 listopada powstaje drewniana konstrukcja. Nasi Czytelnicy zastanawiają kto wpadł na pomysł postawienia tej drewnianej budki, która ewidentnie szpeci okolice. - Obiekt ten wyjątkowo nie pasuje w tym miejscu – mówią mieszkańcy. Jak się okazuje powstał nielegalnie i został uznany za samowolę budowlaną. Właściciel pobliskiej restauracji uzyskał zgodę tylko na letni ogródek.

- Inwestor,dostał zgodę tylko na lokalizację w tym miejscu małego ogródka letniego - estetycznych ogrodzenia, stolików i krzeseł- nie przedstawiając w projekcie obiektu towarzyszącego.

Drewniana budka przy 11 Listopada to samowola budowlana

fot. iswinoujscie.pl

- W związku z powyższym drewniany obiekt,który został postawiony na ulicy Wojska Polskiego został uznany za samowolę budowlaną , w stosunku do której toczy się postępowanie administracyjne, mające na celu jej likwidację- informuje rzecznik prezydenta miasta Robert Karelus.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 93, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 93

Gość • Niedziela [28.12.2014, 22:04:58] • [IP: 178.238.247.**]

na platanie to jakis wirus z tymi kurnikami, bo sasiad podobna postawil na tarasie w bloku!!tez bez niczyjej zgody i co najlepsze--stoi do tej pory!!moze ktos jest zainteresowany tym tematem?!

Gość • Niedziela [28.12.2014, 21:57:45] • [IP: 178.238.247.**]

i co sie stalo z ta budka ??interesuje mnie to bo mam podobny problem !!

Gość • Sobota [28.06.2014, 19:17:06] • [IP: 37.190.235.**]

bilige cigaretenn

Gość • Piątek [27.06.2014, 20:40:31] • [IP: 178.238.252.***]

Budka juz pomalowana na kolorowo, swiatlo podlaczone, stoliki postawione, plotek z napisem tez i oczekiwanie na klientow.

Gość • Piątek [27.06.2014, 16:47:34] • [IP: 92.42.116.**]

Co tam robi ta duża buda dla psa? Wysadzić to G w powietrze!

Gość • Piątek [27.06.2014, 16:47:14] • [IP: 195.250.89.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [27.06.2014, 16:23:15] • [IP: 62.69.231.***]

Co szpeci? Nic nie szpeci. Ładna estetyczna drewniana budka. Za to ten cały Platan jest taki śliczny jak małpia dupa.

Gość • Piątek [27.06.2014, 15:52:31] • [IP: 88.156.235.***]

Całkiem ładna budka czego się czepiacie

Gość • Piątek [27.06.2014, 15:33:41] • [IP: 178.238.247.***]

Tak, stoją budy ale przy drodze gdzie nie ma nic, ale tutaj przy nowych budynkach, w dodatku koło drzew. Nie po to Platan budowano, żeby na pierwszym planie jakaś chata baba jagi stała. Tu jezdzą obcokrajowcy i na pewno ładne to nie jest.

Gość • Piątek [27.06.2014, 15:29:36] • [IP: 178.238.247.***]

Jaka zazdrość konkurencji ? To gówno nie powinno tam stać, bo szpeci w takim miejscu i jako mieszkaniec jestem zniesmaczony. Jeśli tego nie usuną, to znaczy, że w mieście rządzą układy a nie prawo. Już wystarczy, że budy z papierosami przy drodze są.

Gość • Piątek [27.06.2014, 15:14:34] • [IP: 84.209.4.***]

budka nie stoi na terenie ogrodkaale daleko od niego, wiec troche za daleko wyjechali z tym straganem! skandal

Gość • Piątek [27.06.2014, 15:08:46] • [IP: 93.94.187.***]

a BUDY PAPIEROSOWE to nie samowola budowlana??!! dlaczego PINB sie nimi nie zainteresuje??!!

Gość • Piątek [27.06.2014, 14:22:37] • [IP: 95.129.224.***]

Już komuś żal dupę ściska ze ktos wpadl na biznes bo budka metr na metr 'szpeci' miasto hahah.. zawisc i zazdrosc! Pozdrawiam

Gość • Piątek [27.06.2014, 14:12:34] • [IP: 164.127.81.**]

BOLI SERDUSZKO BOLI PODŁEJ KONKURENCJI WY BYDLAKI W WIEKRZOSCI CHRZESCIJANIE . AMEN

Gość • Piątek [27.06.2014, 14:03:46] • [IP: 37.8.215.***]

Posłuchajcie mądrale krytykujący w tej sprawie UM i jego urzędników: Robi to się tak: -uzyskać trzeba zgodę na ogródek piwny-znaczy na parę stolików z parasolami lub bez-są na to najniższe opłaty jak mi wiadomo -po jego uzyskaniu stawia się np taką budę, dodaje jeden, dwa stoliki albo nawet wcale bo wystarczy podłokietnik na ścianie budy dla osobnika spożywającego piwo.Ściana budy od tyłu może służyć też jako pisuar-to akurat ważne żeby zrobić miejsce na następne które przecież taki osobnik ponownie nabędzie z drugiej strony tego pisuara u tego samego przedsiębiorczego handlowca. -teraz czeka się się na reakcję stosownego wydziału w UM. Urząd wysyła monit i żąda usunięcia" nielegalu" -daje na to czas -handlowiec się odwołuje-a buda stoi i kasa leci -UM daje sprawę wyżej do jakichś nadzorów-ci czekają z dezyzją ileś tam czasu-buda stoi i kasa leci -po otrzymaniu decyzji łebski handlowiec-znów się odwołuje- a buda stoi kasa leci -itd w końcu sezon się kończy właściciel płaci 500zł kary i liczy zyski-są OK

Gość • Piątek [27.06.2014, 13:00:39] • [IP: 88.156.235.***]

nie no te budy na wojska polskiego na przeciwko sa za to CUDNE , jak zyć ??

Gość • Piątek [27.06.2014, 11:54:10] • [IP: 193.200.150.***]

Ta budka jest ładniejsza niż projekty, które akceptuje bezguść Michalska z Mongolii Ludowej.

Gość • Piątek [27.06.2014, 11:46:02] • [IP: 137.61.234.***]

Mjejska laweczka tez zaadoptowana...

Gość • Piątek [27.06.2014, 11:38:12] • [IP: 31.61.138.***]

GULE grają ??

ryynio • Piątek [27.06.2014, 10:14:11] • [IP: 83.249.31.***]

kara za samowole budowlana w celach komercyjnych... powinna wynosic minimum 1000zl za kazdy dzien,

ryynio • Piątek [27.06.2014, 10:12:02] • [IP: 83.249.31.***]

postepowanie w sprawie tej samowoli budowlanej zakonczy sie po sezonie...

Gość • Piątek [27.06.2014, 10:08:25] • [IP: 95.129.224.***]

Jeśli dostali pozwolenie od miasta na zajęcie chodnika, to nie ma o czym mówić nawet- żadnej samowoli nie ma, to tylko budka tymczasowa i nie sądzę, żeby można było ją usunąć. :)

Gość • Piątek [27.06.2014, 09:57:05] • [IP: 178.238.247.**]

mam przykre wspomnienia z batisty, problem z zawyżonymi rachunkami, jakoscią potraw i wyjątkowo bezczelna właścicielka

Gość • Piątek [27.06.2014, 09:43:38] • [IP: 80.245.188.***]

identyczna pomalowana na szaro stoi 200m dalej. sa w niej papierosy. wiec dlaczego nie ma być tu z piwem?

troll • Piątek [27.06.2014, 09:40:39] • [IP: 178.238.252.***]

Propozycja dla właściciela w/w, proszę przybić jakiś krzyż, powiesić jakiś obrazek z, , Wadowic, , może być z kremówkami, i będzie Pan miał święty spokój...Nawet miejska'' tuba'' nie zagra... a ''mohery będą mijać w/w obiekt żegnając się ukradkiem..

Oglądasz 1-25 z 93
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■